Kanał aktualizowany automatycznie

1. Wczoraj
  2. me_who

Zimowy livescore sportowy

Tu chyba nie będzie emocji, obrona Chiefs jest absolutnie beznadziejna. Jestem ciekaw tylko czy Mahomes odpali jakieś fajerwerki.
  3. me_who

Może plus taki, że sędziowie tą kompromitacją wyczerpali na dzisiaj limit drukarstwa i nie będzie przepychania Patriots.
  4. me_who

Se przypomnę to pudło Parkey'a i to co dzisiaj robił Zuerlein
  5. Ernie Souchak

Jebać Rams. Oby ich Brady/Mahomes roznieśli w SB.
  6. kolek23

Japierdole Zuerlein to robot
  7. schizzm

sędziowie dyscyplinarki po tym meczu plus dożywotni zakaz zbliżania się na 500 metrów do czegokolwiek związanego z futbolem. kpina
  8. me_who

Rams w Super Bowl. Przez chwilę myślałem, że mi dźwięk padł Momentalnie odcięło prąd publiczności
  9. kolek23

Japierdole jakie Goff teraz rzuca podania Będize 57yd FG attempt..
  10. schizzm

w ogole to przylapalem się na tym, że jak piłkę nożną przestałem oglądać przez teatrzyki piłkarzy, tak do FA spada mi chęć przez sedziowanie. No i chuj, teraz Pats do kompletu i odpuszczam drugi Super Bowl z rzędu

14. kolek23

Nie ogarniam tych czarnuchów czasami. To co zrobił nr. 23 w Rams to się kwalifikuje na cut, jakby tylko sędziowie rzucili flage.
  15. schizzm

Jestem ciekaw jakiegoś oficjalnego wyjaśnienia ze strony ligi po meczu na temat tej sytuacji.
  16. me_who

Sędziowie Jak Saints odpadną przez tę decyzję o braku PI to będzie niebywały skandal. W tym sezonie gwizdali już tak bzdurne PI za smyrnięcie, a tutaj koleś na pełnej piździe trafia recivera, nawet nie patrzył na piłkę i nic.
  17. me_who

McVay jednak nie ma wielkich cojones. Imo mógł próbować zdobyć TD w tej sytuacji. Ale to łatwo się podejmuje takie decyzje z kanapy
  18. Scorpio

Dyski twarde

Toshibe. Mam 2 dyski 1Tb i sobie chwalę.
  19. Ingenting

Szukam jakiegoś dysku zewnętrznego do przechowywania zdjęć. Celuję w 2TB. Czy ktoś mógłby coś polecić?
  20. Ingenting

Seriale telewizyjne

Na tym polega siła tego serialu. Zresztą kwestia niepłodności też jest co raz większa we współczesnych społeczeństwach, więc ten serial jest naprawdę przerażający, bo jest bardzo realistyczny.
  21. me_who

Ten cały Hill z Saints to jest futbolista renesansu. W tym sezonie już widziałem go podającego, łapiącego TD, blokującego punt i returnującego
  22. Mauro

Motoryzacja

no i tu pytanie. Teraz parkuję pod chmurką na osiedlu. Peugeota nie strach parkować, . Przy zakupię nowego samochodu planuję wynająć jakieś miejsce postojowe. Ale gdybym nie mógł znaleźć, albo z jakichś innych powodów trzeba było parkować na osiedlu, to czy jest sens kupowania Aurisa, czy raczej to pewne, że zostanie zajebany? to pytanie głownie do Warszawiaków, a najbardziej do @SZk, bo zna klimaty tego osiedla
  23. Jahu

