Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, moje typy

 

MVP - Broda

DPOY - Goberta

MIP - Dipo

6th - Williams

ROTY - Simmons

Coach - Casey

 

First Team

Harden, Russ, LBJ, Durrant, Davis

Second

Lillard, Dipo, Giannis, LMA, Gobert

Third

Curry, DeRozan, George, Simmons, Embiid

(urwa, dobrać F to 3th team to wyższa sztuka :keke: chyba, że tam można upchnąć KATa i Drummonda)

 

Rookie Team

Mitchell, Simmons, Tatum, Kuzma, Allen

Smith Jr, Fox, Josh Jackson, Markanen, Collins

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, kolek23 said:

Jest 2g2f1c. Pozycje ustala NBA i wysyła info do wszystkich głosujących. Każdy zawodnik jest tylko w jednej z tych grup.

 

Poprawka - nowy podcast Zacha Lowe wyjaśnił, że niektórzy zawodnicy są w dwóch kategoriach. Głosujący może wybrać czy głosuje na niego w jednej grupie, czy w drugiej. Cholera wie jacy to zawodnicy. Na pewno nie zależy to od minut rozegranych na danej pozycji, tylko od widzimisię biura ligi :roll: 

Odnośnik do komentarza

Playoffy ogląda mi się całkiem sympatycznie, a gdyby League Pass lepiej działał to w ogóle byłoby super. Brawa dla Jazz, brawa dla Jrue Holidaya i ogromne gwizdy dla rozczarowujących Bucks, którzy robili to przez cały sezon, lecz mimo wszystko miałem jakieś nadzieję w PO, a to póki co idzie w sweep dla Celtics i to tak osłabionych Celtics. Fajnie też, że Raptors się nie spalili i na razie grają okej. Seria 76ers z Heat, gdzie w sumie obojętne mi kto awansuje powinna być jeszcze lepsza po powrocie Hansa, a Oladipo na pewno nie powiedział ostatniego słowa w rywalizacji z Cavs. W sumie tylko serie GSW i Rockets kompletnie mnie nie interesują i widziałem zaledwie jeden z czterech meczów (opener Playoffów), pooglądam ich później.

 

Niektórzy uganiają się w Playoffach, niektórzy zwalniają trenerów, inni ich zostawiają (już nie mogę doczekać się kolejnego roku z Malonem, chociaż jeśli Pels zrobli PO z Gentrym to i Malone+Denver może nie być najgorsze za rok), a Suns walczą o Coacha Buda z Hawks. Za to w NYK:

 

Kristaps Porzingis (knee surgery) could miss the entire 2018-19 season according to Knicks owner James Dolan

 

https://www.youtube.com/watch?v=iKcuTPCZgp4

 

Jednoczesnie wyszło to na kanale Łotysza

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, jasonx said:

Aleksander Dziewa ze Śląska Wrocław jest na szerokiej liście kandydatów do draftu. Szanse na wybór pewnie zerowe, no ale na liście jest ;)

Do tego Michał Kolenda i Marcel Ponitka.

 

Tak btw - jakie są kryteria dla fgn-players? Wystarczy się zgłosić tylko?

 

Jap. No i:

 

Quote
  • All drafted players must be at least 19 years old during the calendar year of the draft.[12] To determine whether a player is eligible for a given year's draft, subtract 19 from the year of the draft. If the player was born during or before that year, he is eligible.

 

Odnośnik do komentarza

Jak mnie wkurwiają Raptors :/ Casey znowu mnie oszukał, już myślałem, że z niego niezły trener, a tu wychodzi na LeBrona i masę shooterów jakimiś dziwnymi switchami z JV na boisku (JV biegający do Korvera :lol:) a do tego jakieś głupie podwojenia uruchamiające swing CAVS.. przeciwko Indianie Bron grał praktycznie sam, teraz dostał pomoc od Raptors, miał do kogo podawać i skończyło sie na 26 pkt JR'a, 19 Korvera no i włączył sie "kryty" przez Valanciunasa Jeff Green :D Mogliby nawet przetrwać tą idiotyczną obronę, gdyby nie zaczęli grać w ataku po staro-Raptorsowemu w Q4...

 

Raptors mają przewagę atletyzmu i talentu w tej serii. Dużą przewagę. Niestety, ale nadal sami sobie utrudniają, demony siedzą głęboko w głowach i muszą najpierw wygrać sami ze sobą, żeby mogli opierdzielić tych śmiesznych Cavs..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...