Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Full w skali roku nie wychodzi jeszcze tak drogo, na IOS masz trochę taniej. Ewentualnie możesz się bawić z VPN i zakupem z innego kraju.

 

Chyba nigdy nie przyzwyczaję się do jednego w LP. Godzina prawie 13, trochę rzeczy poogarnianych to obejrzałbym mecz, ale na konsoli jak zwykle się nie da i trzeba męczyć z laptopa. Specjalnie Chromecasta kupiłem do odpalania na tv z telefonu i przewijania w trakcie RS ranem...

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Lucas07 napisał:

Full w skali roku nie wychodzi jeszcze tak drogo, na IOS masz trochę taniej. Ewentualnie możesz się bawić z VPN i zakupem z innego kraju.

 

Chyba nigdy nie przyzwyczaję się do jednego w LP. Godzina prawie 13, trochę rzeczy poogarnianych to obejrzałbym mecz, ale na konsoli jak zwykle się nie da i trzeba męczyć z laptopa. Specjalnie Chromecasta kupiłem do odpalania na tv z telefonu i przewijania w trakcie RS ranem...

 

Konsola niet? :blink: Toż to dla mnie teraz podstawa funkcjonowania... Nie ma apki na PS4 czy nie działa jak należy?

Odnośnik do komentarza

Ja mam XBOXA, ale na PS4 pewnie też jest aplikacja.

 

Generalnie to na konsoli możesz oglądać dopiero jak mecz jest "przycięty" przez League Passa. Na telefonie/laptopie możesz przewijać dowolnie w trakcie meczu na żywo czy jak się skończy i samemu omijać przerwy na żądanie etc. Na konsoli albo live albo jak wytną i to niestety czasem trwa dość długo. Dlatego kupiłem Casta, bo jednak na dużym ekranie wygodniej, a przecież nie zawsze jest czas czekać x godzin do przycięcia meczu na wersję konsolową. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Morpheus napisał:

 

Konsola niet? :blink: Toż to dla mnie teraz podstawa funkcjonowania... Nie ma apki na PS4 czy nie działa jak należy?

Jak w tym sezonie działa jeszcze nie sprawdzałem, ale jak nic nie zmienili to jest, ale...musisz 'kupić' ją w innym kraju, bo dla PL nie ma. Ja mam chyba apkę kupioną na kanadyjskim koncie. Sama apka tak jak Lucas pisał - albo live, albo po jakimś czasie jak już przytną mecz. Natomiast na samej apce nawet z odtworzenia zdarzało mi się, że po kilkunastu minutach nagle znikał głos. I trzeba wtedy wychodzić z meczu i wchodzić ponownie. No i nie możesz sobie jak na PC zatrzymać, iść zrobić herbę/odebrać telefon i wrócić potem do oglądania, bo na konsoli działa to tak, że ma w pamięci tylko kilkanaście kolejnych sekund, a potem przechodzi od razu na live xd

 

 

Odnośnik do komentarza

To już zależy jak wolisz oglądać. Ja jestem przyzwyczajony do przewijania FT, a jak mecz nie jest przycięty (nie ma go na konsoli) to właśnie wolę opcję telefon -> telewizor, bo przewijam leżąc wygodnie bez konieczności podchodzenia do laptopa co jakiś czas (jak są przerwy etc, juz pomijac te osobiste nawet)

Odnośnik do komentarza

Dawno tak chyba nie czekałem na sezon NBA. I to też ze strony kibicowskiej, bo będę mocno trzymał kciuki za Mavs, aby dali radę dostać się do PO. Wiem, że na Zachodzie to będzie bardzo ciężkie, ale jak złapią dwie lub trzy serie z kilkoma W to może się to udać.

 

Kurczę, jest ten Doncić, jest Smith, Barnes i Matthews, a pod koszem Jordan. Może i dla starego Dirka znajdzie się jakaś rola, która sprawi, że zostanie bohaterem w kilku meczach :) To jest jeden z ostatnich, który był w lidze, kiedy to zacząłem się interesować basketem.

