Skocz do zawartości

FM 2008 Gold Demo


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po rozegraniu narazie 3 miesięcy Interem kilka wniosków :

-za dużo akcji typu 'bramka padla ze spalonego' czy nieprawidłowo podyktowany rzut karny...może raz mi się zdarzyło że w meczu bramki padały bez takich komentarzy

-Skin jak dla mnie na plus

-gdzie jest fans day ?

-I te opinie po meczu...

 

Ogólnie gram w Fm 2k7 i czekam na łatke do 2k8 :)

 

Edyta :

 

Gra Interem...ŁATWA...17 meczów dwie porażki na początku sezonu...z Juve i Udinese...wygrana z Romą w SPW i w lidze oraz z Milanem :] Tabelke dodaje

 

Tabela

 

Cieszyłem sie z jednej rzeczy...Ibra to robot

 

KLIK

Odnośnik do komentarza

siemanko,chcialem was zapytac jakie taktyki stosowaliscie w demo FM 2008,czy moze tworzyliscie cos nowego czy tez graliscie na tych z FM-a 2007,ja osobiscie wzialem ta z FM 2007 i jak w nowym FM wszystkich mlocilem to teraz zdarzaly sie pojedyncze wpadki,ale i tak Realem 1 miejsce z jednym remisem i 1 porazka(porazka z ostanim Racingiem-heh,moze to jakis bug-heh).pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No dobra pierwsze pół sezonu za mną. Nasuwa mi się kilka spostrzeżeń:

1. Za dużo żółtych kartek, nawet jeśli odbiór jest ustawiony na hard, to 4-5 kartek w każdym meczu to przesada.

2. Wyniki. Ogólnie jest ok, ale zdażają się wyniki w stylu 5:3 albo 5:4 i to dosyć często

3. Kontuzje. zdecydowanie jest coś nie tak, jeśli chodzi o i ch długość, bo niemożliwe jest żeby np. naciągnięcie mięśnia leczyć miesiąc (chyba)

4. Fajną sprawą jest rozbudowany Matchday, ale brakuje mi 1 mało istotnej dla gry ale wg. mnie dość potrzebnej informacji, skoro podawane są informacje o moim klubie kto nie gra z powodu kontuzji lub kartek, to mogłaby być też taka informacja o drużynie przeciwnej. Wiem że te informacje podaje scout, ale tak byłoby przejrzyściej.

5. Taktyka w czasie meczu. Fajnie że to w końcu zmienili i nie trzeba przerywać gry. Mnie brakuje jednak większego rozbudownia opcji taktycznych w ogóle. Możnaby przed meczem ustawiać wariant taktyki w ofensywie i w defensywie np. w ofensywie gramy 4-3-3 , w defensywie 5-4-1. Byłoby więcej zabawy z taktyką. Skoda też że nie ma bardziej rozbudowanych ocji taktycznych dla poszczególnych formacji.

6. Transfery. wrescie realniej chociaż nie jest jeszcze idealnie.

7. Ciekawą opcją jest możliwość przerzucania pieniędzy z budżetu na pensje do transferowego.

8. Mecz. Tragedia po prostu. Brak pressingu, zdażają się sytuacje że zawodnik przebiegnie pół boiska mija przeciwników jak tyczki i strzela bramkę. I nie jest to Ronaldinho, czy Messi, ale np. Savage który wirtuozem nie jest:-)

9. dobrze że rozbudowano też sponsoring, ale dopiero w pełnej wersi się okaże jak to działa. Czy rzeczywiście będą podpisywane 2-3 kontrakty sponsorskie

10. Bramkarze. Rozumiem że moe bramkarzowi wyjść super mecz, ale nie każdemu i nie w każdym kolejnym meczu z moją drużyną. W realu rzadko się zdaża żeby bramkarze bronili w meczu 3-4 strzały z pięciu metrów, albo 3 dobitki. Wg. mnie tu SI musi coś poprawić.

11. O skinie nie piszę bo i tak jak komuś nie pasuje to sobie zmieni na inny.

Ogólnie nowy FM wygląda obiecująco, drobne błędy można poprawić nawet przed premierą, albo w 1 patchu zaraz po premierze. I to na tyle

Odnośnik do komentarza
No dobra pierwsze pół sezonu za mną. Nasuwa mi się kilka spostrzeżeń:

1. Za dużo żółtych kartek, nawet jeśli odbiór jest ustawiony na hard, to 4-5 kartek w każdym meczu to przesada.

3. Kontuzje. zdecydowanie jest coś nie tak, jeśli chodzi o i ch długość, bo niemożliwe jest żeby np. naciągnięcie mięśnia leczyć miesiąc (chyba)

1. To dużo przy agresywnym odbiorze? Żartujesz?

3. A miałeś kiedyś naciągnięty mięsień? To nie przeziębienie, że dzień po wyleczeniu jesteś w pełni sprawny.

Odnośnik do komentarza
No dobra pierwsze pół sezonu za mną. Nasuwa mi się kilka spostrzeżeń:

