Skocz do zawartości

Uwagi do dema


Krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Ad.1 - Odpal edytor, poszukaj Pogoni Lwów w bazie, obejrzyj ją sobie - czary? ;)

 

Ale nie pokazuje się na liście klubów nieligowych w Polsce i nie może awansować do drugiej ligi - Amica może.

 

A, skoro już ustaliliśmy, do czego masz zastrzeżenia, pełna zgoda, to można było zablokować - chyba że zostało to zrobione reputacją, albo w jakiś inny sposób, nie mam jeszcze '08, nie odpowiem na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Ustawienie kraju i ligi na <none> 'wyłączyłoby' taki klub - przynajmniej tak było od CM 99/00 aż po FM 07.

 

Owszem, ale tak się robi w przypadku "defunct clubs", a Amica Wronki jak najbardziej istnieje.

Ale IMHO na potrzeby gry nie powinna istnieć. Mechanizm gry w żaden sposób nie jest 'przygotowany' na istnienie drużyn, które mają wyłącznie drużyny juniorskie, i nawet jeśli da się zablokować awans takiej ekipy do grywalnej ligi (BARDZO wątpię, aby to zrobiono w tej edycji, bo wymaga to zmiany struktury ligowej), to nagle taka Amica może sobie kupić 35letniego zawodnika i realizm bierze w łeb.

 

Nie wiem czy dobrze widziałem, ale w bazie jest Górnik Wałbrzych i Zagłębie Wałbrzych?

Żadnego z tych klubów nie widzę w mojej demowej rozgrywce.

Odnośnik do komentarza

Za Encyklopedią PWN:

 

Królewska Wola – wieś w Polsce położona w województwie dolnośląskim, w powiecie oleśnickim, w gminie Międzybórz.

 

Powinno być moim zdaniem Królewska Wola. Międzybórz w tym adresie podanym wyżej to tylko nazwa Urzędu Pocztowego, który swoim zasięgiem obejmuje Królewską Wolę.

Odnośnik do komentarza

Dwie sprawy co do klubu z mojego rodzinnego miasta:

1. W Polsce, a podejrzewam, że i na świecie, nie ma drugiego klubo o nazwie Nielba. Nie rozumiem więc, czemu w short name jest użyta nazwa Nielba Wągrowiec zamiast Nielba

2. Nie wiem skąd wzięto liczbę tysiąca krzesełek. Stadion jest w stanie pomieścić znacznie więcej osób, nie ma trybun stojących. Dokładnej liczby nie znam, ale 90 minut.pl podaje ponad 4,5k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...