Skocz do zawartości

Foobar2000


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dodać lyrics skoro jak biorę 'get lyrics from db' to wyskakuje mi komunikat 'connected to datebase but lyrics not found' i powtarza się to z każdą piosenką obojętnie jak znaną. Można jakoś ręcznie to zrobić? :(

Hmm, mi się wszystko ładnie ściąga. Na pewno zgrałeś wszystkie pluginy jakie trzeba było na tamtej stronie?

Czy u Was też fufu ma problem z sortowaniem według albumów? Bardzo często mi się zdarza, że każdy utwór na playliście jest wpisany do własnego albumu i muszę ręcznie to poprawiać.

U mnie nie jest tak źle, poza tym, że mam jakieś 360 piosenek przypisanych do jednego albumu i nie wiem co mam zmienić, żeby były one w swoich własnych albumach :roll: Any ideas?

Odnośnik do komentarza
Jak dodać lyrics skoro jak biorę 'get lyrics from db' to wyskakuje mi komunikat 'connected to datebase but lyrics not found' i powtarza się to z każdą piosenką obojętnie jak znaną. Można jakoś ręcznie to zrobić? :(

Hmm, mi się wszystko ładnie ściąga. Na pewno zgrałeś wszystkie pluginy jakie trzeba było na tamtej stronie?

 

 

Wszystkie z tej stronki http://www.neowin.net/forum/index.php?showtopic=566958, cwb_hooks nie chciało mi się zassać to użyłem google i ściągnąłem, może jakaś zła wersja :-k Możesz mi swoją uploadnąć ? I którą wersję masz foo_uie_lyrics ? Ja ściągnałem bete z 2 stycznia 2008 ;>

Odnośnik do komentarza
U mnie nie jest tak źle, poza tym, że mam jakieś 360 piosenek przypisanych do jednego albumu i nie wiem co mam zmienić, żeby były one w swoich własnych albumach Any ideas?

 

Aby utwory były w konkretnym albumie muszą mieć odpowiednie ID3 Tag, tzn. utwory muszą mieć to samo wpisane w polach Artist, Album, Date i innych. Jeśli te pola się różnią to wtedy jest problem. A najlepiej jeszcze jakby Track Number miały odpowiedni. A chyba najłatwiej jest wszystko ponaprawiać zaznaczając odpowiednie utwory albumu i prawoklik -> Tagging -> Get Tags from freedb, o ile to zainstalowałeś. Wtedy z netu automatycznie ściągają się i poprawiają dane w ID3 Tag, jeśli album jest w bazie.

Jednym słowem czasem jest z tym spora męczarnia, bo nie chce wychodzić, czasem w tagu jednego utworu jest coś nie tak i sobie szukaj... Ale w sumie to wszystko jest do zrobienia ;)

Odnośnik do komentarza
cwb_hooks też sobie wyszukałem i to poprawiło mi to, że mogłem zmieniać playmode.

A czy poza foo_uie_lyrics masz jeszcze plik o nazwie foo_lyricsdb ?

 

Nom mam. Też masz wersję beta ;P?

Szczerze mówiąc to nie pamiętam, którą ściągałem, ale chyba beta. I jak dotąd wszystkie piosenki, które sprawdzałem, miały teksty.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jak wrzucę sobie jakiś album do playlisty, to czy jest możliwość poprzesuwania sobie w nim elementów? Bo mi się źle piosenki ułożyły, a chciałbym je słuchać jednak po kolei :| Tak, używam tego noewgo skina.

 

Oho, już sobie poradziłem. Poprzemieniałem sortowanie i same się ustawiły :|

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...