Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

zostałbym przy linkach, pod warunkiem, że będą to linki z dokładnym adresem obrazka, a nie nieczytelne miniaturki oklejone reklamami z serwera hostującego (pozdro Eddie)

Człowieku jak Ci nie pasuje to nie klikaj, a najlepiej użyj opcji ignoruj.

Ja jestem za zachowaniem obecnego stanu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

przydaloby sie stworzenie nowego dzialu... odnosnie wymiany, lub sprzedazy rozmaitych rzeczy... ludzie mogliby czasami ubic interes, lub poprostu wymienic sie jakimis gadzetami... mam na sprzedaz czarne buty adidasa nowe, za male dla mnie i planuje je sprzedac, ale ogloszenia nie dodam bo nie ma takiego dzialu...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Prosiłbym o zamknięcie tematu "Dowcipy", ponieważ stracił on jakąkolwiek wartość. Jak ktoś chce się pośmiać, to niech wejdzie na Joemonster czy Demotywatory, jakoś nie widzę sensu przyklejania dowcipów stamtąd tutaj. Poza tym ostatnio więcej tam "dyskusji" o tym co jest śmieszne a co nie, no i ciężko wyłapać, czy ktoś tylko trolluje, czy naprawdę ma takie "poczucie humoru".

Ewentualnie przeniesienie go do HP, bo na pewno nie jest godny działu Różne, gdzie się dyskutuje na różne tematy, ale jednak dyskutuje.

Odnośnik do komentarza

Nie widzę powodu by zamykać temat dowcipów, albo, żeby zabraniać w nim dyskusji nt. poczucia humoru. Choć może dyskusję należy tonować, bo zrobi się tak, że będzie dowcip, a pod nim 15 opinii - "dobre", "Dobre w ch**", "turlane", "beznadzieja", "to świadczy o Tobie", etc. Stąd może lepiej, żeby jednak tam dyskusje ograniczać. Jednego śmieszy dowcip łagodniutki, gdzie każdą kurwę zamienia się na kurzą stopkę, a drugiego negatywnie nie poruszą nawet takie dowcipy jak ostatnio serwowane. Do tej grupy należę ja, uważam, że poczucie humoru - nawet tak daleko posuniętego, to ostatnia rzecz, która ratuje nas przed zalewem powagi i ponuractwa. Ewentualnie można przemyśleć przeniesienie tematu do HP, swoją drogą on tam przez jakiś czas nie był? :-k

 

A jeśli chodzi o osoby, którym nie odpowiada poziom dowcipów - niech wklejają lepsze i ten poziom ratują. Albo można wprowadzić jakieś oznaczenie, np. [+18] albo [ostre]. Ale na pewno nie ma co zamykać tematu.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper przypiął i polecił ten temat
  • Reaper usunał z polecanych temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...