Skocz do zawartości

Taktyki do FM 2008


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

moglby ktos opisac jakies dobre ustawienia ind. dla bramkarza??

 

czy lepiej zostawic wszystko tak jak komp ustawia zawsze czyli np.mieszane,rzadko,zespół??

 

bardzo dobre ustawienie jest w taksie Kita 23;

tu masz ustawienia

gk powinien mieć dobre atrybuty wyjście do piłki, oraz decyzje- przynajmniej 15- wówczas gra znakomicie

polecam

Odnośnik do komentarza

Pressing, wymuś zagranie słabszą nogą, indywidualne krycie czasem. Wszystko zależy którego zawodnika chcesz wyeliminować z gry. Bo jeżeli z dystansu strzela ofensywny pomocnik, cofnięty tuż za napastnikami to np. ja daje, tak jak wyżej napisałem, pressing, wymuszanie zagrania słabszą nogą plus krycie indywidualne przez mojego defensywnego pomocnika.

Odnośnik do komentarza

ja mam pytanie, jak ustawic indywidualne polecenia dla obroncow w systemie 4-4-2. Gram Juventusem, trace bramki na potege:/ moi obroncy graja strasznie. W obronie od lewej graja: Criscito, Dervite, Mertesacker, Rafinha. Jak ewentualnie mam jeszcze Andrade i Boumsong. Na co zwrocic uwage przy poleceniach dla calej druzyny. Boczni obroncy nie musza wspomagac ataku rajdami jak cos, cche ich ustawic tak zeby mniej bramek puszczali. To co robia z nimi napastnicy to porazka. Takze cos niemoge zmusic moich srodkowych pomocnikow do glebszego powrotu w sytuacji ataku pozycyjnego:/

Odnośnik do komentarza

Znalazłem na pewnej zagranicznej stronce wymiatającą taksę pod 8.0.2. Gram Manchesterem City i jak na razie po 19 kolejkach mam komplet punktów a grałem już z MU (3-0 u siebie), Liverpoolem (6-1 u siebie) oraz Chelsea (2-0 na wyjeździe). Jedynie dwa spotkania wygrałem różnicą dwóch bramek a tak to przeważnie wyniki w okolicach 5-0 dla mnie. Nic przy taksie nie kombinowałem jednakże zauważyłem iż prawy środkowy obrońca strzela masę bramek po rogach (u mnie M.Richards ma już 12 goli jako środkowy defensor, wszystkie z rożnych). Taktyka bije wszystkie dotychchasz napotkane na necie taktyki do FM 2008 pod 8.0.2. Tutaj link (trzeba się logować), wysyłam pocztą jakby co. Miłej zabawy http://www.fmformation.net/downloads.php?do=file&id=1214

Odnośnik do komentarza

Panowie macie jakas propozycje na taktyke 4-4-2, dla juventusu. Graczy mam w miare dobrych. moga w niej byc jakies modyfikcjae w ustawieniach, ale obranoa raczej musi grac w lini bo nie mam WO P/L. Taktyka moze uwzgledniac zaangarzowanie w ofensywie bocznych obroncow, ale nie musi. mam pary i defensywnych i ofensywnych pomocnikow, oraz skrzydlowych, tak ze w pomocy moze ona rozne warianty uwzgledniac. Łatka 8.0.2

Odnośnik do komentarza
Znalazłem na pewnej zagranicznej stronce wymiatającą taksę pod 8.0.2. Gram Manchesterem City i jak na razie po 19 kolejkach mam komplet punktów a grałem już z MU (3-0 u siebie), Liverpoolem (6-1 u siebie) oraz Chelsea (2-0 na wyjeździe). Jedynie dwa spotkania wygrałem różnicą dwóch bramek a tak to przeważnie wyniki w okolicach 5-0 dla mnie. Nic przy taksie nie kombinowałem jednakże zauważyłem iż prawy środkowy obrońca strzela masę bramek po rogach (u mnie M.Richards ma już 12 goli jako środkowy defensor, wszystkie z rożnych). Taktyka bije wszystkie dotychchasz napotkane na necie taktyki do FM 2008 pod 8.0.2. Tutaj link (trzeba się logować), wysyłam pocztą jakby co. Miłej zabawy http://www.fmformation.net/downloads.php?do=file&id=1214

 

Postanowiłem przetestować tą taktykę na Luchu Vladivostok w rosyjskiej Premier Division (typowy średniak). Po serii porażek i remisów w 7 meczach ustawiłem ww. taktykę, nic nie zmieniałem, byłem nawet zmuszony zaadaptować OP na DP. W efekcie kolejne 9 meczy wygrałem, tracąc tylko 2 bramki, a strzelając 16. Nie potrafię tego wytłumaczyć ale ta taktyka się sprawdza, chociaż wygląda dziwnie:)

Odnośnik do komentarza
Znalazłem na pewnej zagranicznej stronce wymiatającą taksę pod 8.0.2. Gram Manchesterem City i jak na razie po 19 kolejkach mam komplet punktów a grałem już z MU (3-0 u siebie), Liverpoolem (6-1 u siebie) oraz Chelsea (2-0 na wyjeździe). Jedynie dwa spotkania wygrałem różnicą dwóch bramek a tak to przeważnie wyniki w okolicach 5-0 dla mnie. Nic przy taksie nie kombinowałem jednakże zauważyłem iż prawy środkowy obrońca strzela masę bramek po rogach (u mnie M.Richards ma już 12 goli jako środkowy defensor, wszystkie z rożnych). Taktyka bije wszystkie dotychchasz napotkane na necie taktyki do FM 2008 pod 8.0.2. Tutaj link (trzeba się logować), wysyłam pocztą jakby co. Miłej zabawy http://www.fmformation.net/downloads.php?do=file&id=1214

 

Postanowiłem przetestować tą taktykę na Luchu Vladivostok w rosyjskiej Premier Division (typowy średniak). Po serii porażek i remisów w 7 meczach ustawiłem ww. taktykę, nic nie zmieniałem, byłem nawet zmuszony zaadaptować OP na DP. W efekcie kolejne 9 meczy wygrałem, tracąc tylko 2 bramki, a strzelając 16. Nie potrafię tego wytłumaczyć ale ta taktyka się sprawdza, chociaż wygląda dziwnie:)

To jest ta taktyka, gdzie praktycznie każdy zawodnik ma gdzieś strzałkę do przodu? Już kiedyś ktoś ją tutaj przedstawiał i powiedziałem, że nie omieszkam jej przetestować, co zrobiłem. Włączyłem taktykę na Koronie Kielce i rzeczywiście muszę potwierdzić, że taktyka jest niezła. Po 28 spotkaniach byłem liderem OE, z dwoma punktami przewagi nad bodajże Wisłą (nie pamiętam, bo save usunięty). Taktykę cechuje strasznie wysoka liczba strzelonych bramek, a szokuje liczba straconych, których nawet przy średniej klasy stoperach jest mało.

Jak mówi nam kolega przetestował taktykę na Luchu Vladivostok, czyli kompletnie słabej drużynie. Taktyka sprawdziła się i tam, w średniej klasy drużynie (czyt. Korona) też nie miała sobie równych. Niestety nie mam teraz czasu, aby zobaczyć jak taktyka sprawuje się mocnych ekipach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...