Skocz do zawartości
Zapraszamy do udziału w tradycyjnym plebiscycie CMF Awards, edycji 2017! Swój głos można oddać w poniższym dziale do 25.01 do godziny 23:59.
CMF Awards 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej, tu enbijej :) Dyskusja o najlepszej koszykarskiej lidze świata

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pistons wygrali z Bykami 95-85 i awansowali do fina?u konferencji :/

Dla przypomnienia:

Jazz - Warriors 4-1 (Jazz w finale konferencji)

Spurs - Suns 3-2

Cavs - Nets 3-2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

DEEETROIT BASKETBAL !!! :)

Nie spodziewa?em si? takich m?czarni Pistons po 3 pierwszych meczach(nikt si? nie spodziewa?), szacunek dla cielkaków za to, ?e próbowali wróci? w tej serii. T?oki by?y zesape?em lepszym i do?? cz?sto odnosi?em wra?enie, ?e si? oszcz?dzaj?, to z pewno?ci? nie by?o co? takiego jak rok temu z Cavs gdzie w pewnym momencie kompletnie si? pogubili.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No i wszystko sta?o si? jasne. SAS ogra?o Suns 114-106 i w serii zwyci??y?o 4-2 :(

Mimo, ?e Amare (38 pkt, 12 zb) poradzi? sobie pod koszem z Duncanem (24 pkt, 13 zb) to obwód SAS mia? niez?y dzie?. Parker 30 pkt, Gino kapitalnie z ?awki 33 pkt i 11 zb, wow :-k

To samo z CLE, które rozbi?o NJN 88-72 i w finale konferencji wschodniej zagra Pistons.

Znów si? zanosi na sztywniacki fina? SAS - Pistons ;(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tim o blok od TD.

Cieszy mnie fakt, ?e w fina?ach konferencji zagraj? Pistons, Cavs, Spurs i Jazz, zasada, ze to obrona wygrywa mistrzostwa wci?? dzia?a :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po Bullsach spodziewa?em si? troszeczk? wi?cej... W rywalizacji PHX - Spurs decyduj?cy by? 5 mecz i brak Amara. Teraz trzymam kciuki za Utah i Cavs ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Licz? na Cavs'ów... Go LeBron, Go! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A wygraj? Spurs ;)

Bo maj? naprawd? niez?y obwód, kilku dobrych zmienników i Tima, który je?li nie rzuca to robi 9 bloków, a to 18 punktów mniej dla przeciwnika :]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja nie by? bym taki pewien zwyci?stwa Spurs. Je?li Boozer, Williams i Okur zagraj? na swoim poziomie, a Kirilenko w ko?cu si? przebudzi i zacznie gra? tak jak w zesz?ym roku to Utah powinna przej?? SAS. Imponuje mi zw?aszcza Milsap, który jest debiutantem, a ze wzrostem 2.03 zbiera bardzo du?o wa?nych pi?ek na tablicy rywali. 3mam kciuki za Jazzmanów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bardzo s?aba postawa w I po?owie by?a g?ówn? przyczyn? pora?ki Utah z San Antonio 100:107. Jazzmani przed?u?yli tym samym fataln? pass? pora?ek w meczach wyjazdowych ze Surs trwaj?c? od 1999 roku. Gracze Utah nie potrafili upilnowa? Parkera i Ginobiliego, którzy byli si?? nap?dow? gospodarzy. W zespole Utah zaimponowa? mi Williams, który zdoby? mnóstwo punktów penetracyjnymi wej?ciami pod kosz. Nie najlepiej w I po?owie zagra? Boozer, który jednak w II ods?onie poprawi? swój dorobek. Je?li Utah w kolejnych spotkaniach zagra tak jak w IV kwarcie to nie jest bez szans w starciu ze Spurs.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ja nie by? bym taki pewien zwyci?stwa Spurs. Je?li Boozer, Williams i Okur zagraj? na swoim poziomie, a Kirilenko w ko?cu si? przebudzi i zacznie gra? tak jak w zesz?ym roku to Utah powinna przej?? SAS. Imponuje mi zw?aszcza Milsap, który jest debiutantem, a ze wzrostem 2.03 zbiera bardzo du?o wa?nych pi?ek na tablicy rywali. 3mam kciuki za Jazzmanów.

Utah nie ma szans ze Spurs. Po prostu na tym poziomie SAS s? mordercami, z którymi poradzi? sobie mog? tylko najlepsi i najbardziej do?wiadczeni. Utah mo?e co? uszczypn??, ale nie dadz? rady Duncanowi i spó?ce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W zasadniczym by?o chyba 2-2. Zadecyduje mecz nr 2, je?li Utah przegra to b?dzie pozamiatane.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Utah nie ma szans ze Spurs. Po prostu na tym poziomie SAS s? mordercami, z którymi poradzi? sobie mog? tylko najlepsi i najbardziej do?wiadczeni. Utah mo?e co? uszczypn??, ale nie dadz? rady Duncanowi i spó?ce.

Trudno si? nie zgodzi?. Ze Spurs szanse maj? tylko Pistons. Dla mnie Duncan i spó?ka s? pewnymi kandydatami do mistrzostwa- do ko?ca playoffs maj? przewag? w?asnego parkietu, a w dodatku w finale jest zasada 2-3-2 wi?c jeszcze trudniej jest wygra? ni?ej notowanej ekipie.

