Skocz do zawartości

Wyjazd do Barcelony-mecz LM Barca-VFB, oraz Barca-Deportivo


Qcz

Rekomendowane odpowiedzi

Taki plan uknulem:

Poznan uruchomil loty do Barcelony...trza wiec to wykorzystac i sie przeleciec :D

- wylot we wtorek 11 grudnia z Poznania o 10.45 do Barcelony.Wtorek na zwiedzania,impra, nocleg w hostelu, sroda zwiedzanie i mecz Barcelona- Stuttgart w LM!! Po meczu swietowanie, imprezka jakas, zarcie, puby i powolne kierowanie na lotnisko, bo powrotny samolot jest o 7.45. Wiec odprawa juz od 6 rano. Nie oplaca sie londowac gdzies w hotelu o 2 w nocy, by o 4.30 na lotnisko sie wybierac. Przylot do Poznania o 10.20 w czwartek na Lawice.

 

Koszty wyjazdu:

-samolot w dwie strony na dzien dzisiejszy 130pln :o:o (do Wawy drozej kosztuje pociag w obie)

-hostel 1 doba ok 15e=60pln

-na wtorek sie wezmie jakies kabanosy, 1 posilek ok 7e -30pln

-3 posilki w srode ok 25e =100pln

-bilet na mecz. Wydaje mi sie ze na LM nie ma kompletow i we wtorek jakbysmy pojechali zwiedzic stadion (z przewodnikiem, by se fotki porobic) to by sie kupilo z palcem-koszt chyba nie wiecej niz 30e? -120pln

-calodobowy bilet na komunikacje coby sie nie stresowac kanarami z 7e? -30pln

-zapas vody z kraju ok 50pln

Lacznie idzie sie wmiescic w ok 500pln...powiedzmy 600pln by sie nie szczypac ;)

 

Laczny czas wycieczki od 10 w wtorek do 11 w czwartek -2 doby.

Pogoda chyba w grudniu nie jest tam jeszcze taka zla a zobaczyc w akcji Ronaldinho czy Mesiego-bezcenne :)

Ktos by byl zainteresowany by jechac z nami? Sklad staly: Vader, Speed i ja zapraszamy :) W 5-6 by bylo calkiem milo :)

Brudas juz na PW wyrazil checie, kto nastepny? :) Organizowalem juz nie jeden wypad zagranice i jakos zawsze bylo ok, mysle ze tym razem tez damy rade :)

Wie ktos moze ile kosztuja bilety na LM i czy idzie w necie kupic? ew ile ludzi bylo na kilku ostatnich meczach Barcy w LM? kompetow chyba nie bylo i dzien przed by sie dostalo co?

Odnośnik do komentarza

Witam

 

mogę załatwić bilety na FCB - VfB, muszę tylko wiedzieć ile iluosobową grupą zamierzacie się pojawić.

Oficjalna polska penya wraz z fcbarca.com organizuje wyjazd na mecz z Depor (8.12), więc jeśli reflektujecie również na ten meczyk bilety będą do wyciągnięcia. Ja wraz z czterema kumplami będę od 8.12 do 13.12 w BCN.

 

Tu jest rozkład trybun Camp Nou i koszt wejściówek na Stuttgart:

 

http://www.fcbarcelona.com/web/english/fut...t/entrades.html

 

Mówiłem już Qczowi, ale tu też napiszę. Kwestia jest taka, że mecz ze Stuttgartem może być (i prawdopodobnie będzie) o pietruszkę, więc gwiazd na CN być może nie uraczycie. Bezpieczniej jest jechać na jakiś mecz ligowy, cena ta sama lub niższa, a gwiazdy gwarantowane. Decyzja należy jednak do Was.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza

nie no jaja...zagaduje Lookiego na gg czy cos wie o biletach i czy by nie jechal...a Looky na to: ale ja jade na ten mecz :D

dzieki za info. W sumie kuszace by leciec w sobote do czwartku...koszt by wyszedl z 2 meczami...5 dni hotelu...z 1500-1700pln pewnie. ekipa by byla niezla..Wasza 4 i nas kilku. By sie razem jakies spanko wzielo itd. Musze przemyslec i nie wiem co vader ze speedem na to...

a jakie ceny sa na lige? podobne?

