Skocz do zawartości

Fudi & Messinho Revolution Update 2008: Final Version


Barton

Rekomendowane odpowiedzi

Okienko już za nami, więc czas na uaktualnienie bazy danych od Revolution Update Team z Fudim i Messinho na czele!

 

LISTA ZMIAN:

 

Polska:

 

 

  • zmiany w sztabach szkoleniowych wszystkich klubów z Ekstraklasy i 1. ligi polskiej, aktualne na dzień 2.09.2008;
  • wszelkie zmiany transferowe wśród piłkarzy Ekstraklasy i 1. ligi polskiej, aktualne na dzień 2.09.2008;
  • zmniejszenie/zwiększenie atrybutów niektórych zawodników;

Świat:

 

 

  • wszelkie zmiany w sztabach szkoleniowych wszystkich klubów aktualne na dzień 2.09.2008;
  • wszelkie zmiany transferowe wśród piłkarzy aktualne na dzień 2.09.2008 z ligi: angielskiej, austriackiej, belgijskiej, chorwackiej, francuskiej, greckiej, hiszpańskiej, holenderskiej, niemieckiej, portugalskiej, rosyjskiej, szkockiej, tureckiej, ukraińskiej, włoskiej;
  • dodano talenty ze świata;
  • zmniejszenie/zwiększenie atrybutów niektórych zawodników;
  • aktualizacja trenerów reprezentacji;

Podziękowania od autorów dla następujących osób: Pucek, Grzelo, kuba_the_reds, michallw, kacpergawlo, a także dla Vetra za udostępnienie pliku fake.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Gorąco zachęcamy do korzystania z uaktualnienia i wskazywania ewentualnych pomyłek, z naciskiem na te istotniejsze, ponieważ jest to ostatnia wersja update'u RUT do Football Managara 2008. Życzymy wysokich transferów, udanych karier i do 'zobaczenia' przy okazji Football Managera 2009, gdy Revolution Update Team powróci z nową siłą (szczegóły w niedalekiej przyszłości na CM Revolution)!

 

Odnośnik do komentarza

witam na stronie juz sa wytykane błedy :przytul: ale oczywiscie duze brawa dla twórców i moja taka rada jesli chcecie miec dosyc kompletne dane na temat transferów proponuje koszystac z niemieckiej strony Transfermarkt.de

 

wiecznie niezadowoleni cisza, poniewaz na niektóre bledy mozna przymknac oko i cieszyc sie rozgrywka :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Mam takie pytanie jak to jest z tymi stadionami i ich rozbudowa w tej latce Polonia, Lechia i pare innych klubow rozbudowuja swoje stadiony a taka Legia ciagle nic. Moze sie czepiam albo zle mysle ale czy jak wszystkie stadiony maja byc rozbudowane w tej łatce to co z wyzej wymieniona Legia ? A dwa gdy zobacze kto wczesniej zdobyl mistrzostwo Polski itd to co sie stało z Groclinem, czy teraz na jego miejscu będzie pusta kratka ? Pytam bo nie wiem. Pozdro

 

PS. Dobra robota ;]

Odnośnik do komentarza
Mam takie pytanie jak to jest z tymi stadionami i ich rozbudowa w tej latce Polonia, Lechia i pare innych klubow rozbudowuja swoje stadiony a taka Legia ciagle nic. Moze sie czepiam albo zle mysle ale czy jak wszystkie stadiony maja byc rozbudowane w tej łatce to co z wyzej wymieniona Legia ? A dwa gdy zobacze kto wczesniej zdobyl mistrzostwo Polski itd to co sie stało z Groclinem, czy teraz na jego miejscu będzie pusta kratka ? Pytam bo nie wiem. Pozdro

 

PS. Dobra robota ;]

 

 

Co do stadionu Legii to oni już od kilku lat "budują" ten swój nowy stadion a jednak ciągle nic nie rusza się w tej sprawie. A Groclin zupełnie usunęliśmy z bazy danych, toteż będzie owa pusta kratka.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym sie dowiedziec co sie stało z budzetami transferowymi "wszystkich" zespołów. Wynoszą zero i kompletnie nie chca sie zmieniać tzn nie ma mozliwości zmiana płac i kasy na transfery. Próbowałem to zrobic w kilku zespołach i w kazdym opcja ta jest wyświetlana jako szarak

 

Edit: Dla testu próbowałem zmienić budżety w FMM i niestety pozycja /kasa do wykorzystanie/ pozostaje niezmieniona mimo wpisania jakiejkolwiek kwoty.

 

Mam nadzieje ze budżety po sezonie zmieniaja sie normalnie i nie powstał zaden bug podczas tworzenia bazy danych.

 

 

 

 

 

 

 

Korzon3k : Milan gra w pucharze uefa. Własnie zaczałe sobie ich prowadzic i jestem na etapie losowania do pierwszej rundy UEFA

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...