Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

btw jak Philly bedzie startowac? Bo z Memphis to oni wyszli na 4 guradow (Simmons, Fultz, Reddick, Shamet) z czego 3 to PG. Kto tam bedzie PF gral? Chandler z Muscala? Moze by sie udalo wyrwac np z Washingtonu ostatni rok Morrisa (jakby mieli isc w tank, moze za jakies 2rnd by oddali) bo deski + strechujacej 4 bedzie mooocno brakowac.

Odnośnik do komentarza

@T-m, Zgadzamy się w tym, że Philly z TOP3 Wschodu ma najgorszą drużynę. To akurat napisałem. To samo o spacingu. Nie wiem po co chcesz z tym dyskutować pisząc to samo. Musisz zwrócić uwagę i rozdzielić, gdy piszę o indywidualnościach, a gdy piszę o drużynie.

 

Później jednak dodałeś o Tatumie przed Simmonsem, więc w tym punkcie się rozmijamy. Nie wiem, ja zaczynając budować drużynę, wolałbym zacząć od Simmonsa, a nie od Tatuma.

Odnośnik do komentarza

Magic

 

Fultz znów na ławce i liczyłem, ze będzie dominującym ballhanderem w rezerwowym lineupie, a ten przeprowadza piłkę i daje ja Muscali na handoffa, służy do stawiania zasłon. Smutny widok i gra na alibi. I to z Embiidem w lineupie, bez Bena i TJ, wiec nie powinien mieć usprawiedliwienia. Na starcie q2 trafił jumpera z mid, ale 4 minuty w q1 bardzo irytujące. Na plus Brown, ze ustawiał obok niego 4 gości z rzutem, ale to Korkmaz był aktywniejszy w ataku. 

 

Podoba mi się s5 Philly. Połączenie D z atakiem na potencjalnie elitarnym poziomie. Brakuje trochę głębi z ławki, ale sezon długi i powinni coś wyciągnąć. Zwłaszcza, ze maja sporo pickow z choćby drugiej rundy, które mogą być stosunkowo wysokie, wiec rolesow może się uda bez największych assetow ogarnąć. Ale czy maja trzymać 10 mln takiego Fultza, który blokuje możliwość dwóch dużych kontraktów latem to nie wiem. Tylko ze jego wartość jest na pewno niska aktualnie, wiec trochę meeh sytuacja ze strony Philly.

 

Iwundu, Isaac, Bamba czy nawet Gordon. Magic mogą mieć topowa obronę za pare sezonów. Szkoda tylko, ze Iwundu mając czyste pozycje robi minimalny ruch do przodu i rzuca za dwa. Shooting może być problem sporym w tej lidze, ale lineupy odpowiednie + strzelcy na 1-2 i powinno to śmigać. 

 

Ależ Isaac zdjął Embiida w tym runie w q4. Wspomniana D dala radę. Bo w tej lidze bardziej imponuje zatrzymanie rywala bez punktów na 4 minuty niż rzucenie 21 w tym czasie. 

 

Mozgow cieszący się z trójek w tej dziwnej marynarce wyglada pociesznie. 

 

Naprawdę fajnie się na Magic patrzyło. Sporo młodych, a Ross i Vuk w CY tez świetnie grają. Trzeba patrzeć na nich czesciej. 

 

Tylko cholerny Evan Fournier próbuje chyba tankować samodzielnie. Fatalny jest Francuz. W końcówce sabotował oddając rzut z 10 metrów na 7s przed końcem akcji, ofkorz airball, a potem jeszcze zrobił kroki w kolejnym posiadaniu i dał oddać czysta trójkę Redickowi, ale miał farta, ze nadepnięcie na linie.

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, T-m said:

No I Woy potwierdza, że skończyła się kariera Melo w Rockets. Szkoda, bo na jego barki zrzucono chujowy początek sezonu Rockets zapominając, że rozjebali pół zespołu, stracili obronę a i CP3 gra przeciętnie - ale wina tylko Melo :( 

 

40% FG, 32% 3PFG, -10 Net rating :)

 

Nie sądzę, żeby to był problem tylko Melo, imo cała drużyna ssała :) Tylko bardzo możliwe, że to Melo miał problem ze swoją rolą, a nie Rockets z nim. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...