 

Luka ROTY, stawiać domy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sezon rusza to może tradycyjne typy? ;)

 

Zachód

1. Rockets
2. Warriors
3. Jazz
4. Denver
5. Pelicans
6. Oklahoma
7. Lakers
8. Mavericks
9. Spurs
10. Blazers
11. Clippers
12. Timberwolves
13. Grizzlies
14. Suns
15. Kings

 

Wschód

1. Boston
2. Raptors
3. Philly
4. Bucks
5. Pacers
6. Wizards
7. Heat
8. Pistons
9. Nets
10. Cavaliers
11. Hornets
12. Magic 
13. Bulls 
14. Knicks
15. Hawks

 

Finały NBA: GSW 3-4 Boston Celtics
MVP Finałów: Al Horford & Brad Stevens
MVP: Giannis Antetokounmpo
RotY: Luka Doncić
DPoY: Jrue Holiday
MIP: Miles Turner
6th man: JJ Redick 
CotY: Mike Budenholzer

Odnośnik do komentarza

Warriors, Jazz, Rockets, Lakers, OKC, Pelicans, Blazers, Mavericks

 

Celtics, 76ers, Raptors, Heat, Pacers, Bucks, Wizards, Hornets

 

Typowanie miejsc 4-8 na Zachodzie to jakaś loteria :P

 

Finały NBA: Warriors - Celtics 4:3
MVP Finałów: Durant
MVP: Durant lub Davis
RotY: Luka Doncić
DPoY: Giannis
MIP: Fultz? Monk?
6th man: Evans
CotY: Snyder

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Warriors, Rockets, Jazz, OKC, Nuggets, Blazers, Pelicans, Mavericks - wpisując ostatni zespół zorientowałem się, że nie wytypowałem Spurs :/ 

 

Celtics, 76ers, Bucks, Raptors, Pacers, Heat, Wizards, Pistons

 

Finały - Warriors - Celtics 4:2

MVP Finałów - Curry

MVP - Giannis

ROTY - Doncić, choć bez przekonania, mam wrażenie że Ayton bedzie miał prasę i chyba wie, jak robić show

DPoY - Davis

MIP - Ingram

6th Man - Rozier

CotY - Stevens

Odnośnik do komentarza

Nie znam się, oglądam czasami po nocach mecze, gram w NBA 2k i śledzę co się dzieje w Wolves :)

Wydaje się, że w tym roku znowu nikt nie podskoczy GSW. Boston? Byłoby fajnie, chociaż ja po cichu kibicuję Raptors :)

Bardzo jestem ciekawy co będzie z Butlerem i jak zagrają rookies w Wolves :) No i Rose znowu się nie połamie ;)

Odnośnik do komentarza

Boston dzisiaj pokazał, że mają bardzo szeroką kadrę. Bardzo, bardzo zły mecz Irvinga, który niepotrzebnie forsował masę rzutów. Bardzo przeciętny mecz Gordona, ale on potrzebuje jeszcze trochę, żeby się przyzwyczaić do parkietu. Tatum pokazał, że treningi w Kobasem mu mega pomogły. Obie drużyny dość długo grały fajnie w obronie. Mocno, twardo, chociaż nie podobobało mi się, że sędziowie liżą po jajkach Simonsa. Popchnięcie Tatuma w pierwszej połowie mogło się skończyć bardzo źle dla gracza Bostonu, a sędziowie nawet nie zagwizali faulu.

 

Philly grają bardzo nierówno. Bardzo bardzo nierówno, a to oznacza, że na gonienie tracą masę energii. A to się mści w końcówkach, gdzie zamiast gonić brak im oddechu (Boston skończył ostatnie 3 minuty spotkania wynikim 9:2).

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, T-m said:

Philly grają bardzo nierówno. Bardzo bardzo nierówno, a to oznacza, że na gonienie tracą masę energii. A to się mści w końcówkach, gdzie zamiast gonić brak im oddechu (Boston skończył ostatnie 3 minuty spotkania wynikim 9:2).

 

Pierwszy tydzien sezonu nic nie bedzie pokazywal, oprocz tego ktore ekipy wiecej pracowaly nad kondycja i gra w offseason. Przede wszystkim to Philly na ten moment ma problem z Fultzem. Jesli go rozwiazaja i chlop da wartosc, to sa w genialnej pozcji, jak nie, to moze im sie tez ekipa rozwalic od srodka, bo ciezko mi uwierzyc, ze to Brown go pcha do S5. Kwiatkowski mial bardzo fajny artykul na ten temat na poczatku preseason.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...