Odnośnik do komentarza

Po samych cenach biletów widać, że liga ma większe zainteresowanie / prestiż niż "elitarna" LM, tak więc tym bardziej skłaniam się ku temu, by lecieć już w sobotę! 5 dni w Barcelonie to wyjątkowo kusząca propozycja, a w dodatku to będzie 5 dni w towarzystwie kilku dobrych znajomych + 2 mecze Barcelony! Czego chcieć więcej? :D Tylko sobie wyobraźcie: codzienne gawędy o managerach do godzin nocnych ;), poranne leczenie bólu głowy, za dnia zwiedzanie miasta... No, co Wy na to? Ja jestem na tak. :)

 

Ostatecznie jednak na te 2 dni też chętnie się wybiorę, tj. od wtorku do czwartku. Qcz, vadox i inni chętni - zdecydujcie.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze gwoli wyjasnienia:

jesli chodzi o bilety na Depor, na 90% zalatwi je kumpel z penyi, wiec luz. Stuttgart to no problem, bo mecz nie bedzie mial praktycznie zadnego prestizu, wiec kupi sie w kasie kilka dni przed spotkaniem. Sama LM cieszy sie jednak zainteresowaniem, ale nie w tej fazie rundy grupowej. Bylem w Barcelonie poltora roku temu kiedy Blaugrana grala z Chelsea w 1/8. Biletow oczywiscie juz nie bylo, a od konikow najnizsza cene jaka zdolalem uslyszec to 300 eu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No wiec wujek-organizator Qcz dokonal takich rezerwacji:

1) samolot Poznan-Barca-Poznan za ...48.80 PLN :D niestety +72pln za bagaż (kiedys nie bylo tej oplaty, bodaj wprowadzona od 1.X), oraz wzielismy ubezpieczenie zdrowotne na miejscu+bagarzu za 58pln - laczny koszt 178.80pln, czyli jak za zboże.

2) apartament w Barcelonie: mieszkanie (powinno sie po polsku otwierac) - 3 sypialnie, osobna jadalnia, lazienka, kuchania, wielki salon...100m2 :o Wyposarzenie podane jest maxem z maxow. Jedyny minus to do 15 min z buta od centrum, ale tyle sie da przezyc. Nas w sumie bedzie 7, ale salonie jest kanapa i na zmiene se tam kimnie :) Lozko malzenskie jest dla Vadera i Speeda zeby nie bylo watpliwosci ;)

cena za dobe za 1 osobe wychodzi... 19.7e :o

3)bilet na Deportivo my w trzech zakupimy w dniu meczu, bo ekipa Lookiego juz ma (no chyba ze mecz bedzie w niedziele, nie znamy daty jeszcze). Nie powinno byc problemow, bo kompletu nie bedzie, a my tam pojdziemy kilka h przed wiec luz.

4) bilet na LM sie kupi od razu w sobote lub przy okazji zwiedzania stadionu (szatnie/trofea itd)

koszt biletow: ok 50-55e za mecz, zalezy jakie miejsca wybierzemy = ok 100e

Czyli mieszkanie+przelot+bilety to ok 900pln + zarcie/napoje chlodzace przez 5 dni. Mysle ze w 1400pln sie zamknie (100pln na dzien chyba starczy, ok 27e). Z kraju sie wezmie jakas herbatke i kabanosy.

No chyba na tyle narazie. Szkoda ze nikt sie od nas wiecej nie skusil :/

Odnośnik do komentarza

kiedy byla propozycja 1 meczu za: 48pln lot, 50e mecz, bez spania...koszt laczny ok 230pln+co wydasz na zarcie w 24h tez sie nikt nie zglosil :/

Wiem 1.4k to nie malo, ale z 2 strony to 5 dni w Spain+2 mecze+wypas apartament. Na wizzair widzialem niedawno oferty wyjazdow na mecze w europie, bodaj przelot, mecz, hotel i powrot za wiecej niz nasze 5 dni.

Napewno jeszcze na wiosne wymysle jakis wylot na 1 dzien, mecz-impra-powrot, za ok 300-400pln, zobaczymy czy wowczas sie ktos zdecyduje. Rozmawialem juz z Fatem i lecialby z nami, ale on byl w Barcelonie juz z 5 razy i srednio go rajcuje juz. Kazda inna propozycje rozwazy i leci:)

Odnośnik do komentarza
2) apartament w Barcelonie: mieszkanie

IN THIS APARTMENT WE ACCEPT ONLY FAMILIES OR ADULTS OVER 25 YEARS OLD

 

Wszyscy sie łapią pod to? :> żebyście zonka nie mieli potem ;)

niby jest ten zapis o ov 25, ale nizej jest tez:

Age restrictions:NO

zanim rezerwowalem pisalem do nich 3 maile i raz nawet polka odpisala, ze nie ma zadnych ograniczen wiekowych...pozniej potwierdzalem to i odpisywaly angielki:

Hello,

 

No there is not age restrictions.

You can rent this apartment without any problem.

 

Best regards

 

Sandrine

 

ONLY-APARTMENTS

APARTMENTSRAMBLAS

nie powinno byc stresu :D

juz siem nie moge doczekac :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...