Skocz do zawartości

Telewizor


Rekomendowane odpowiedzi

Poszedłbym w Denona.

 

- amplituner Denon AVR-390

- odtwarzacz DVD Denon DVD-1740

- zestaw głośników 5.0 Wharfedale Vardus 200

 

Są dostępne w kolorze jasnej wiśni. Taki zestaw stoi coś w granicach 3200 zł, np. tutaj. Zwróć uwagę, że zestaw jest bez subwoofera, więc będziesz musiał to dokupić. Moim zdaniem warto dołożyć.

Odnośnik do komentarza

http://www.neo24.pl/wyprzedaz--tv-daewoo-37--lt-37l1-lcd-kontrast-10-000-13x-hdmi.html

Co sadzicie o tym TV? Wiem, ze marka nie powala na kolana, ale parametry w stosunku do ceny sa niezle. Poza tym na necie ma duzo dobrych opinii

P.S. Zeby nie bylo - nie bede kupowal z tego linka, bo to jest telewizor z wystawy. Ja moge go kupic funkiel-nówke za 1,7k

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie, ale widziałeś ten telewizor na żywo? Radziłbym spojrzeć na niego pod kątem. Marka Daewoo i kontrast dynamiczny 10000:1 nie zwiastuje dobrej czerni. Poza tym - brak tunera MPEG-4, a to może w przyszłości przeszkadzać przy wejściu sygnału cyfrowego na anteny naziemne. Poza tym dobry czas reakcji, w miarę niski pobór energii i duża ilość złącz na plus :) Za takie pieniądze bym brał.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zrezygnowałem, jednak z bluraya, dowiedziałem się, że stracę przez to na jakości dźwięku bo jednak nie jest to jeszcze aż tak rozwinięte.

Zastanawiam się teraz nad YAMAHA lub Denonem, sprzętu szukam do 3000 zł a pokój ma 16 m2.

Zależy mi na jasnym drewnie.

 

Hummm, chciałbym zobaczyć na swoje oczęta kolesia który Ci takie pierdoły naoopowiadał <lol> Jak możesz stracić przy jakości dźwięku jak blu-ray oferuje dźwięk 7.1 w najnowszych dekoderach (vide-Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio).

 

Polecam stronę dystrybutora Yamahy na Polskę, www.audioklan.pl.

 

Zestaw jaki mogę polecić dla Ciebie to Orion 220. Amp ma 105 W na każdy kanał a największym plusem zestawu są głośniki produkowane w niezmienionej specyfikacji technicznej od 9 lat. Jak każdy "gotowiec" Yamahy to 5.0 czyli bez suba. Cena od 3200zł w górę.

Proponuję przeglądnąć zestawy na amplitunerze RXV 465, największy plus to programowalny pilot amplitunera (możliwość "nauczenia" funkcji innych pilotów jakie masz w mieszkaniu, po chłopsku - z pięciu pilotów, programujesz jeden MASTER do wszystkiego)

 

Pozdrawiam,

Sao.

Odnośnik do komentarza

Internet. No do 2k.

 

 

1. Sony 32S5600 - W miarę fajny panel w rozdzielczości Full-HD 1920x1080, 3 HDMI, USB (muzyka, zdjęcia), bodajże 25000:1 kontrastu z tunerem DVB-T w MPEG-4. Co najważniejsze 5 lat gwarancji producenta.

Do wad mógłbym na upartego zaliczyć delikatne smużenie. Cena od 1900 zł w necie.

 

2. Samsung 32B650 - Jeden z najmocniejszych modeli na 2009 rok moim skromnym zdaniem. 100 Herców w rożdzielczości Full-HD, 4 HDMI, 1GB wbudowanej pamięci, dwa wejścia USB (pendrive, zewnętrzny dysk twardy - telewizor ma funkcję DIVX czyli filmy bezpośrednio z pendriva z polskimi znakami), możliwość podłączenia do internetu (tv internetowa, możliwość przeglądania wybranych stron, widgety), możliwość podpięcia do domowej sieci LAN. I mase innych fajnych bajerów. Obraz pod TV N miażdży nam głowę, kolory porównywalne z panelami plazmowymi (soczysta czerń!)

Polecam z czystego serca. Cena w necie startuje od 2350zł.

 

 

Inne modele godne uwagi : LG 32LH2000, LG32LF2510, SAMSUNG 32B450.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym kupić monitor z tunerem TV. Wielkość około 22 cale, może być panorama. Rozdzielczość chyba FullHD, bo niższej nie opłaca się brać, prawda? Powinien mieć tuner z dekoderem Mpeg4. Na coś jeszcze zwrócić uwagę?

 

Rozważam zakup LG M227WDP-PZ. Czy to dobry wybór? Może ktoś mi doradzi / odradzi ten czy inny model?

Odnośnik do komentarza

Chciałbym kupić monitor z tunerem TV. Wielkość około 22 cale, może być panorama. Rozdzielczość chyba FullHD, bo niższej nie opłaca się brać, prawda? Powinien mieć tuner z dekoderem Mpeg4. Na coś jeszcze zwrócić uwagę?

 

Rozważam zakup LG M227WDP-PZ. Czy to dobry wybór? Może ktoś mi doradzi / odradzi ten czy inny model?

 

Posiadam ten monitor/telewizor, mi osobiście wwsytarcza tylko on nie jest fullhd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...