Skocz do zawartości

Miniracing Online


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Gun, Cohones

 

Tak, to prawda, że po wyścigu postanowiłem porozmawiać z lotokotem, lecz jedynie cud w postaci szefa mojego teamu sprawił, że do naszego dialogu nie doszło. Jestem zawiedziony manewrem wyprzedzania mnie na ostatnim kółko, na jednym z ostatnich zakrętów; lotokot zachował się bardzo niekulturalnie wjeżdżając we mnie, przez co chyba uderzyłem w pachołki i straciłem szansę na podium :]. Wnoszę o karę dla tego kierowcy w postaci cofnięcia go o jedno miejsce! Lotokot przynosi hańbę prawdziwej Formule1! ;).

Odnośnik do komentarza

darker_b aka Witu, Rainbow II

 

Mnie się ogólnie podobało. Było sporo walki, chociaż straciłem na niej całe opony. Zła strategia pit stopu no i ta kara "drive through" za za szybką jazdę w boksie pogrzebała moje szanse na jaka kolwiek walkę. W dniu wczorajszym Grzelo był całkowicie poza zasięgiem, jak kiedyś pavlo. Ogromne gratulacje.

Mam tylko jedną uwagę, jeżeli zegar w kwalifikacjach pokazuje, że trwają 15min to niech tyle trwają. Podczas quala, czy wyscigu wyłaczam czat w grze, coby mnie nie rozpraszał. W tym przypadku miałem chyba najwiecej paliwa z całej stawki i stopniowo dopiero się rozpędzałem. Wydaje mi się nawet, że w momencie gdy qual został wyłączony miałem mniej więcej taką ilość paliwa, z jaką Grzelo wystartował do quala w ogóle. (miałem wahy na ok. 8 kółek jeszcze) :P

 

I proszę by pojawił się tu teraz link, do wersji toru Monaco, na którym będziemy się ścigać w następnej rundzie. Zeby znów nie było niespodzianek, że część stawki podobnie jak ja wlasnie stawia swoje pierwsze kroki na nowym torze.

 

B)

Odnośnik do komentarza

Grzelo, LegiaFans

Jest mi niezwykle miło, gdy słyszę takie słowa. Porównywanie mnie do Pavlo jest ogromnym wyróżnieniem, nie wiem nawet, czy na to zasługuję. Przed startem ligi miałem nadzieję, na miejsce w pierwszej piątce, po zwycięstwie w Brazylii moje aspiracje urosły do podium. Teraz wiem, że chcę walczyć o zwycięstwo w moim debiutanckim sezonie. Bardzo się cieszę, że jestem w drużynie z Lotokotem. Fantastycznie się uzupełniamy i jako debiutanci sprawiamy wielką niespodziankę.

No cóż, Martinowi pozostaje jedynie żałować, że mnie nie chciał ;)

Panowie, co jest? Nikt nie chce dołączyć do drużyny LegiaFans? Mogę obiecać, że pierwszy wyścig, w którym byście pojechali odbędzie się już w następnym tygodniu, gdy Lotokot w sprawach rodzinnych :] nie będzie mógł wystartować w Grand Prix.

 

[Żyłek - nie ma za co :* ]

Odnośnik do komentarza

lotokot, LegiaFans

 

To prawda, w przyszłym tygodniu nie będzie mnie od wtorku do czwartku.

Co do incydentu. Panie Gun, proszę wziąć sobie na wstrzymanie i przypomnieć sobie sytuację, kiedy to ja zostałem przez Pana wyprzedzony. Tak, tak. Wtedy też zostałem wypchnięty i gdyby nie to pewnie odjechałbym w spokoju i nie doszłoby w ogóle do tej sytuacji.

Z tego miejsca chciałbym zaapelować do wyprzedzanych. W miarę możliwości zjedźcie na bok albo chociaż zostawcie miejsce po wewnętrznej. Jest naprawdę denerwujące, gdy trud kliku szybkich okrążeń jest niweczony przez wpadnięcie w rywala, który teoretycznie musi ustąpić miejsca.

Odnośnik do komentarza

Ja się zaczynam zastanawiać, czy nie zrezygnować udziału w lidze. Po prostu nie mogę pogodzić nauki MRO, które bądź co bądź, zabiera trochę czasu. W najbliższym wyścigu niemal na 100% nie wystąpię, więc Ustian niech się już szykuje do wyścigu, a potem zobaczymy. Zresztą i tak jakoś specjalnie dobrze nie jeżdżę, więc nie będzie mi specjalnie żal.

Odnośnik do komentarza
Ja się zaczynam zastanawiać, czy nie zrezygnować udziału w lidze. Po prostu nie mogę pogodzić nauki MRO, które bądź co bądź, zabiera trochę czasu. W najbliższym wyścigu niemal na 100% nie wystąpię, więc Ustian niech się już szykuje do wyścigu, a potem zobaczymy. Zresztą i tak jakoś specjalnie dobrze nie jeżdżę, więc nie będzie mi specjalnie żal.
Nie chodzi o wyniki ;)
Odnośnik do komentarza

lotokot, LegiaFans

 

Prowadzone są dość zaawansowane rozmowy w sprawie pozyskania trzeciego kierowcy do naszego teamu. Mogę tylko zdradzić, że jest to młody i perspektywiczny zawodnik, który może solidnie zamieszać w stawce.

Najprawdopodobniej pojadę w wyścigu na torze w Istambule, gdyż sytuacja się wyklarowała. Nie wiem jednak w jakiej będę formie, więc mam prośbę, aby Grzelo nie oczekiwał ode mnie cudów. Mogę obiecać tylko, że pojadę na maksimum swoich mozliwości :)

Odnośnik do komentarza

lotokot, LegiaFans

Bardzo się cieszę, że wyścig zostanie rozegrany w pierwotnym terminie. Pozostaje tylko mieć nadzieję, że liczba błędów, które popełnię ja i Grzelo będzie jak najmniejsza i pozwoli nam na utrzymanie prowadzenia w klasyfikacji generalnej.

Trzeba przyznać, że Monaco to jeden z najtrudniejszych torów i amatorzy tacy ja my mają problemy z przejechaniem kółka bez uderzenia w bandę. Jestem gotów stwierdzić, że wygra ten kto popełni najmniej błędów, a nie ten, kto pojedzie najszybsze kółko w wyścigu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...