Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Został zmieniony styl wyświetlania profilu użytkowników na bardziej rozbudowany. Mam nadzieję, że wszystkim się spodoba ;)

Nie działa on do końca poprawnie:

W zakładce Tematy u mnie jest pusto, a nie powinno być (bo przecież kilka założyłem :>), a u Ciebie już jest raczej OK.

W ustawieniach mamy nieprzetłumaczone zwroty: Show x Sidebar Last Visitors, choć nie wiem czy to akurat Wasza wina ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Użytkownikom też wolno proponować?

Jak wolno, to proponuję poprawić pkt 5 z regulaminu z części o piractwie. Dwuznaczny i wydaje się niepraktyczny - zakładamy hipotetycznie, że znalazłem ciekawy artykuł, na 4 strony i chciałbym się nim podzielić z forumowiczami. Całość wklejać, aby nie dostać ostrzeżenia? Sam link, z krótką informacją do czego prowadzi chyba wystarczy. :)

 

Jeżeli ten pkt dotyczy czegoś innego, to za zawracanie głowy przepraszam, ja zrozumiałem go tak, jak problem z nim przedstawiłem wyżej.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to:

5. Zamieszczanie w swoich wpisach linków do materiałów na zewnętrznych stronach internetowych bez zacytowania ich treści będzie skutkowało nie tylko - jak dotychczas - usunięciem takich wpisów, ale i ostrzeżeniem dla użytkownika o wartości jednej ziobry.

 

?

 

Co tu jest dwuznacznego i niepraktycznego? Wklejasz link a także najważniejszą część artykułu. Komentujesz to w jakiś sposób swoimi słowami. Kto będzie chciał zapozna się z całym artem a kto nie ten poczyta tylko to najważniejsze co w nim zawarte i wklejone przez Ciebie na forum.

 

Punkt powstał dlatego, że linki po jakimś czasie lubią "umierać" i prowadzić donikąd. A wstawienie tekstu zabezpiecza utratę treści.

Odnośnik do komentarza
Chodzi o to:

5. Zamieszczanie w swoich wpisach linków do materiałów na zewnętrznych stronach internetowych bez zacytowania ich treści będzie skutkowało nie tylko - jak dotychczas - usunięciem takich wpisów, ale i ostrzeżeniem dla użytkownika o wartości jednej ziobry.

 

?

 

Co tu jest dwuznacznego i niepraktycznego? Wklejasz link a także najważniejszą część artykułu. Komentujesz to w jakiś sposób swoimi słowami. Kto będzie chciał zapozna się z całym artem a kto nie ten poczyta tylko to najważniejsze co w nim zawarte i wklejone przez Ciebie na forum.

 

Punkt powstał dlatego, że linki po jakimś czasie lubią "umierać" i prowadzić donikąd. A wstawienie tekstu zabezpiecza utratę treści.

 

Ok. Zrozumiałem wcześniej, że trzeba wkleić całość i właściwie tylko o to mi się rozchodziło. Ale już jest jasne.

Odnośnik do komentarza
Jeżeli ktoś jeszcze ma jakieś pomysły wprowadzenia zmian na CM Forum to niech przedstawi je tutaj zanim jeszcze jestem w nastroju do zmian :>;)

kadencyjnosc adminow? ;)

Cały czas coś takiego obowiązuje o czym dobrze wiesz. Mamy wewnątrzadministracyjny regulamin NR, który obowiązuje przez jakiś czas. Kiedy termin jego ważności się skończy każdy admin może postawić wotum nieufności wobec innego. Ewentualne odwołanie admina odbywa się większością 2/3 głosów. W wewnątrzadministracyjne sprawy MT proszę nie ingerować. Chodzi mi o zmiany na forum a nie o zmiany w MT. Dlatego tego tematu proszę więcej nie poruszać.

Odnośnik do komentarza

ok ;)

 

To ja moze o finansach. W pazdzierniku 2007 roku MT ustalil: "Przynaleznosc do grupy Przyjaciel CMF nie jest dozywotnia. Nalezec beda do niej osoby, ktore wspomogly nas w jednej z dwoch ostatnich zbiorek." - podglad: http://forumcm.net/index.php?s=&showto...st&p=186343

Zasada ta nie jest respektowana. Mozna by przyjac, ze epoka Beboka to 1 zbiorka, a epoka Dixa - druga. Osoby, ktore wplacily ze moich czasow w 2007 w obu tamtych zbiorkach (czyli 3-4 zbiorka w przeszlosci) powinni stracic status przyjaciela. Narazie saldo jest ladnie na plusie, ale niedlugo sie konczy kwartal i znowu beda koszta, a moze kilka osob zatęskni za statusem przyjaciel i wplaci ;)

Jako iz obecnie wplaty sa w systemie ciaglym a nie "okresowym", mozna by zmienic punkt na ""Przynaleznosc do grupy Przyjaciel CMF nie jest dozywotnia. Nalezec beda do niej osoby przez rok od czasu wplaty na nasze konto".

Odnośnik do komentarza
  • Reaper przypiął i polecił ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...