Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 08.03.2018 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Jeśli ustawiasz trening ogólny na "kondycja" to twoi piłkarze trenują atrybuty kondycyjne. Nie ma to żadnego związku z zachowaniem kondycji podczas sezonu. Jeśli chodzi o długość okresu przygotowawczego: grając mocnym klubem trzeba uważać na jego długość, szczególnie w latach w których przypadają wielki imprezy jak MŚ, ME itp. Jeśli nasz kluczowy zawodnik pojedzie na taki turniej i zagra w nim do ostatnich rund, to albo wróci przemęczony albo "w świetnej kondycji". W obu przypadkach przy długim okresie przygotowawczym będzie z nim problem. O ile przedłużenie jego wakacji o tydzień czy dwa zgodnie z poradami współpracowników postawi go na nogi na krótko, to i tak odbije mu się to czkawką po kilku kolejnych spotkaniach bo jego atrybut jadedness drastycznie wzrośnie. Dobrze o tym pamiętać, szczególnie gdy nasz przykładowy zawodnik ma słaby atrybut naturalnej sprawności. Pozdrówki!
 2. 2 punkty
  Wezmę klej, żebyśmy później mieli czym posklejać tego drona.
 3. 1 punkt
  Jeszcze drabinę weź, żeby go zdjąć można było.
 4. 1 punkt
  A jakbyś sam chciał to zrobić? Jeśli to jakiś niski koszt, to może warto zaryzykować zabawę Tu jakiś filmik
 5. 1 punkt
  Najwyraźniej próg wiekowy się przesuwa Szerokości na drodze ku Premiership! Ogień na tłoki i jazda
 6. 1 punkt
  Gacek....podczas meczu Barcelony z PSG sam pisałeś ze przecież sędzia pomógł tylko przy karnym Suareza nic więcej, od tego czasu cały czas przywołujesz ten mecz jako przykład przekręcenia wyniku. Nie pamiętasz co piszesz? Chcesz się wstrzelic w ogol forum? Bo nie rozumiem tego zupełnie.
 7. 1 punkt
  "Sędzia Marciniak jest dzisiaj tak słaby, że spokojnie może kandydować do KRS."
 8. 1 punkt
 9. 1 punkt
  Mimo trudności w drugiej linii z kontuzjami to drużyna pokazała charakter i wyeliminowała trudnego przeciwnika, który miał ogromne ambicje w LM. Rewanż rozegrany wzorowo, praktycznie cały mecz pod kontrolą. Brawa dla Zidane. Postawienie na Lucasa, który walczył za dwóch było na ogromny plus. Nie każdego stać na posadzenie Bale'a czy Isco w takim meczu na ławce i wystawienie Asensio i Lucasa. Obaj zagrali bardzo dobrze. Do tego nie dał Kroosa i Modrića, którzy dopiero wracali po urazach i mieli za sobą jeden trening z drużną. Kovacić wrócił do swojej formy. Po kontuzji nie ma już śladu i jest odbudowany. Bardzo dobra gra Varane i Ramosa. Wygrywali wszystko jak leci. Szkoda tylko kartki dla kapitana. JEszcze jedna i będzie pauza.
 10. 1 punkt
  Może po prostu nie potrafi pogodzić się z porażka, a ambicja i charakter nie pozwalaja mu odejść w momencie gdy klub który zbudował i doprowadził do wielkich sukcesów, stał się pośmiewiskiem (często imo na wyrost). Może chce odejść w glorii jak Ferguson i ciagle marzy o ostatnim tytule? IMO to taki syndrom pięściarza, który nie potrafi powiedzieć stop i cały czas staje do kolejnej walki.
 11. -1 punktów
  Ostatni raz tak żenująco sędziowany mecz widziałem rok temu, gdy PSG grało z Barceloną, ale tu przynajmniej sędzia baboli w obie strony (choć wiadomo, Juventus zyskał więcej przez ten brak czerwonej), a nie tylko w jedną.
 12. -1 punktów
  Masz na myśli ten post, ten, ten, ten, ten, ten, czy może ten, w którym Ci odpowiadałem? Jak widać - nawet prowadziliśmy wymianę postów na temat tego meczu i wtedy nie zgadzałeś się z moją oceną
×