Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Lider Seattle Supersonics i zarazem jeden z najlepszych strzelców z dystansu w historii NBA Ray Allen przenosi się do Boston Celtics. W zamian drużynę Ponaddźwiękowców zasili Delonte West, Wally Szczerbiak oraz wybrany z 5 numerem w drafcie Jeff Green.

Że w ogóle Seattle przystało na taką ofertę :|

Odnośnik do komentarza
Lider Seattle Supersonics i zarazem jeden z najlepszych strzelców z dystansu w historii NBA Ray Allen przenosi się do Boston Celtics. W zamian drużynę Ponaddźwiękowców zasili Delonte West, Wally Szczerbiak oraz wybrany z 5 numerem w drafcie Jeff Green.

Że w ogóle Seattle przystało na taką ofertę :|

W drafcie wzięli Duranta, więc Allen musiał odejść, bo obydwoje grają jako SG. Sonics mogli chyba jednak poczekać na korzystniejszą ofertę.

 

A teraz Boston ma Allena i Pierce'a i może zamieszać w następnym sezonie :)

Odnośnik do komentarza

A Toronto już wcześniej pozyskało Carlosa Delfino :) Wydaje mi się, że będzie to dobry zmiennik na pozycji nr 3. Niestety chodzą plotki o rzekomym trade z udziałem Calderona :/ Mam nadzieje, że Colangelo nie zrobi nic takiego, ponieważ obecna para PG znakomicie się uzupełnia.

Odnośnik do komentarza

Cyżby MoPete na wylocie z Raps?

Free agent sharpshooter Jason Kapono has quickly reached an agreement Sunday to leave the Miami Heat and sign a four-year deal believed to be worth $24 million with the Toronto Raptors. The NBA's free agent period commenced at 12:01 Sunday morning, with free agents unable to formally sign contracts before July 11

Kapono wykorzystał swoje 5 minut i podpisał całkiem kontrakt jak na swoje umiejętności :-k

Odnośnik do komentarza
Bucks wyciągają rękę do Yi

 

Pomimo tego, że "Kozły" wybrały Chińczyka w draftcie, ten nie chce grać w zespole. Co więcej od samego początku "obóz" Yi Jianliana nie był skory do kontaktów z drużyną z Milwaukee. Zawodnik nie pojawił się nawet na klubowej konferencji prasowej dzień po naborze do NBA.

 

Nieobecność Chińczyka można wytłumaczyć jednak udziałem w przygotowaniach do meczu pomiędzy reprezentacją U19 jego kraju a rówieśnikami z USA.

 

Niechęć koszykarza do drużyny trochę zirytowała właściciela Bucks Herba Kohla, który postanowił napisać list do chińskiego skrzydłowego.

 

- Chcemy nawiązać kontakt z nim i jego rodziną. Wysłałem do niego wiadomość. Domagałem się w niej spotkania. Naszym celem nie jest wywarcie na Yi presji, a nawiązanie dialogu - powiedział Kohl.

 

[LINK]

 

Pełen profesjonalizm. Powinien się cieszyć, że go w ogóle wybrali :kekeke:

Odnośnik do komentarza

No dokładnie, nie chciał po prostu iść do Bucks - czego nie ukrywał przed draftem, nie zjawił sie na ani jednym spotkaniu, treningu, olewał ich, ale oni go i tak kochają i w nagrodę wybrali w drafcie :) Zobaczymy co z tego wyniknie, pewnie jakiś transer :>

Odnośnik do komentarza

Bardzo ciekawie zaczyna się robić w NYK. Zach jest na pewno bombą z opóźnionym zapłonem, ale to przecież PF z krwi i kości potrafiący zaliczać co wieczór 20pk i 10zb. Do tego Knicks mogą dodać Artesta, który mógłby trafić za Nate Robinsona, Jeffriesa i jeszcze jakiegoś leszcza. Artest, Zach, Curry... czasy złych i wielkich Knicks mogłyby powrócić :clap:

Odnośnik do komentarza

Curry ma onegdaj wylecieć z Knicks :-k

 

Warto dorzucić, że po słowie wstępnym z Seatlle odszedł ich drugi gwiazdor, czyli Rashard Lewis. Ciekaw jestem tylko, czy faktycznie w drugą stronę powędruje w związku z tym Dwight Howard :-k A tak poza tym to nuuuuuuudy.

Odnośnik do komentarza
Za Fox.com
Acquired from Portland in a draft-night trade, Randolph was introduced Monday by the Knicks, who will pair him with center Eddy Curry to form what they hope will be a powerful frontcourt.

 

Skąd wiesz,że Curry ma wylecieć? Po takim sezonie?!

 

 

Czytałem o tym wcześniej, tuż przed draftem, że chcą go wymienić :-k No cóż, widocznie im przeszło :keke:

 

Willow, jakich tranferów ?? :o Podpisali tylko nowy kontrakt z Vaughanem (tym kurduplem rozgrywającym)

Odnośnik do komentarza
Randolph can score in the low post and with his baseline moves. He's also proven to be a big-time rebounder. Unfortunately, the flaws in his game duplicate Eddy Curry's, i.e., poor defense, limited lateral movement, plus an inability to make timely passes and avoid turnovers. When both are on the court at the same time, the best fit is for Curry to be planted in the pivot while Randolph is positioned near the foul line. (Look for cross-screening high-low sequences to be employed to this end.) Randolph's accuracy from mid-range will mean that the inevitable double-teaming of Curry will have to be initiated from some other position. However, when Randolph is posted, then Curry's defender will be enabled to become the designated two-timer. It's therefore incumbent upon Curry to develop a passable face-up jumper during the off-season.

 

While this heavyweight duo increases the Knicks' potential to match points with most of their opponents, it also decreases the team's capacity to make swift and precise baseline rotations. And what happens to David Lee's playing time?

 

But Randolph's most serious drawback is his need to surround himself with his posse — his Hoops Family. He describes this group as being "like a charity." Yeah, with Randolph as the generous donor and the recipients as the whoop-it-up, carefree party hounds. Randolph claims that his adopted family will be left behind in Portland. It remains to be seen if this is true, and if so, then will this be sufficient to keep him out of trouble in the Biggest Apple of them all?

 

GRADE — B minus

 

 

To tak a propos jeszcz pozyskania Randolpha przez Knicks - nic dodać, nic ująć. W zasadzie największym plusem przy tym transferze, IMO, jest pozbycie się Francisa, James'a :keke: i w zasadzie Frye, który po świetnym, jak na rookiego, pierwszym sezonie, w drugim ostro dawał dupy :-)

Odnośnik do komentarza

Fox Sports dość surowo ocenia Knicks, ale ta analiza wydaje się obiektywna. Nie da się ukryć, że Zach to znakomity PF, jakich coraz mniej w lidze. No ale to też świr, tykająca bomba, która nie wiadomo kiedy wybuchnie. Mówi się o ściągnięciu Artesta, aby skompletować Bad Boys' Front Court. Brzmi ciekawie- uwielbiałem złych Knicks z Oakleyem, Masonem, Ewingiem. Tyle że to byli twardzi goście z miarę normalną psychiką (z wyjątkiem Spree :P ), a Zach i Ron wydają się po prostu nieobliczalni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...