Skocz do zawartości

Fristajlowy Kącik [FM2015]


Makk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Wie ktoś o co chodzi w Ekstraklasie z tymi Cudzoziemcami ? Sprowadzam gościa z Hiszpanii Mikela Merino i ma ikonkę cudzoziemca, inni Bułgarzy, Duńczycy, Beldzy mają tak samo, z Francuzem jest to samo. Nie wiem o co chodzi, czy to jakiś błąd mojego sejwa, czy co. Idzie jakoś inaczej jeszcze przed transferem sprawdzić, czy jeśli do mnie dojdzie jakiś nowy gracz też będzie jako cudzoziemiec lub nie ? Proszę o szybką odpowiedź, bo muszę mocne kroki podjąć przez to w kadrze.

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś o co chodzi w Ekstraklasie z tymi Cudzoziemcami ? Sprowadzam gościa z Hiszpanii Mikela Merino i ma ikonkę cudzoziemca, inni Bułgarzy, Duńczycy, Beldzy mają tak samo, z Francuzem jest to samo. Nie wiem o co chodzi, czy to jakiś błąd mojego sejwa, czy co. Idzie jakoś inaczej jeszcze przed transferem sprawdzić, czy jeśli do mnie dojdzie jakiś nowy gracz też będzie jako cudzoziemiec lub nie ? Proszę o szybką odpowiedź, bo muszę mocne kroki podjąć przez to w kadrze.

Zobacz przepisy ligi. Nie chodzi przypadkiem o limit trzech graczy spoza EU?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

To moja pierwsza wrzucona taksa do pobrania (można powiedzieć że modyfikuje ja chyba od fm 2010. Ta działa pod FM 2015 do pobrania tutaj (alleluja dom i wyjazd). Bardzo ważne są instrukcje nękania przeciwników:

 

SO - brak

PO i LO - ścisłe krycie i pressing

 

Reszta - ścisłe krycie , pressing , agresywny odbiór piłki

 

Ofensywny środkowy pomocnik i napastnicy - to już zależy od taktyki przeciwnika (starajcie się zobaczyć jak grają jak na jednego napastnika to agresywny odbiór i słabsza noga , jak rozgrywający na często piłkę to ścisłe krycie , pressing i agresywnie)

 

Taktyka jest nastawiona na pełną dominacje , jak real Mou gra z kontry na połowie przeciwnika

 

Niestety nie mogę podać wyników bo padła mi karta graficzna ale sprawdzała się w Wiśle Kraków, Arsenalu , Murcji jak by co to mogę podesłać tez karierę

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...