Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Liga jeszcze traci na tym interesie. Ta usługa jest skierowana głównie do kibiców drużyn, którzy nie mogą oglądać jej na żywo lub w hali, ponieważ: 1) nie ma ich w domu 2) nie ma transmisji TV ich drużyny. W poprzednim sezonie chyba tylko sprzedaż dostępu do meczów Anwilu wyglądał sensownie finansowo, ale akurat to jest tylko jeden taki klub w lidze, który ma fanbase na poziomie ligi piłkarskiej w naszym kraju, a nie koszykarskiej.

 

Dlatego też nie ma jakiegoś wielkiego ciśnienia na te transmisje, bo kluby i liga mają o wiele większe problemy na głowie, i to od tych błahych do tych bardziej złożonych.

 

Aby nie odbiegać od tematu NBA to... tak jak bardzo nie lubię Gortata, tak mam olbrzymią nadzieję, że po karierze weźmie się do roboty i rozgoni towarzystwo w PZKosz (czyli również PLK) i zacznie robić porządki po amerykańsku. Obecnie, innej szansy dla koszykówki w Polsce nie widzę.

Odnośnik do komentarza

Ja to naprawdę czasem nie rozumiem, bo o ile szanuję Twoje adhd w fantasy i mocne wkręcenie się w rozgrywkę to czasem mam wrażenie, że meczów po prostu nie oglądasz. Nie rozumiem jak można z jednej strony myśleć, że będący co najwyżej solidnym backupem na 15-18 minut Plumlee i jego 41/3 mogą być fajnym assetem dla Denver, a kilka dni później stwierdzić, że Raptors przepłacili Powella dając mu fajną umowę :keke:. IMO bardzo rozsądne pieniądze, bo to jeden z nielicznych gości w Toronto z upsidem, miał super PO, niezły RS i jest ważnym członkiem rotacji, w dodatku takich graczy ta liga teraz po prostu potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Spencer Percy‏ @QCHspencer 52 min.52 minuty temu

Więcej

QCH Source: Nic Batum tore UCL in his left elbow. In all likelihood, he's done for the season.


Biorac pod uwage głębie Hornets na 2-3 to jest ich dramat...


jason, kończąc to w lidze, gdzie nie ma rynku dla Plumlee, bo praktycznie każdy miał a) zawalony sc b) w miarę solidnego backupa na C to dawanie mu takiej umowy było po prostu chore.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Wiggins nie jest max playerem, bo to tylko "pusty" iso scorer, który zabija atak, nie podaje, nie zbiera i kompletnie nie broni. Sote czeka przedluzenie KATa, czeka ich umowa z Butlerem, a maja chocby przeplaconego Dienga. Jak ma small market to sporo.

 

Byłby RFA i wolalbym go zostawic na rynek po sezonie, jesli zrobi postep i przestanie wylacznie punktowac to dajemy tego maxa, jak nie wyrownujemy 4-letnia umowe. Nie widze wielkiego potencjału w Wigginsie i wolalbym zaryzykowac juz serio ze zdrowiem Joela niż pakowac sie w Wigginsa, z którego moim zdaniek nic więcej niz teraz nie bedzie.

 

No ale ja go sporo widziałem w poprzednim sezonie i mocno irytowal, moze nowa Sota, otoczenie Butlerem trochę go zmieni i dorosnie do tej umowy. Póki co jestem uprzedzony i to moim zdaniem przeplacony kontrakt.

Odnośnik do komentarza

To się zaczęło :roll:. Dwa mecze z powrotami, crunch time końcówki, no ale ten dramat Gordona i jeszcze bardziej żałosny Wschód niż kilka godzin wcześniej, szkoda po prostu. Swoją drogą to brawa dla Bostonu za drugą połowę, bo po tej kontuzji kompletnie padła atmosfera w hali (ludziom nie chciało się już na Irvinga buczeć) i sądziłem, że zabije to spotkanie otwarcia, a oni potrafili wrócić, na Smarta z Brownem dobrze się patrzyło. 

 

Tak z pozytywów to Nick Young był mega gorący debiutując w Oakland ;). 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...