Po lepsze życie

Październik 2024 W pierwszym meczu Października w Lidze Europy w pół rezerwowym składzie podejmowaliśmy Stuttgart. Rezerwowi pokazali w tym meczu klasę, bo do przerwy prowadziliśmy 4-0. Po dwóch golach Lukaku Krezo oraz Quintero. W drugiej połowie trochę się rozluźniliśmy i daliśmy sobie strzelić dwa gole, ale dublet Depaya sprawił, że rozbiliśmy Niemców 6-2! W lidze mierzyliśmy się z Elche. Po pierwszych 45 minutach i dobrej grze w naszym wykonaniu prowadziliśmy dwoma golami strzelonymi przez Olivera i Depaya. W drugiej części ciągle graliśmy dobrze. W 81 minucie piłkę sam na sam z bramkarzem dostał Depay strzelił i dubletem w tym meczu zapewnił nam zwycięstwo. W eliminacjach Mistrzostw Świata graliśmy z Paragwajem. Dominowaliśmy w tym spotkaniu całkowicie! Do przerwy po bramkach Balanty i Zapaty było 2-0 dla nas. W drugiej części ciągle graliśmy świetnie. Najpierw gola na 3-0 pięknym strzałem z wolnego zdobył Lizarazo. A wynik meczu bramką strzeloną pod koniec spotkania ustalił Escobar i bardzo pewnie wygraliśmy to spotkanie. W następnym meczu walki o Mundial podejmowaliśmy Ekwador. W tym meczu już tak różowo nie był a po pierwszych 45 minutach przegrywaliśmy 0-1. W drugiej połowie na szczęście się podnieśliśmy i gola na wagę remisu strzelił Zapata. Wynikiem 1-1 więc skończył się ten mecz. W kolejnym meczu mierzyliśmy się z Mallorcą. Bohaterem tego meczu został Krezo, którego obrona rywali nie potrafiła w tym meczu powstrzymać. Zdobył on dwa gole w tym spotkaniu i zapewnił nam 3 punkty. W kolejnym meczu Ligi Europy graliśmy z Liege. Dominowaliśmy w tym meczu absolutnie oddając w nim 33 strzały na bramkę w tym 18 celnych, ale niestety nie przełożyło to się na wynik spotkania, który skończył się bezbramkowym remisem. W lidze podejmowaliśmy Real Sociedad. Pierwsza połowa tego meczu była szalona! Gole padały w niej jak szalone i skończyła się ona wygraną gospodarzy 3-2 po golach dla nas Olivera i Lukaku. W drugiej części szybko doprowadziliśmy do wyrównania a gola po wrzutce z rogu zdobył Umtiti. Jednak nie minęła nawet minuta a znów przegrywaliśmy po fatalnym błędzie naszej obrony. I gdy wydawało się, że przegramy pierwszy mecz w tym sezonie. W 81 minucie Maupay pobiegł na bramkę rywala i uderzył pięknie z 18 metrów piłka odbiła się od słupka i trafiła do siatki zapewniając nam punkt w tym meczu! W ostatnim meczu miesiąca mierzyliśmy się z Valladolid. Po horrorze z Sociedad ten mecz był już spokojny. Bohaterem tego spotkania został Keita, który zdobył w tym meczu trzy gole bramkę dorzucił też Lukaku i wygraliśmy ten mecz pewnie dobrze kończąc ten miesiąc. Stuttgart 6-2 ( Krezo, Lukaku X2, Quintero, Depay X2 ) Elche 3-0 ( Oliver, Depay X2 ) Paragwaj 4-0 ( Balanta, Zapata, Lizarazo, Escobar ) Ekwador 1-1 ( Zapata ) Mallorca 2-0 ( Krezo X2 ) Liege 0-0 Real Sociedad 4-4 ( Oliver, Lukaku, Umtiti, Maupay ) Valladolid 4-0 ( Keita X3, Lukaku ) Tabela
  24. Bebok

Motoryzacja

Auris to super poprawny samochod, ale kurcze z tym silnikiem feeling jest slaby. Sam rozwazalem Aurisa kombi, ale wylacznie hybryde albo 1,4 D-4D
  25. 19since45

FM 2019 - fristajlowy kącik dyskusyjny

co to za skórka ?
  26. Reaper

Jestem po trzech odcinkach, ciężkie to strasznie, a na dodatek za bardzo mi przypomina obecną sytuację polityczną w PL i na świecie Nie mówię oczywiście o głównym wątku, ale dyskryminacja, populizm, fanatyzm religijny itd.