Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

49 minutes ago, T-m said:

Fultz poszedł za całkiem dużo do Orlando :-k jak na busta :-k 

 

Też nierosumię jak można gościa który dwa lata temu był consensus Nr. 1 pick i wyskakiwał wszystkim z ekranu określać JUŻ mianem busta :) Na pewno jest na razie niegrywalny dla dobrej ekipy, na pewno jest zdecydowanie poniżej tego, gdzie powinien być Nr. 1 pick w swoim drugim sezonie, ale come on. Nowa sceneria, nowy coach, czysta głowa i chłop ma wszystkie narzędzia, żeby być dobrym graczem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że nie ma rzutu... który zaginął. Jest w chuj podatny na kontuzje (Gred Oden pozdrawia), na boisku nie za bardzo wie co robi (chaotyczność 20)... Takie tuzy jak Shamet potrafiły sobie znaleźć lepiej miejsce na boisku niż Fultz. 

 

I tak, wiem, że Philly nie zawsze dobrze radzi sobie z młodymi zawodnikami (pozdro Okafor), ale to kwestia tego, że on w tym momencie nie ma warsztatu i psychiki. Ostatni #1 który nie miał warsztatu i odpowiednio silnej psychiki nazywa się Anthony Bennett i gra nigdzie...

 

Trzymam za niego kciuki, ale dla mnie to po prostu napompowana bańka i transfer do Orlando nic nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Ja tam w żaden sposób nie twierdzę, że gość na tą chwilę powinien być w rotacji chociażby Phoenix Suns. Po prostu hold your horses, on ma 20 lat.

 

W chuj podatny na kontuzje? Przecież on ma ciągle niewyleczone to samo ramie, głównie przez lekarzy 76ers, którzy go źle zdiagnozowali, daleko mu do Grega. Przykład Bennett'a jest zdecydowanie bliżej prawdy, aaaale dopóki nie zobaczymy tego chłopaka w 100% zdrowego w żaden sposób nie można określić kim on będzie w tej lidze.

 

Na tej samej podstawie można było twierdzić, że Embiid będzie bustem ;)

Odnośnik do komentarza
Cytat

Markelle Fultz Suffers Knee Injury; Doubtful for Preseason Game vs. Nets
 

The Philadelphia 76ers are once again dealing with an injury to a young star after Markelle Fultz suffered a knee injury. 
 

Per Jessica Camerato of NBC Sports Philadelphia, Fultz is doubtful for the Sixers' preseason game against the Brooklyn Nets Wednesday with soreness in his right knee. Joel Embiid is probable to make his preseason debut, per Camerato. Fultz played in Monday's loss at the Boston Celtics.

Fultz was the No. 1 overall pick in a loaded 2017 NBA draft, entering the league with all the tools you could want in a young point guard. On a 76ers squad full of talented prospects, he was considered the missing piece toward moving into contention.

 

W każdym razie, dla mnie na ten moment to bust. Życzę mu, żeby się wybił i był świetny, ale IMO marne na to szanse... 

Odnośnik do komentarza

Jaka katastrofa wizerunkowa Nike. Dzisiaj w nocy Zion z Duke doznał kontuzji po tym jak żle stanął, a jego but się rozpadł o_O Chyba gorzej Nike się nie mogło trafić, bo piszą na tym nawet na BBC Sport, a to chyba pierwsza wzmianka o koszu na tym portalu od tysiąca lat ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 21.02.2019 o 14:17, me_who napisał:

Jaka katastrofa wizerunkowa Nike. Dzisiaj w nocy Zion z Duke doznał kontuzji po tym jak żle stanął, a jego but się rozpadł o_O Chyba gorzej Nike się nie mogło trafić, bo piszą na tym nawet na BBC Sport, a to chyba pierwsza wzmianka o koszu na tym portalu od tysiąca lat ;) 

Byłem w tym czasie w USA. To ile czasu poświęcono temu tematowi przechodzi ludzkie pojęcie. Przez 3 dni trąbiły o tym wszystkie stacje, które podejrzewają, że szykuje się spory pozew :_keel:

Odnośnik do komentarza

Denver jest już 3-0 z OKC, więc mają tiebreaker i 4 mecze przewagi w tabeli, #2 coraz blizej. Choć kalendarz bardzo ciężki do końca sezonu. Większość meczu pod kontrola, ale w Q4 byli blisko choke'a, na szczęście Millsap włącz tryb bestii w obronie i dał między innymi kapitalną czapę na George'u. W końcówce też Jokić i Murray świetnie wymusili straty Westbrooka, a Nikola domknął mecz na linii. 35-10-9 i świetna skuteczność za 3 przeciwko tercetowi Adams-Grant-Noel robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Kiedyś beeres i kolek wyjaśniali tu trochę o PLK, gdy pytałem czemu transmisje są tak drogie. Specjalnie tej ligi nie śledzę, ale dziś końcówka Stelmet-Cukier mi wyskoczyła na Twitterze, więc ogarnałem.

 

Czy można tę ligę sprzedać gorzej? Dostają super mecz czołowych drużyn, oba zespoły ponad 100 pkt bez dogrywki, jest crunch time i piękny game winner, a oni to realizatorsko-komentatorsko spierdolili mówiąc krótko.

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...