Lubi? si?ow?, siermi??n? koszykówk?, ale w wydaniu Spurs wyj?tkowo mi si? nie podoba. Dlatego te? nie jestem szcz??liwy,?e San Antonio zmierza po tytu?.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Lubi? si?ow?, siermi??n? koszykówk?, ale w wydaniu Spurs wyj?tkowo mi si? nie podoba. Dlatego te? nie jestem szcz??liwy,?e San Antonio zmierza po tytu?.

E tam... Gadanie takie :]

SA i tak gra bardziej widowiskowo ni? za czasów Twin-Towers :) Utah wygra mo?e 2 mecze, na wi?cej nie b?dzie ich sta?. Nawet je?li najbli?szy mecz wygraj? (tja... po 17 pora?kach ), to Ostrogi pojad? z nimi w Utah... To ju? nie czasy bia?asa podaj?cego do listonosza :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, ale trzeba przyzna?, ?e Utah graj? fajn? dla oka koszykówk?. Jerry Sloan to niekiepski trenerunio :keke: Ale Spurs to nie wiecznie zawodz?ce Houston i nieprzewidywalne Golden State ;-) Dlatego, tak jak Willow, przewiduje maks 2 mecze dla Jazz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
To ju? nie czasy bia?asa podaj?cego do listonosza smile.gif

Mo?e i nie te czasy, ale patrz?c w statsy mo?na si? zdziwi?. Williams ma w ka?dym meczu playoffs 18 pkt i 9 asyst (ale przy tym a? 4 straty), a Boozer 24pkt i 12 zbiórek. Ró?nica taka,?e to nie te osobowo?ci, co Stock-Malone i pewnie to zadecyduje o pora?ce ze Spurs. Mimo wszystko nadal mam w pami?ci seri? z Rockets, kiedy Jazz podnie?li si? z 0-2 a w meczu7 grali koncertowo (Boozer rze?nik!). Dlatego Jazz podobaj? mi si? najbardziej w tegorocznych playoffs.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pomimo wszystko jestem zdania, ze Utah jest w stanie przej?? Spurs. Boozer i Williams graj? na swoim poziomie, ale brakuje wsparcia ze strony Okura, Kirilenki i Fishera, który ?wietnie zagra? przeciwko Houston. Je?li ka?dy z nich zagra na miar? swoich mo?liwo?ci to nie by?bym pewien awansu San Antonio. Utah jest moim ulubionym zespo?em od kiedy tylko zacz??em interesowa? si? NBA, czyli od jakich? 14 lat i 3mam za nich kciuki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Utah przegra?a dzi? ze Spurs 96:105. Jest to niemal kopia meczu nr 1. Minimalne prowadzenie po 1 kwarcie zespo?u z Teksasu, nast?pnie fatalna postawa Jazzmanów w II kwarcie, przegranej a? 15 punktami, a pó?niej próba odrobienia strat w minimalnie wygranej III kwarcie i wysoko - IV. Po raz kolejny wida?, ?e w Utah gra dwóch zawodników: Boozer i Williams. Pozostali graj? du?o poni?ej oczekiwa?, a przede wszystkim swoich mo?liwo?ci. Bez wsparcia pozosta?ych ta dwójka meczu nie wygra. Teraz przenosimy si? do Salt Lake City i licz?, ?e dwa kolejne mecze wygraj? Jazzmani, którzy w sezonie zasadniczym pokonali Spurs dwukrotnie u siebie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wyniki loterii draftowej:

14. Clippers

13. Hornets

12. 76ers

11. Hawks (od Pacers)

10. Kings

9. Bulls (od Knicks)

8. Bobcats

7. Timberwolves

6. Bucks

5. Celtics

4. Grizzlies

3. Hawks

2. Sonics

1. Blazers

Przyznam, ze jestem cholernie zaskoczony pierwsza trojka. Widac, ze nikomu sie nie podobalo odpuszczanie przez Grizzlies i Boston i maja za swoje. Portland z tego co wiem mialo 5% szans, a tu prosze taka niespodzianka. Z Royem i Odenem (nie wierze, ze wezma Duranta, jak moga dostac jedynego prawdziwego centra na nastepne 10 lat :P, no chyba ze Bynum) moga zaczac cos grac za 3 lata ;P. Zdaje sie ze z Portland moze wyleciec Randolph. Najbardziej wygrali Hawks, bo mieli jakis dziwny deal z Phoenix, ze jak beda mieli nr spoza pierwszej trojki to oddaja go Suns i dostali akurat 3 i podobnie bylo z Pacers, tyle ze Pacers mieli NIE oddawac Atlancie jak beda mieli z pierwszej 10 i dostali 11 :D. Ale Atlana pewnie i tak wezmie jakichs dwoch niskich skrzydlowych i bedziemy mieli pierwsza piatke all-around-sf czy cos :D.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To samo w?a?nie na Fox News napisali, ?e nikomu nie ?al Boston i Grizzlies, bo olali oni ko?cówk? sezonu,aby mie? wi?ksze szanse na Nr 1. Ale kto im to udowodni? Przecie? po to jest lottery,aby takich cyrków nie by?o

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta