Skocz do zawartości

Winamp


timon

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że Foobar ma swój temat, to i chyba Winamp na niego zasłużył, bo są i z nim problemy. I tak pozwolę sobie zacząć. Chcę zmienić kolorystykę mojego odtwarzacza. I próbowałem już chyba wszystkimi sposobami: w opcjach, w oknie głównym i nic. Jak ustawię jest dobrze, po wyłączeniu i ponownym włączeniu jest znowu stara kolorystyka. Jakiś pomysły jak ustawić, by było to na stałe?

 

I druga rzecz, czy przy przeinstalowaniu Winampa zachowają się pluginy? Mam na myśli przede wszystkim lastfm.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Taki błąd mi wyskakuje podczas używania Winampa

 

 

Nie wiem, skąd to się wzięło, cały czas dobrze działał, a dziś nagle sfiksował :roll:

Vetr miałem identycznie, odinstalowałem i ponownie zainstalowałem. U mnie to pomogło.

 

Gdyby to było tylko coś tak "błahego" to nie wspominałbym o tym tutaj :roll:

 

Nie wiem, sprawdze jeszcze z tą pamięcią, co mi Gabe mówił.

Odnośnik do komentarza
Taki błąd mi wyskakuje podczas używania Winampa

 

 

Nie wiem, skąd to się wzięło, cały czas dobrze działał, a dziś nagle sfiksował :roll:

Vetr miałem identycznie, odinstalowałem i ponownie zainstalowałem. U mnie to pomogło.

 

Gdyby to było tylko coś tak "błahego" to nie wspominałbym o tym tutaj :roll:

 

Nie wiem, sprawdze jeszcze z tą pamięcią, co mi Gabe mówił.

Napisałem że mi to pomogło. Coś w tym złego? :]

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Ostatnio nieco dziwnie się Winamp zachowuje :P

Zawsze słuchałem radia DI.FM poprzez acc+, a od jakiegoś czasu, gdy próbuję uruchomić tak stację, program wypluwa "timed out".

Jednak jak włącze radyjko poprzez MP3, a potem przerzucę na acc+ to działa normalnie :-k

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Od jakiegoś czasu mam kilka problemów z winampem, na przykład program włącza się teraz 20 sekund, a kilka tygodni emu trwało to ok 5 sekund. Na pewno nie jest to spowodowane prędkością mojego komputera, było robiony nie dawno format i nic sie nie zmieniło. Przeinstalowywałem kilka razy, to na starszą, to na nowsza wersję, bez skutków.

Druga sprawa, czasem na playliście klonują mi się piosenki, czemu tak się dzieje.?

Powiedzmy, ze mam w PL 10 piosenek, potem chce dodać jeszcze jedną i mam już 21. (sklonowało się pierwsze 10 , oraz dodała ta jedna nowa)

Wie ktoś jak temu zaradzić.?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...