Skocz do zawartości

FM 2008 Grafika i Dodatki


globix

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc....

 

Na Susie znalazłem kilka grafik do nowego FM-a i wiem, że można je używać w demie. Bardzo bym prosił o pomoc gdzie mogę umieścić grafikę, aby działała, bo nie ma folderu graphics i nie wiem co mam zrobić, a lubię mieć twarzyczki i herby w grze. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Proszę o pomoc....

 

Na Susie znalazłem kilka grafik do nowego FM-a i wiem, że można je używać w demie. Bardzo bym prosił o pomoc gdzie mogę umieścić grafikę, aby działała, bo nie ma folderu graphics i nie wiem co mam zrobić, a lubię mieć twarzyczki i herby w grze. Z góry dzięki za pomoc.

A nie wiesz od czego jest opcja "szukaj"? Było na forum...

Odnośnik do komentarza
Grafikę zgrywamy do folderu x://Moje Dokumenty//Sports Interactive//Football Manager 2008//graphics//pictures

 

 

 

Co zrobić jeżeli w moich dokumentach nie ma takiego folderu? tak jest w moim przypadku, folder graphics w FM 08 został zastąpiony plikiem graphics.fmf który znajduje sie x:\Sports Interactive\Football Manager 2008\data.

Tylko nie wiadomo czym otworzyć ten plik.

Odnośnik do komentarza
Grafikę zgrywamy do folderu x://Moje Dokumenty//Sports Interactive//Football Manager 2008//graphics//pictures

 

 

 

Co zrobić jeżeli w moich dokumentach nie ma takiego folderu? tak jest w moim przypadku, folder graphics w FM 08 został zastąpiony plikiem graphics.fmf który znajduje sie x:\Sports Interactive\Football Manager 2008\data.

Tylko nie wiadomo czym otworzyć ten plik.

 

musisz stworzyć folder graphics :- )

Odnośnik do komentarza

ale co za problem Panowie ? Tworzycie sobie katalog (ja go nazywam "FM XX Data" na dowolnej partycji !); potem ustawiacie go w preferencjach w grze, po czym odpalacie gre ponownie; wszystko zostanie skopiowane na nowa lokalizacje a to co macie w "moich dokumentach" możecie swobodnie później usunąć)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...