Skocz do zawartości

Foobar2000


Rekomendowane odpowiedzi

okej, skoro taki temat istnieje to ja chciałbym się spytać o jakieś porady w sprawie "odpimpowania" ;) foo. jakoś zawsze używałem tej bazowej skórki ze względu na ram, teraz się tym już nie muszę przejmować i w sumie dodałbym jakiś bajerów. co radzicie?

 

Różne configi i inne bajery można znaleźć choćby tu: http://www.hydrogenaudio.org/forums/index.php?showforum=42 (trzeba poszperać, np. w wątku ".pui distribution thread").

 

Mój "odpimpowany" foobar wygląda tak, dzięki configowi znalezionemu tutaj.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dzisiaj wyszła nowa wersja foobara2000 oznaczona numerem 0.9.5. Zmieniło się sporo, szczególnie w kwestii graficznej. Można teraz samemu, bez żadnych pluginów mocno zmienić wygląd odtwarzacza. Mój foo, mimo tego, że mam go dopiero kilka godzin już jest chyba dostatecznie ustawiony pod moim kątem, a wygląda tak: http://img220.imageshack.us/img220/8391/01...08224230dr2.png

Odnośnik do komentarza

No dobra, ten twój skinik mi działa ślicznie :) Mam tylko jedno pytanie - w poprzednich foobarach zawsze miałem Playmode pod ręką (shuffle tracks, default, shuffle albums itd.), a teraz widzę, że trzeba wchodzić do tego przez opcję (chyba, że nie dojrzałem tego jeszcze). Czy da się zrobić tak, żeby ten przycisk na dole "Default" zamienić na wyskakującą rozwijaną listę z opcjami, tak jak to było przy poprzednich wersjach? Nie wiem, czy jesteś w stanie mi na to odpowiedzieć, ale była to opcja, której używałem dość często, więc to dla mnie dość ważne, a nie mogę sobie poradzić :|

Odnośnik do komentarza

Ściągasz wszystkie pluginy po kolei, wrzucasz je do components, po czym NIE instalujesz tego do folderu z Foobarem, tylko innego, instalujesz fontsy, które są w tym folderze, kopiujesz resztę plików do stworzonego przez ciebie folderu "PanelsUI", po czym odpowiedniu modyfikujesz w ustawieniach foobara :>

Wystarczy przeczytać instrukcję, która tam jest :>

 

cezar, ale ja klikam to Default i nic się nie dzieje :| Gdy najadę na to myszką to wyskakuje mie "Repeat-track" i nie zmienia się po żadnych kliknięciach...

Czy to może być dlatego, że jednego z tamtych pluginów nie ściągnąłem? (gdyż nie było go na serwerze)

A może dlatego, że mam nowego foobara :|

 

 

Tak, to chodziło o ten jeden plik :D Już jest wszystko ślicznie, tak jak chciałem, dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Już mi wszystko spoko looz działa, ale mam jeszcze jeden problem. Otóż nie mogę usuwać piosenek z playlisty :| Nie działa jak naciskam na klawie del a jak klikam prawym to nigdzie nie ma opcji usunięcia tracku z listy :< I do tego jak na górze chce wybrać inna playlistę to ona się nie pojawia :( Szukanie też mi nie działa :lol: coraz mniej mi się to podoba

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...