Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

To może jutro, bo z niedzielnych tylko Denver z GSW do obejrzenia chyba :-k 

 

Swoją drogą Kemba jest hot na starcie i widziałem, że w końcówce specjalnie spudłował FT, a dzięki temu Heat nie mieli czasu na próbę rzutową. Pewnie znalazłoby się w tej lidze trochę graczy, którzy chcieliby dobić do 40 punktów ;) 

 

Z meczu Mavs widziałem tylko kibiców trollujących KATa na linii (bez Butlera dużo lepszy mecz, przypadek?) i rzut Smitha na koniec, ładną zasłonę dostał.

Odnośnik do komentarza

Nuggets są PRAWDZIWI

 

Oczywiście to start sezonu, ale 3-0 i pokonanie GSW robią wrażenie. Zwłaszcza, że kontuzja Bartona (starter), kontuzja Thomasa (potencjalny 6th man) i Portera (pick z loterii)

Rewolucją jest obrona Denver, która może jest flukiem, ale wygląda sensownie. Okej nadal jest za dużo switchów i taki Boban z Clippers to wykorzystywał, lecz on jest kosmitą. Dzisiaj fantastyczna praca Harrisa na Klayu oraz Craiga na Durancie (naprawdę dawno tak dobrze KD nie widziałem bronionego).

 

Craig ogólnie świetny występ, pełno hustle po obu stronach parkietu, walka do końca. Takich wingmanów potrzebuje Denver. No i kapitalny dziś Harris, kompletny two-way występ jednego z najbardziej niedocenianych ludzi w tej lidze.

 

Martwi mnie Millsap, który w obronie potrafi dać sporo dobrego to jednak w ataku jest totalnym rakiem jak na razie. Nic mu nie siedzi, zabija ruch piłki i nawet osobiste pudłuje. Przeraziłem się też, gdy Jamal zszedł do szatni, bo kolejna kontuzja byłaby dramatem, ale na szczęście wrócił. To nie był jego wielki mecz, ale to jeden z kluczowych zawodników.

 

Po fatalnym rzutowo starcie (chyba 3 celne rzuty w 1 kwarcie XD) oraz 57% z FT przez cały mecz spodziewałbym się blowoutu, ale udało się wyciągnąć mecz i to z Warriors. Kapitalna czapa Juancho na końcu. 

 

Momentami niestety GSW za mocno skakało na ofensywnej tablicy i generalnie w Nuggets sporo rzecz do poprawy, ale to start sezonu. Takim startem nawet u mnie MM dostał lekki kredyt zaufania, oby tego nie spieprzył po swojemu.

 

Bardzo solidne występy Juancho, Plumleego i Morrisa z ławki. Jokić jak zwykle klasa, no ale MVP był Gary Harris. Poogladajcie Denver, doceńcie Harrisa, warto.

 

Po trzech meczach Denver Nuggets mają najlepszą obronę w lidze. W lidze gdzie wstyd nie rzucić 100 punktów i padają jakieś kosmiczne wyniki Denver nie pozwoliło jeszcze na przekroczenie setki. Nie sądziłem, że tego dożyję. To na pewno fluke, ale jeśli zrobią skok z #26 obrony ligi na jakąś 15-16 to będzie duży progres i tak. 

 

Teraz w teorii formalność przeciwko Kings, a potem mecz z Lakers, gdzie zabraknie Rondo i Ingrama. Kurde szansa na 5-0 całkiem realna.

 

I jeśli ktoś upiera się, że oglądanie nie na żywo zabija emocje to nie widział mojej reakcji na czapę Juancho w ostatnim posiadaniu ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W ataku fajnie się Bucks ogląda w porównaniu do ppprzednich lat. Szkoda, ze pozwalają rywalom wracać (Hornets i Knicks) i robią się nerwy. Obrona do poprawy tez mocno. 

 

Middleton idzie po maksymalny kontrakt. 

 

Ktos wie jak wyłączyć spoilerujace powiadomienia z aplikacji NBA?

 

T-m, a jak DSJ? Na razie tylko mecz z Suns widizalem :/

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry mecz w Detroit polecam. Nawet hala Pistons go nie zabiła  

 

Końcówka dogrywki w ogóle mjut. Najpierw świetna akcja Zazy na Embiidzie w obronie, potem głupi faul Redicka, który odkupił to akcją 3+1. No i zamyka wszystko genialny tego dnia Blake. Pierwsza 50 pkt Pistons od 2006 roku. Ciekawy na ile starczy mu paliwa i kiedy się połamie znów, oby jak najdłużej grał, bo wziąłem w fantasy  . Drummond kolejny raz przegrał matchup z Joelem.

