Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Co do Obrzuta to nie jest normalny kontrakt. To cos w rodzaju testów z których moze bardzo szybko zostać zwolniony, więc ja bym przestrzegał przed euforią.

 

Jakich testów? Ma podpisany kontrakt niegwarantowany, co oznacza tyle, że w każdym momencie mogą z nim rozwiązać kontrak nie płacąc mu za cały sezon. Ale to jest kontrakt, a nie testy.

Odnośnik do komentarza

Z wielkim zdziwieniem odkryłem powrót Allana Houstona (dopiero teraz,bo totalnie uśpił mnie ten offseason). Miękkie serce Dolana jest wzruszające, ale na co Knicks'om kolejny SG i to w dodatku kompletny emeryt? Będzie zapewne wpuszczany na parkiet, bo to dawna gwiazda, której #20 zdobić będzie MSG, ale pożytku dla drużyny z tego nie będzie. Obym się mylił, bo lubiłem skurczybyka (nie zapomnę jego gry i roli lidera w playoffs 1999).

Odnośnik do komentarza
Z wielkim zdziwieniem odkryłem powrót Allana Houstona (dopiero teraz,bo totalnie uśpił mnie ten offseason). Miękkie serce Dolana jest wzruszające, ale na co Knicks'om kolejny SG i to w dodatku kompletny emeryt? Będzie zapewne wpuszczany na parkiet, bo to dawna gwiazda, której #20 zdobić będzie MSG, ale pożytku dla drużyny z tego nie będzie. Obym się mylił, bo lubiłem skurczybyka (nie zapomnę jego gry i roli lidera w playoffs 1999).

 

 

Przy ostatnich meczach waszego "23" to będzie to duże wzmocnienie :-)

Odnośnik do komentarza
Heat potrzebowali przynajmniej mini-wstrząsu- generalnie zmiany. Zespół nie wygląda najlepiej- przegrał wszystkie mecze pre-season, zmaga się z kontuzjami (Wade) oraz problemami osobistymi (rozwody Wade, Shaq). Tak więc lekka odmiana i mocno zakręcony Davis może mieć pozytywny wpływ na Heat.

 

 

Albo się rozsypią jak Knicks po przyjściu Marburego ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...