Skocz do zawartości

FM 2008 Gold Demo


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Prof - nie wiem czy jeszcze chcesz zobaczyć ale wygląda to tak: http://img220.imageshack.us/img220/3939/clipboard01th9.jpg

 

Dzięki, czyli jest tak samo jak w becie. Automatyczny resize i spier***y overlay fałdek. Brawo, SI, brawo.

 

 

Kolejny [ograniczony wulgaryzm] debilizm - nie można edytować absolutnie [ograniczony wulgaryzm] niczego w wyglądzie '08, całość jest wpakowana w jeden [ograniczony wulgaryzm] plik FMF, do którego ma się później pojawić edytor. Obecnie ingerencja w FMFa powoduje rozsypanie się gry. [ograniczony wulgaryzm], brawo, SI, brawo.

oby tylko takie 'błędy' były :roll:

Odnośnik do komentarza

Koszulki mogę mieć dowolne, o ile będą to koszulki w stylu domyślnym, a i to niekoniecznie, skoro gra w bonusie dorzuca własnego overlay'a. To żadna kastomizacja. Skórki zrobić nie mogę, póki nie zostanie - albo i nie - wypuszczony na pewno jeszcze niegotowy edytor. Nawet zmiana koloru atrybutów pociąga za sobą rozsypanie się interfejsu. Na dzień dzisiejszy przesłanki są dosyć mocne.

Odnośnik do komentarza
Koszulki mogę mieć dowolne, o ile będą to koszulki w stylu domyślnym, a i to niekoniecznie, skoro gra w bonusie dorzuca własnego overlay'a.

 

nie desperuj, Mirmiłku :>

 

powiększ sobie wszystkie pliki koszulek do 130x130, dorzucając przezroczystość wokół (w PSie jest to kwestia dziesięciu kliknięć, mogę to zrobić, jeśli chcesz)

utwórz sobie katalog Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2008 Demo\graphics\pictures\kits\default, wrzuć do niego całkowicie przezroczysty plik effect.png, dodaj następującego konfiga:

 

<record>
<!-- resource manager options -->

<!-- dont preload anything in this folder -->
<boolean id="dpre" value="true"/>

<!-- turn off auto mapping -->
<boolean id="amap" value="false"/>

<!-- logo mappings -->
<!-- the following XML maps pictures inside this folder into other positions
	 in the resource system, which allows this folder to be dropped into any
	 place in the graphics folder and still have the game pick up the graphics
	 files from the correct places
-->

<list id="maps">
<record from="effect" to="graphics/pictures/kits/default/effect"/>
</list>

</record>

 

...i ciesz się swoimi koszulkami :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...