 

Nuggets też obejrzałem i mimo, że to tylko Sacramento to jaram się mocno. Boję się powrotu Thomasa (Morris jest bardzo fajnym backupem i nie kradnie posiadań) oraz reszty (Barton, Porter), bo wtedy Malone przy takim wyborze gracze może znów jakieś cuda z rotacją wyczyniać. Na razie MM wygląda jakby zrobił postęp, bo bierze czasy mądrze, rotacje wyglądają sensownie no i ta obrona mjut. Pierwsza setka rywali przekroczona, no ale tu był długi garbage, a Sacramento gra w jakimś chorym tempie. Obrona z trójką Harris-Craig-Sap wygląda znakomicie, a i Jokić zrobił jakiś postęp w tym elemencie. Super to wyglądało zwłaszcza z GSW, gdzie nie dawał się jebać na switchach.

 

MHL2dsF.png

 

Harris gra genialnie na starcie sezonu, a w Q3 gorący na starcie zrobił się Murray. Nawet Sap pierwszą w sezonie trójkę rzucil. Hot moment mieli także Beasley oraz Lyles.

 

Oby z czwartku na piątek wykorzystać osłabienia Lakers + ich b2b i słaby start sezonu. 5-0? ;)  THE HYPE IS REAL

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W Denver głównie drugi unit gra bardzo fajnie. No i wreszcie dobrze się ich ogląda :) 

 

Mecz Pistonsów z 76ers uświadczył mnie tylko w przekonaniu, że Jackson to jest debil nieziemski i nie nadaje się na pierwszego rozgrywającego zespołu, który chce grać o PO. Jego decyzje są bardzo przeciętne, jego selekcja rzutowa jest słaba, jego uaktywnianie wysokich w ataku jest beznadziejne. Blake jest lepszym rozgrywającym od niego...

Odnośnik do komentarza

Stad chyba eksperyment z wieloma minutami Smith - Reggie ?. Ish ma super przyspieszenie, a teraz dodał trochę rzutu. 

 

Co do Denver to ławka zaskakuje pozytywnie, ale największa różnica jest obrona. No i kapitalny od startu sezonu Jokic. Harris także wyglada kapitalnie. Dodatkowo Malone wydaje się lepszy. Nie lubię go jako trenera, ale teraz ciężko się przyczepić o coś. Wreszcie nie ma katowania moich oczy graniem Plumlee-Jokic obok siebie. 

Odnośnik do komentarza

Według Woja Houston oferuje cztery picki pierwszej rundy za Butlera. 

 

Troche nie wiem jak to możliwe, bo myślałem ze można handlować maksymalnie 5 lat do przodu, a Stephen Rule pozwala na handel co dwa lata. Chyba, ze cześć to swapy. 

 

Złe zaczeli, złe bronią i Butler zwiększa szanse na mistrzostwo, ale nawet jeśli przedłuży to kurde, ten podatek i zdrowie Butlera oraz CP3 ?

 

Jeśli jest coś takiego na stole i Sota tego nie weźmie to są idiotami. 

 

E: według Marksa mogą oddać 19, 21, 23 i 25, wiec pamięć lekko zawiodła. 

 

Jednak w sytuacji Minny to moim zdaniem i tak za dużo. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Lucas07 napisał:

Stephen Rule pozwala na handel co dwa lata.

 

chyba Stepien ;)

4 picki za goscia w contract year, ktory rozpierdala wszystkie szatnie po kolei to troche kosmos. Nie ma pewnosci, ze podejmie opcje a nie gdzie spierdzieli za kilka szekli wiecej.

Jesli Minny tego nie lyknie to sa idiotami. Pewnie upalkuja w druga strone Knighta i Nene, zeby sie to spielo.

Odnośnik do komentarza

Thibs tak, organizacja już niekoniecznie. To znaczy oni z Butlerem (fakt, sporo opuścił, ale do momentu kontuzji najlepszy gracz drużyny) zrobili Playoffy w ostatnim dniu RS. Tak dobrego gracza nie wyciągną i z punktu organizacji lepiej mieć te picki niż hmm no właśnie, co mogą dostać od innych drużyn? Wrócili do PO po wielu latach, ale Zachód jest tak mocny, że naprawdę nie widzę tego w tym roku. Mają trochę złych umów (Teague, Dieng przede wszystkim), ale i trochę młodych (KAT, Wiggins (mimo że w niego nie wierzę), Jones, Okogie) i dostając te picki otwiera im to możliwość jakiegoś dealowania w przyszłości. Sami pewnie będą mieli 8-14 wybór za rok, którym też można dealować.

 

No i brak PO to dobra okazja do zwolnienia Thibsa.

 

Tu jest ten problem z łączeniem przez niego dwóch stanowisk, bo patrzy krótkofalowo jako coach.

 

Rondo niby takie elitarne BBIQ, ale co odwalił w tym crunchu to pojęcia nie mam:

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...