Skocz do zawartości

Telewizor


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to czy ruch jest płynny, czy nie ma smużenia. Ja kiedys wymeczylem sie, ogladajac mecz u brata, telewizor nie nadażał z odświeżaniem obrazu Bo to wiem pan, w internetach opinie nie sa wiarygodne, sa ludzie zatrudnieni żeby je pisac

ipla nadaje w full hd? bo chyba nie spotkalem sie z tym, wiec niezaleznie od tv bedzie slaby obraz ;)

Odnośnik do komentarza

 

Chodzi o to czy ruch jest płynny, czy nie ma smużenia. Ja kiedys wymeczylem sie, ogladajac mecz u brata, telewizor nie nadażał z odświeżaniem obrazu Bo to wiem pan, w internetach opinie nie sa wiarygodne, sa ludzie zatrudnieni żeby je pisac

ipla nadaje w full hd? bo chyba nie spotkalem sie z tym, wiec niezaleznie od tv bedzie slaby obraz ;)

 

Tutaj nie chodzi o rozdzielczość, tylko o odświeżanie obrazu... albo ja się nie znam. Szukam czegoś żeby miało 100hz, nie musi być 4k, może być fullhd ;)

Odnośnik do komentarza

@Wenger: Odpisze Ci tu bo i tak tu czesto zagladam :)

 

 

Generalnie z telewizora jestem bardzo zadowolony. Fajna, gleboka czern, bardzo dobre odzwierciedlenie kolorow (ktore w ogole nie podoba mi sie w Samsungach i Panasonicach), szybki android (co prawda uzywam tylko do youtube - z pc/telefonu lub prosto z telewizora) ktory chyba nigdy sie nie zawiesil. Przy sporcie nie ma smuzenia i obraz jest ladny, aczkolwiek tutaj pewnie sa telewizory z lepszym wynikiem.

 

W mieszkaniu mam dwie Bravie (druga nieco starsza, jeszcze bez smarta) i obie dzialaja swietnie. Generalnie, gdybym mial zmieniac, to tez bralbym Bravie (czwarta z rzedu, bo w 2011 kupilem jeszcze jedna, ale oddalem rodzicom :keke:)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
W dniu 22.07.2017 o 12:01, Reaper napisał:

@Counter: odpisałem Ci w Maryni, ja ten swój polecam :)https://www.morele.net/telewizor-samsung-ue55ku6072-4k-wi-fi-hdr-pro-pqi-1300-975733/

Reaper, ile za niego dawałeś? Ciekawi mnie czy trzyma cenę.

Ogólnie po tych kilku miesiącach jesteś zadowolony? Bo wspominałeś o problemach z netflixem, a w sumie pod to trochę patrze TV.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.11.2017 o 19:52, jasonx napisał:

Scorpio - jeszcze Ci pomarudze ;)

Jaką matryce ma ten Twój TV? VA czy IPS? Bo wg https://www.displayspecifications.com/en/model/02727ef

tam jest PLS (czyli IPS), a w Samsungach podobno jednak dają VA :-k

Jak jest z czernią i kątami?

 

BTW - jak sprawuje się HDR? Bo to też podobno potrafi stwarzać problemy.

Ja Ci nie pomogę bo pisałem tu że mam Bravie, która moim zdaniem jest dużo lepsza od Samsungow.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.08.2017 o 08:35, Reaper napisał:

Właśnie szukam sposobu na włączenie i wyłączenie software'u, ale zachowując wszystkie ustawienia... bo miewam problem z Netflixem, że albo się nie załadowuje albo nic się nie chce odpalić, a samo włączenie i wyłączenie TV nic nie daje. Chyba że taki efekt osiągnę odłączając go od prądu?

Nie wiem jak na natflixie, ale na youtubie pomogło "ubicie" apki, tj. wchodzisz w aplikacje i przytrzymujesz (zamiast tylko raz go wcisnąć jak standardowo) przycisk "back".

Testowane na moim nowym MU6402 ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ok, mam dziwny problem(?) z telewizorem.

Net mam z UPC 120ke, ale podłączając TV po kablu ciągnie mi tylko max 60, gdzie po wifi potrafi mi dawać spokojnie powyżej 100.

Próbowałem po różnych kablach i po różnych portach z modemu.

Dodam, że laptop podłączony po tych samych kablach potrafi wyciągnąć maksymalne wartości na speedtestach.

 

Nie jest to jakieś mega dokuczające, bo po wifi wszystko działa super, po prostu zastanawiam się w czym rzecz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...