Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

<taki dobry MT, daje ludziom SB>

 

Ale co z tego, że na samym dole, na jednej skórce i jeszcze wprowadza cenzurę, a sami twierdziliście, że SB nie ma archiwum, wnioski nasuwają się same, jeśli chodzi o karalność w SB.

 

Albo dajcie to na górę, na inne skórki (że stare? To wymieńcie skórki, no do chuja!), promujcie to jakoś, chociażby na tym lewym panelu, na jakimś banerze przez jakiś czas dać info o SB. Dać temat globalny, ważny wyświetlany w każdym dziale na samej górze "dodaliśmy sb".

Odnośnik do komentarza

na zielonej nawet w innej karcie nie trybi

 

Tak jak wspominałem, te skórki są przedpotopowe - na pewno można je dostosować, ale pisząc zupełnie szczerze, mi się w tym babrać nie chce. IMO najlepsza opcja to wywalić wszystkie, zostawić tylko systemową, a jednocześnie rozejrzeć się za jakimiś dwiema alternatywnymi (w tym jedną ciemną). Nawet taką kupić - teraz przy niższych kosztach serwera, wydanie 10 dolców na dobrą skórkę, gdzie można liczyć też na jej update'y, to nie majątek.

 

Co do shouta - można dać go na górę, ale faktycznie, w sytuacji, gdy jest niewidoczny na wielu skórkach, to i tak mija się to z celem.

Odnośnik do komentarza

Jak chcemy mieć coś działającego w 100% to obecnie w grę wchodzi tylko kupno, niestety. Przejrzałem trochę stron ze skórkami i te darmowe są albo stare albo delikatnymi modyfikacjami domyślnej, albo naprawdę brzydkie.

Chyba, że ktoś zna jakąś stronę z darmowymi skórkami, to będziemy bardzo wdzięczni. Obecna wersja forum to 3.4.6 i skróka musi być z nią kompatybilna.

Odnośnik do komentarza

OK, zabawy ciąg dalszy :). Dokopałem się do (w miarę) aktualnej wersji czarnej skórki - jest zainstalowana obok starej, w razie gdyby coś się posypało na niej. Jeśli będzie OK, to starą czarną usuwam.

 

Shouta dałem testowo na górę - jest widoczny na, wydaje mi się, dwóch najczęściej używanych skórkach - nowej czarnej i systemowej.

 

I właśnie a propos skórek - http://forumcm.net/index.php/topic/3053-skorki-do-cmf/ odpaliłem ankietę, aby zorientować się, jakie skórki są w ogóle w użyciu.


Ha, i ciekawostka - jak shout jest na górze, to działa na starej czarnej, a jak na dole - na nowej :). Na razie więc nową ukrywam, dopóki nie ustalimy, czy shout ma być, czy nie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • Reaper przypiął i polecił ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...