Skocz do zawartości

FM 2008 Gold Demo


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

2. Wyniki. Ogólnie jest ok, ale zdażają się wyniki w stylu 5:3 albo 5:4 i to dosyć często

a może to jednak właśnie realizm? kilka wyników z ostatniego miesiąca -> Tottenham 4:4 Aston Villa, Portsmouth 7:4 Reading, w Turcji też są mecze po 10 bramek. nie jest to może naturalne, zawsze zaskakuje, ale jak widać - jest to realne

Obyś miał rację że to realizm, ale ja martwię się o to że non stop będą wyniki hokejowe, a to już z realizmem nie ma nic wspólnego.

Odnośnik do komentarza
2. Wyniki. Ogólnie jest ok, ale zdażają się wyniki w stylu 5:3 albo 5:4 i to dosyć często

a może to jednak właśnie realizm? kilka wyników z ostatniego miesiąca -> Tottenham 4:4 Aston Villa, Portsmouth 7:4 Reading, w Turcji też są mecze po 10 bramek. nie jest to może naturalne, zawsze zaskakuje, ale jak widać - jest to realne

Obyś miał rację że to realizm, ale ja martwię się o to że non stop będą wyniki hokejowe, a to już z realizmem nie ma nic wspólnego.

 

 

dodałbym jeszcze Werder Brema 8 : 1 Arminia Bielefeld ;)

Odnośnik do komentarza

Sobie dzis troche pogralem i musze powiedziec, ze mam pozytywne odczucia. Skin jest troche odrazajacy - zbyt jasny i zle zaprojektowany (niestety kolega Ter tym razem dal ciala). Rewolucyjnych zmian nie ma, ale tych kilkanascie nowych dodatkow jest przyjemne. Szczerze mowiac demo FM08 zrobilo na mnie lepsze wrazenie niz dema FM06 czy 07. Juz sie ciesze na gre River Plate albo Independiente :)

Odnośnik do komentarza
To jest dobra wiadomość, ponieważ liczba 3 graczy spoza UE to troszkę mało, powinno być 4 bądź 5...

 

Dodaj do tego jeszcze drużynę rezerw (trzech graczy spoza UE) i młodzieżówkę (trzech graczy spoza UE). Łącznie dziewięciu piłkarzy spoza UE. W żadnej lidze tak nie ma.

 

Tylko że jest to cheatowanie, bo ani w segunda B, ani w drużynie juniorów nie mogą grać "extranjeros" jeśli wybierzemy grywalne trzy ligi w Hiszpanii, swoją drogą, to tam trenerzy też mają z tym problemy, zdarza się że zawodnik pół roku nie gra bo nie mógłbyć zgłoszony do rozgrywek.

Podobnie się robi w Polsce, z Zagłębiem wciąż mają kontrakty Renan i Filipe, ale nie mogą grać bo nie zostali zgłoszeni do rozgrywek Młodej Ekstraklasy, a w Orenżadzie musi być określona liczba wychowanków w kadrze, podobie w Legii, gdzie Szałach nie został zgłoszony początkowo do rozgrywek, a dopiero po zwolnieniu Juniora.

Odnośnik do komentarza
To jest dobra wiadomość, ponieważ liczba 3 graczy spoza UE to troszkę mało, powinno być 4 bądź 5...

 

Dodaj do tego jeszcze drużynę rezerw (trzech graczy spoza UE) i młodzieżówkę (trzech graczy spoza UE). Łącznie dziewięciu piłkarzy spoza UE. W żadnej lidze tak nie ma.

 

W żadnej? Dwa dni temu włączyłem sobie na chwilę grę FC Vaduz - mogę mieć 10 (!) graczy spoza UE.

 

Poza tym podoba mi się system z ligi włoskiej, jest prosty, przejrzysty i zawsze wiesz czy możesz zawodnika kupić - po prostu jeden transfer zawodnika spoza UE na sezon.

 

A tak bardziej do tematu, choć w kilku słowach: Podoba mi się. Kupuję.

Odnośnik do komentarza

Hmm, dostałem wiadomość, że są wybory najlepszego piłkarza świata. Wygląda to tak: http://img528.imageshack.us/img528/4155/clipboard01ib7.jpg

Klikam na "view shortlist" to są wymienione nazwiska kandydatów, ale nie widzę opcji, żeby oddać głos. Można zagłosować czy to taki bajer na który nie ma się wpływu?

Zresztą takie wybory były chyba już w CM 01/02 jeśli dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza

mam jakiś problem ze skrótami klawiszowymi w demie truskawkowym - przy 1 włączeniu gry ustawiłem sobie własne skróty, bo wyjściu i odpaleniu gry nazajutrz skróty same zmieniły się na domyślne, chociaż dzień wcześniej je używałem... Zmieniłem znowu, ale znowu się zmieniły - i tak 3 razy z rzędu... O co w tym biega, w 07 mam ten sam problem...

 

I pytanie 2: miałem na koncie 20 mln € na transfery; kupiłem Boruca za 0€ + 15mln w ratach na 24 miechy. Po transferze balance zmieniło mi się na ~15mln... O co chodzi?

 

i na koniec pytanie do tych, którzy grają AC Milan: jest takie gracz Alexander Pato, napastnik. Dosyć dobry patrząc po statach. W rubryce KARY nic nie ma, a mimo to w chyba 5 meczach towarzyskich nie mogłem go wystawić do gry. OK, jakos przebolałem. Potem mecz o SE z Sevillą., To samo, Pato nie może grać. Dalej, 2 mecze ligowe, Pato znowu na trybunach - o co kaman, co on ma jakąś karę globalną, czy co? Może to dlatego, że 18 lat koleś kończy dopiero we wrześniu? Ale w poprzednich wersjach mogłem jechać cały sezon na 15-latkach jakby mi się chciało, więc tego też nie jarzę.

 

Jakieś sugestie? BŁAGAM o pomoc !

Odnośnik do komentarza
Pato od stycznia 2008 będzie mógł grać w Milanie...Oj widać, że realnym futbolem się nie interesujesz.

Wniosek: W Demie Pato nie zagra...

 

Poszperałem i wygląda na to, że to dlatego, że nie ma obywatelstwa UE, ale zawsze było tak, że mogłem sobie wybrać obcokrajowców; nie kumam kompletnie tego...

Odnośnik do komentarza

W rzeczywistości Pato przyjdzie do Milanu dopiero w styczniu, z tego względu że w Brazylii jest przepis o tym że nie mogą wyjeżdżać za granicę piłkarze poniżej 18 roku życia. Ludzie z SI chyba za bardzo się pospieszyli z wrzuceniem go do składu Milanu, wystarczyło mu ustawić future transfer i nie byłoby tego zamieszania

Odnośnik do komentarza

Trochę żeby sprecyzować: faktycznie w 'normalnych' meczach towarzyskich, czyli tych które odbywają się w czasie wakacji, Pato grać nie może. Może za to grać w towarzyskich od dnia 3 września 2007, a od 3 stycznia 2008 we wszystkich meczach Milanu. Nie wiem czy twórcy gry pitolili się z tym, sporo roboty a zrobi to niewielką różnicę...

 

Link do newsa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...