Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Właśnie tak planuję Chyba, że kolejny FM mnie do tego zmusi, bo nie będzie działał pod 7 :)
 3. Reaper

  Mecze w TV

  No przeciez musisz wejsc w dany mecz, kurde
 4. Yesterday
 5. Byłbym w szoku po tym, że Hakanowi coś weszło, gdyby nie fakt, że akcje wyprowadził Kessie Fantasy
 6. Zlatan na 4:2 Czyli jednak nie jest dziś gorszy od Piątka.
 7. Nie spodziewałem się takiego błędu po Sirigu
 8. Aaaa, bo Conti nie miał kartki, tylko Krunić, livescore mnie oszukał Mecz jak na orliku. Niby Milan ma więcej sytuacji, ale wykończenie mają lvl Piątek, więc trzyma się remis. Wpadnie jakiś farfocel albo po karnych odpadniemy, to nie jest nasz dzień.
 9. Tutaj powinno być z 5:2 Turecki pajac, wiedziałem że odda strzał z tego wolnego Conti położy ten mecz. Wierzę
 10. Aaaa, byłem pewien, że sędzia wyjął kartkę (a i Conti, i Kjaer mieli żółtą już na karku).
 11. Nie. W tym sektorze boiska Kjaer faulował wcześniej. Rotflloglu
 12. Ciekawe kiedy Ci dwaj debile zauważą......że nie ma czerwonej
 13. Właśnie o to mi chodziło w ostatnim zdaniu, że on będąc liderem drużyny wygrywającej mistrzostwo i (imo) będąc u szczytu swoich możliwości miewał takie przestoje, które (na równi z wałkami sędziowskimi) kosztowały nas tytuł w sezonie 2011/12, więc teraz nie powinno mnie to dziwić, że ma przestoje. Conti druga żółta, ale sędzia nie daje mu czerwonej i gra dalej
 14. Potrzeba mu czasu. Znaczy tak się oszukuje
 15. Nie no, Zlatan jest dziś haniebny. Z Brescią zmarnował setkę, ale fantastycznie pomagał drużynie w grze z przodu i finalnie dał zwycięstwo nie mniej niż Rebić super wyjściem do piłki. Dziś jest po prostu szkodliwy dla zespołu. Zawsze miewał takie przestoje, ale z czasem daje jednak mniej niż będąc u szczytu formy fizycznej.
 16. Rywalizacja Piątka (spóźnionego każdorazowo o parę sekund do akcji) ze Zlatanem (marnującego każdą sytuację dziś i w piątek z Brescią) zasługuje tylko na jeden gif: https://www.youtube.com/watch?v=Gqw1FI1hfJA
 17. Hakan na 2:2. Super strzał, pierwszy od jakiejś setki prób, który wpadł do siatki Ta sama historia co z Piątkiem - nie warto dla jego jednej bramki robiącej wrażenie oglądać masę spieprzonych, marnych meczów, gdzie jest balastem dla drużyny.
 18. Potrzeba kreowania akcji, więc Pioli wpuszcza Hahanoglu, który jedyne co ma zakodowane to strzał. Teraz fartem weszło, bo strzał był w środek bramki.
 19. Przecież gol na 1-2 to po wejściu Ibry hmm
 20. Ale Pioli może mieć pretensje tylko do siebie, że trzymał Piątka na boisku. Jak w pierwszej połowie żarło, to stać ich było tylko na jedną bramkę, a Rebić wręcz na siłę szukał Polaka. Jak w drugiej połowie Torino odżyło to nagle był zonk, bo z Kruniciem na środku to nie bardzo są argumenty.
 21. I tak to się żyje w tym Mediolanie Żal, bo Rebic zmarnował w 1 pod koniec, w 2 Romagnoli spieprzył główkę po rożnym.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...