Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Anthony i tak nie może do 15 grudnia nie może podpisać z nikim innym kontraktu. Nie ma nigdzie chyba oficjalnego komunikatu, że Melo has been released :-k 

 

No i Lakers go niespecjalnie chcą, tak samo jak Warriors. Ja bym się nie zdziwił, jakby poszedł do Nets :-k 

Odnośnik do komentarza

Jakby nikt nie oglądał Denver to polecam. Wrzucam o dzisiejszym meczu z Raps ;)

 

Strasznie jaralem się tym meczem i cóż, bałem się ze będzie blowout i przerwanie serii. Gdy Harris już w q1 skończył grę to nawet byłem tego pewny. Szkoda, ze zaraz po powrocie znów wypada. Oby nic poważnego.

 

Niezwykle mnie zaskoczyli. Przecież Denver do niedawna miało opinie zespołu, który nie broni i zespolu, który wygrywa tylko u siebie. Przyjeżdzają na parkiet najlepszej drużyny ligi i cały mecz idą praktycznie jak po swoje. A przynajmniej przez trzy kwarty. 

 

Wielki, kompletny i fantastyczny mecz Jokicia. Można szukać kolejnych przymiotników, ale to trzeba przede wszystkim zobaczyć. Kapitalna selekcja rzutów, nawet jak nie wpadało to nie było nic głupiego, bo zwykle dobre pozycje, coś jak pudło wide open 3 w końcówce. Zdarza się po prostu. Magiczne podanie do Murraya na trójkę w q2 chyba jakoś. No i Nikola nie uciekał od gry, zamknął ten mecz na linii. Szkoda, ze tej circus three nie dało się zaliczyć.  W obronie tez jeden z lepszych meczów Jokicia IMO, niektóre sekwencje świetne jak wybronienia Leonarda 1v1 czy pułapka na Kawhim razem z Juancho. Grande Nikola!

 

Harris wypadł, ale na szczęście udało się go dziś zastąpić. Nawet Craig trafiał trójki! No i znakomity Beasley, ale still, choćby na takie sytuacje ten Barton jest tej drużynie potrzebny. Beasy nie będzie tak grał za każdym razem, mimo całej sympatii. 

 

Nastawiałem się na wielki pojedynek Siakama z Sapem, ale Paul miał dziś gorszy dzień w ataku. Ostatnio on ciągnął zespół, teraz zrobił to Nikola. W D tradycyjnie dał radę. 

 

Z ławki świetny kolejny raz Plumlee. Ileż on daje hustle. Dziś nawet lineup Plumlee-Jokic działał i był plusowy. 

 

Bałem się, ze po przerwie i usprawnieniach to będzie porażka, bo Nurse ma po prostu szerszy materiał ludzki do zmian, ale udało się wyciągnąć. Run Raptors na starcie q4 przestraszył, ale trzeba przyznać Malone, ze dał radę w tym meczu. Oczyiwsice miał trochę farta z faulem Ibaki, bo dzieki temu w ostatniej akcji właściwie wystarczyło wyprowadzić piłkę, ale jak ma ograniczona rotacje i stratę startera w q1 wyglądało to dobrze. 

 

Murray bardzo chciał i wychodziło różnie. Ogólnie oba zespoły sporo traciły, często w głupi sposób. Mam wrażenie, ze więcej niewymuszonych strat jednak Denver. Jamal trochę ważnych rzutów trafił, wiec się specjalnie nie będę czepiał. Przyjdą na to „lepsze” mecze. 

 

I świetna walka na tablicach. W końcówce q3 mignął stat 23-2 w punktach drugiej szansy. Chociaż Raptors w końcówce się udało zebrać w ataku, battle royal o zbiórkę ładnie określone na feedzie Denver. 

 

Juancho musi zostać w s5 po powrocie Bartona. 

 

Na pewno oba zespoły maja spore rezerwy jeszcze. W Denver przede wszystkim personalne i powrót Bartona oraz gra Harrisem. Dziś tez na linii słabo, ale no ciężko się czepiać na sile zespołu, który ma czołowa obronę ligi, prowadzi na Zachodzie, a właśnie wygrał mecz w Toronto. Drugi kolejny wazny i trudny wyjazd wyciągnięty, znów po końcówce.

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, T-m napisał:

No dobra. To na razie Butler pomaga wygrać rzutem na taśmę z mocarnymi Nets, a słabiutki deal Covington pomaga Minny z Rockets (prowadząc przez całą 4q i wracając z minus dziewiętnaście) :keke: 

Polscy sympatycy Wolves są szczęśliwi z powodu tej wymiany :)

Ja się cieszę, bo Wolves nareszcie mają lidera i wojownika w składzie :) Plus Sarić, który jest naprawdę mega solidny.

Jakoś za Butlerem nikt nie płacze :)

Odnośnik do komentarza

Mi trochę słów brakuje na to co się stało w Denver. To wyglądało na TEN SEZON, bo ostatnie dwa lata tak blisko Playoffów. Nagle zespół zaczął bronić i wskoczył do TOP5 ligi w tym względzie. Mike Malone przestał wkurwiać i wreszcie Denver zostało docenione, gdzie w ESPN rozmawiano nawet o WCF. No i cóż, gramy na Zachodzie panowie, a nagle posypała się drużyna zdrowotnie. Już wcześniej rotacja była ograniczona, a aktualnie wygląda to następująco:

 

Jamal Murray - questionable -> ja dałbym mu odpocząć, widać już poobijanie, jeszcze bandyckie wejście Justina Andersona w Hawks

Harris -> powrót planowany na początek stycznia

Millsap -> w teorii połowa stycznia, moim zdaniem najwcześniej luty, a zajmuje mu trochę dojście do formy po urazach to jeśli zobaczymy takiego Sapa jak w tym sezonie (nawet gracza tygodnia dostał na Zachodzie) to najwcześniej w marcu pewnie :roll:

Barton -> zagrał w dwóch meczach w tym sezonie, ma wrócić w ciągu tygodnia-dwóch, ciekawe w jakiej formie

Thomas -> jeszcze nie grał w tym sezonie, pewnie wróci na koniec grudnia i nawet on przydałby się teraz przy problemach Jamala

Porter -> nadzieja na zwiększenie upside tej drużyny w przyszłości (Joel Embiid scenario), rzutówki wyglądają pięknie i niby w połowie miesiąca ma przejść badania, które mogą go dopuścić do gry. Ja tu nie ryzykowałbym specjalnie, niech wróci jak będzie na 100% gotowy (jeśli to możliwe w jego sytuacji)

Vanderbilt -> druga runda z tego roku, też kontuzjowany, a to gość który miał się uczyć od Sapa i zasuwać głównie w D

 

7/15 - out

 

Ech. 

 

Taka bieda, ze właśnie zatrudnili Nicka Younga

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...