Skocz do zawartości

NBA


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

No to Rose sobie pograł po powrocie. Dzisiaj przeszedł operację kolana i nie zagra do końca sezonu. Szkoda, że kontuzje niszczą karierę tego znakomitego zawodnika :(

 

Tymczasem Bryant podpisał nowy, 2-letni kontrakt z Lakers. Kobe zdecydował się no obniżkę poborów (zarobi 48,5M w dwa lata, obecnie dostaje przeszło 30M rocznie), a Lakers zagwarantowali, że pieniądze przeznaczą na ściągnięcie jakiejś gwiazdy.

Odnośnik do komentarza

Obniżka, która sprawia, że LAL stać na jedną gwiazdę, a nie na dwie :roll: cały Kobas... Ja, Ja, JA, JA!!!!

 

Co Kobas? Nie ma żadnej informacji, żeby Kupczak mu w ogóle oferował inne pieniądze. Po prostu przyszedł, dał i podpisz Misiu. A może jest świadomy, że i tak nikt do Lakers z gwiazdozbioru możliwego do wyciągnięcia nie przyjdzie dopóki Bryant będzie grał, to co się spinać. Zwłaszcza, że oprą znowu dwa sezonu na zadaniowcach nie spełniających pokładanych nadziei gdzie indziej. A ci nie potrzebują większej kasy niż Lakers będą mieli.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Swoją drogą, powoli zaczyna się czas pierwszych roszad. O ile na stołkach trenerskich się jeszcze wszyscy się uchowali (kwestia kilku tygodni, albo nawet kilkunastu dni), to już nowe miotły w SacTown zaczęły szaleć. Najpierw do Kings trafił Derrick Williams z Wilków za Luc Mbah a Moute, a teraz na podpis komisarza czeka spory trade z Rudym gejem na czele.

 

 

 

The seven-player trade sending Gay from the Toronto Raptors to Sacramento was completed Monday, a day after the teams reached an agreement. The Raptors received point guard Greivis Vasquez and forwards Patrick Patterson, John Salmons and Chuck Hayes. The Kings also acquired center Aaron Gray and forward Quincy Acy.

 

Ciekawie może być też w Los Angeles. Rivers podobno chce powrotu Odoma do zespołu, a w Lakers coraz głośniej mówi się o próbie wypchnięcia z zespołu Steve Nasha ;) Co do pierwszego, to wg mnie raczej kwestia czasu (konieczność przejścia kuracji przez Odoma), a jeśli chodzi o drugie, to hmmmmm. Nie wiem, czy ktoś skusiłby się na kontuzjowanego i coraz mniej przydatnego PG, który ma gigantyczny kontrakt ;)

Odnośnik do komentarza

No i w Clippers zamiast Odoma wylądował na razie Stephen Jackson ;) co nie uchroniło ich od porażki z Nets. New Jersey Brooklyn zaliczyły właśnie trzecie zwycięstwo z rzędu i widmo miecza nad głową Kidda się oddala. Drużyna zaczyna wreszcie grać zgodnie z oczekiwaniami - ciekawe czy długo ;)

Odnośnik do komentarza

Czarny Rudy Gay zadebiutował w barwach Kings. Zagrał na niezłej skuteczności, ale i tak dostali w dupkę od... Suns. Phoneix prowadzone, przez jednego z najbardziej sztywnych zawodników w historii NBA, gra bardzo fajną, szybką i elastyczną koszykówkę. No i jest, obok Portland, największym zaskoczeniem sezonu.

 

Oglądałem też wywiad z Masai Ujiri, a propos wymian, których dokonał (teraz szykowała się kolejna z pozbyciem się K. Lowry'ego do Knicks za Feltona, ale na razie Dolan się wstrzymał) i pięknie (łamaną angielszczyzną) opowiadał o tym, że zespół nie do końca miał team chemistry i nie spełniał oczekiwań, więc stąd potrzebne zmiany. (Swoją drogą, trade Felton za Lowry'ego + tam wchodzą w grę też inni zawodnicy, tacy jak Shumpert, rozbił się głównie o 1st round pick z 2017 czy 2018 roku od Knicks - Dolan wolałby prawa do drugiej rundy. Znając jednak Masai, to dopnie swego).

Odnośnik do komentarza

Oglądałem pierwszy mecz Raps z nowymi zawodnikami. Wspaniały ruch piłka, więcej akcji na JV i Johnsona, zdecydowanie lepsza selekcja rzutów.. Po prostu bajka. Oczywiście brakowało zrozumienia Vasqueza, Pattersona i Salmonsa z resztą składu, ale na pewno ta wymiana wyjdzie im na dobre. Czekam na więcej :)

Odnośnik do komentarza

No Kings też wyglądają całkiem nie najgorzej po tej wymianie, ale wg mnie, tam się teraz będzie problem z trzymaniem piłki w rękach. Cousins jest świetnym ball-handler na wysokiego zawodnika, Thomas lubi mieć piłkę w łapie, Williams jak dostaje piłkę, to od razu rzuca (wg mnie powinien grać w pierwszym składzie, a nie wchodzić z ławki), a Gay, co już pokazał, w ogóle jakby miał lepik w dłoni ;)

Odnośnik do komentarza

No Kings też wyglądają całkiem nie najgorzej po tej wymianie, ale wg mnie, tam się teraz będzie problem z trzymaniem piłki w rękach. Cousins jest świetnym ball-handler na wysokiego zawodnika, Thomas lubi mieć piłkę w łapie, Williams jak dostaje piłkę, to od razu rzuca (wg mnie powinien grać w pierwszym składzie, a nie wchodzić z ławki), a Gay, co już pokazał, w ogóle jakby miał lepik w dłoni ;)

I właśnie daltego ten trade nie miał sensu. w Sac-town jest teraz 3 raczy, którzy muszą mieć dużą ilość posiadań, bo inaczej jest be. Nie wspominając o reszcie składu, który w większości uzupełnia próbująca udowodnić swoją przydatność młodzież. Szatnia im od tego wybuchnie.

Odnośnik do komentarza

 

No Kings też wyglądają całkiem nie najgorzej po tej wymianie, ale wg mnie, tam się teraz będzie problem z trzymaniem piłki w rękach. Cousins jest świetnym ball-handler na wysokiego zawodnika, Thomas lubi mieć piłkę w łapie, Williams jak dostaje piłkę, to od razu rzuca (wg mnie powinien grać w pierwszym składzie, a nie wchodzić z ławki), a Gay, co już pokazał, w ogóle jakby miał lepik w dłoni ;)

I właśnie daltego ten trade nie miał sensu. w Sac-town jest teraz 3 raczy, którzy muszą mieć dużą ilość posiadań, bo inaczej jest be. Nie wspominając o reszcie składu, który w większości uzupełnia próbująca udowodnić swoją przydatność młodzież. Szatnia im od tego wybuchnie.

 

 

Dobrze, że Ben ma trochę pokory jeszcze, ale jak się przyzwyczai, to będzie następny lepik ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zagra. Wywalczył sobie transfer z dołujących Cavs i z waivers powędruje do contendera. W myśl zasady 7 footer zawsze spoko na pewno znajdą się chęci na jego usługi. W te bujdy, że Bynumowi nie chce się już grać w koszykówkę, to chyba nie uwierzył nikt. Owszem, nie chciało mu się, ale żyć w Philly czy Ohio...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...