Skocz do zawartości

Foobar2000


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to jest normalne, że mając playlistę i włączając ją na shuffle, za każdym razem kiedy odtwarzam jeden utwór kolejne kawałki są takie same?

w foobarze tak.

 

(piszę to bez złośliwości, żeby nie było - ale ktoś mi bardzo długo kiedyś tłumaczył, że it's not a bug, it's a feature. pozwoliłem się przekonać i powróciłem do winampa :]).

Odnośnik do komentarza
Czy to jest normalne, że mając playlistę i włączając ją na shuffle, za każdym razem kiedy odtwarzam jeden utwór kolejne kawałki są takie same?

w foobarze tak.

 

(piszę to bez złośliwości, żeby nie było - ale ktoś mi bardzo długo kiedyś tłumaczył, że it's not a bug, it's a feature. pozwoliłem się przekonać i powróciłem do winampa :] ).

Coś się zgubiłem -.- Jak ustawiam u siebie na shuffle (track) to mam różne piosenki...

 

ver 943

Odnośnik do komentarza
okej, skoro taki temat istnieje to ja chciałbym się spytać o jakieś porady w sprawie "odpimpowania" ;) foo. jakoś zawsze używałem tej bazowej skórki ze względu na ram, teraz się tym już nie muszę przejmować i w sumie dodałbym jakiś bajerów. co radzicie?

Polecam foo_ui_panels, dużo skórek, które w łatwy sposób można dostosować do swoich potrzeb :-)

Odnośnik do komentarza
No u mnie właśnie tak jest niestety. Którą masz wersję foobara? Czy masz jakieś pluginy?

 

Mam wersję 0.9.4.3 stabilną, bo testowych nigdy nie ściągałem. Z pluginów to chyba tylko Columns UI no i Audioscrobbler.

No ja mam 0.9.4.4 i Audioscrobblera. Dziwna sprawa :-k Może to jest gdzieś w tych ustawieniach? Tylko jak szukałem to nie mogłem znaleźć...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...