1. Za dużo żółtych kartek, nawet jeśli odbiór jest ustawiony na hard, to 4-5 kartek w każdym meczu to przesada.

3. Kontuzje. zdecydowanie jest coś nie tak, jeśli chodzi o i ch długość, bo niemożliwe jest żeby np. naciągnięcie mięśnia leczyć miesiąc (chyba)

1. To dużo przy agresywnym odbiorze? Żartujesz?

3. A miałeś kiedyś naciągnięty mięsień? To nie przeziębienie, że dzień po wyleczeniu jesteś w pełni sprawny.

Nie mówię że jeden dzień, ale przy dzisiejsszym poziomie medycyny miesiąc to strasznie długo. 2 tygodnie ok, ale na pewno nie dłużej. A co do przeziębień czy innych wirusów to zdaża się że fizjoterapeuta informuje że taki piłkarz będzie pauzował 3 tygodnie. Rozumiem zapalenie płuc ale grypa lub przeziębienie??? To nie jest XIX wiek

A co do kartek to w 23 meczach miałem ich ponad 60. W Angli jak się dostaje 4 kartki w meczu to znaczy że musiała być rzeźnia.

Odnośnik do komentarza
No dobra pierwsze pół sezonu za mną. Nasuwa mi się kilka spostrzeżeń:

1. Za dużo żółtych kartek, nawet jeśli odbiór jest ustawiony na hard, to 4-5 kartek w każdym meczu to przesada.

3. Kontuzje. zdecydowanie jest coś nie tak, jeśli chodzi o i ch długość, bo niemożliwe jest żeby np. naciągnięcie mięśnia leczyć miesiąc (chyba)

1. To dużo przy agresywnym odbiorze? Żartujesz?

3. A miałeś kiedyś naciągnięty mięsień? To nie przeziębienie, że dzień po wyleczeniu jesteś w pełni sprawny.

Nie mówię że jeden dzień, ale przy dzisiejsszym poziomie medycyny miesiąc to strasznie długo. 2 tygodnie ok, ale na pewno nie dłużej. A co do przeziębień czy innych wirusów to zdaża się że fizjoterapeuta informuje że taki piłkarz będzie pauzował 3 tygodnie. Rozumiem zapalenie płuc ale grypa lub przeziębienie??? To nie jest XIX wiek

A co do kartek to w 23 meczach miałem ich ponad 60. W Angli jak się dostaje 4 kartki w meczu to znaczy że musiała być rzeźnia.

 

60 kartek na 23 mecze daje średnią niecałe 3 kartki na mecz. W dzisiejszej piłce nożnej w trakcie meczu pokazywane są średni 4 kartki. Czyli średnio po 2 na każdą drużynę. Moim zdaniem taka średnia, jaką Ty masz, jest w sam raz dla agresywnego odbioru.

Odnośnik do komentarza

Mała rewolucja w hiszpańskim futbolu. Afrykańczycy grający w Primera Division nie będą już zajmować miejsc dla graczy spoza Unii Europejskiej w Primera Division - postanowiła Królewska Hiszpańska Federacja Piłki Nożnej (RFEF)

 

 

Hiszpańska federacja przyjęła nowe przepisy po konsultacjach z FIFA i UEFA. Sprawę rozpoczęło pytanie Realu Madryt i Getafe o status ich afrykańskich graczy w świetle umowy z Cotonou z 2000 roku. Traktat ten, podpisany w Beninie przez Unię Europejską i Stowarzyszenie Państw Afrykańskich, Karaibów i Pacyfiku głosi, że pracownicy z tych państw mają być traktowani tak samo, jak obywatele UE. W zeszłym roku umowę ratyfikowały Kortezy - hiszpański parlament.

 

Obecnie w klubach Primera Division może występować trzech piłkarzy spoza Unii Europejskiej. Nowe przepisy pozwolą jednak na zwolnienie zajmowanych przez afrykańskich piłkarzy miejsc dla obywateli innych krajów. Te same reguły będą obowiązywać dla piłkarzy z krajów leżących na Karaibach i w strefie Pacyfiku. - Od dziś gracze z tych krajów, grający w Hiszpanii, będą uznawani za pochodzących z UE. Dotyczy to też wszystkich przyszłych transferów - stwierdził rzecznik RFEF Jorge Carretero w rozmowie z dziennikarzami "Marki".

 

Dzięki zmianie przepisów skorzystają m.in. Mahamadou Diarra (Mali/Real Madryt), Samuel Eto'o (Kamerun/FC Barcelona) czy Ikechukwu Uche (Nigeria/Getafe).

 

http://www.sport.pl/pilka/1,65082,4553611.html

 

Mam nadzieję, że już w pierwszej łatce to będzie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...