Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Teodosić ma wbić do Bulls, 48/4. Długi ten kontrakt strasznie jak na 30-letniego debiutującego w NBA rozgrywającego z Europy, który nie jest wybitnym atletą to spore ryzyko. Lubię Milosa w tych turniejach międzynarodowych czy jak się włączy od święta Euroligę, ale nie wiem czy to dobry pomysł pakować się w taki kontrakt dla niego przy trudach sezonu NBA. Zwłaszcza jak pozyskali dopiero co za Butlera Dunna i LaVine'a, którzy potrzebują piłki. Dziwne to trochę, no ale w końcu to Bulls ;].

Teo wlasnie podpisal z Clippersami.

Do tego Olynik w Miami, Air Canada w Sacto a Rudy Gay u Popa.

Odnośnik do komentarza

Dirk solidny paycut 10/2. Grizzlies zastrzegli #50 Zacha. W Miami mają też przedłużyć Jamesa Johnsona i to będzie chyba takie Blazers Wschodu, czyli dość przeciętny team z zawalonym capem. Podobało mi się Heat w 2 połowie poprzedniego sezonu, no ale nie wiem czy te długie umowy ich trochę nie zabiją, zwłaszcza nie kumam tego Olynyka, bo spory tam tłok pod koszem teraz będzie na pozycjach 4-5 i tak. Do tego z racji wieku Blazers mają większy upside :-k.

 

Dzieje się też na RFA. Hawks mają do wyrównania ofertę NYK dla Hardawaya (71/4), a Nets dali maksa Porterowi na ciekawych warunkach (player option w ostatnim roku, trade kicker, 50% pensji każdego roku wypłacana na początku sezonu), ale ze swoim SC Wizards w sumie muszą to wyrównać, bo bez tego się tylko osłabią, a kasy na wzmocnienia nie będzie. Jakby odpuścili (były zapowiedzi, że matchują) to Nets dostanie przepłaconego gracza, lecz jak na ich warunki to całkiem zdolnego, z potencjałem raczej większym od Crabbe'a i Johnsona z poprzedniego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Wow, mówiło się o oddaniu Crowdera czy Smarta, a ostatecznie poleciał Bradley. Trafia do Pistons, do Bostonu leci Morris, więc kolejny gracz 3/4, gdzie i tak już spory tłok. No ale cóż, za rok trzeba przedłużyć Bradleya, a Crowder ma zajebisty kontrakt. Ciekawe też co teraz z Popem, bo Kennard wybrany w loterii i świetnie grający w SL + Bradley to za duży tłok raczej, żeby go podpisywać.

Odnośnik do komentarza

Ja jebie, czy to naprawdę jest tak trudno wpisać imię i nazwisko zamiast inicjałów? :|

KMWTW, PDK :keke:

 

Swoją drogą na Rondo im chyba zostało tylko 4,3 mln. Ciekawe czy Rajon na to pójdzie :-k

 

I najważniejsze pytanie off-season

 

GDZIE JEST ROSE?! GDZIE JEST ROSE?! ;)

Odnośnik do komentarza

Zmniejszono ogólna liczne czasow do 14 z 18, a także ograniczenie do maksymalnie dwoch przerw dla zespolu w ostatnich trzech minutach meczu. Bedzie dynamiczniej w końcówkach, fajnie.

 

Do tego jeszcze

 

The NBA will move their trade deadline for the 17-18 season to before All-Star weekend.

 

The deadline will be Feb. 8, 2018 while the All-Star Game will be played Feb. 18th in Los Angeles.

Odnośnik do komentarza

Coś ciekawego to chyba srogie niedopowiedzenie. Ten trejd kompletnie rozpierdala wszystko. Wszyscy uciekali z EC bo wiedzieli, że ciężko pokonać LeBrona w Cavs. To zaważyło na wielu decyzjach które już zostały podjęte, i to gdzie trafi Irving zaważy na kolejnych. To jest sygnał do ogromnych zmian co najmniej na Wschodzie. Jeżeli do tego dojdzie to LeBron za rok w LA Lakers na bank :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...