Skocz do zawartości

FM 2008 Gold Demo


Fikander

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko - czy da się jakoś zobaczyć w demie twarz zrobiona w facegenie? Ktoś pisał że takie twarze mają tylko regeni... ale w ciągu półrocznego dema takowych raczej nie uświadczymy... a ten facegen w demie chyb po cos jest.

Z tego co widzę to przedstawiciel kibiców ma mordę robioną przez facegen. ;)

Odnośnik do komentarza
Próbowałem utworzyć katalog "graphics" i tam przekopiować grafiki z FM07, ale po czymś takim gra się wysypuje już na ekranie startowym. Jeśli to w pełnej wersji nie będzie poprawione, to naprawdę nie rozumiem takiego posunięcia ze strony SI.

A co powiesz o TYM? Folder graphics należy utworzyć w Moich Dokumentach, a nie w folderze z grą :>

 

Dzięki. Faktycznie przyznaję się, że temat prześledziłem tylko pobieżnie i nie zauważyłem, że wcześniej była już o tym mowa.

Odnośnik do komentarza

a ja sobie ponarzekam.... skórka-> jak wiekszosc, uwazam, ze ponizej krytyki. do fm 2007 przekonałem sie max 2 miesiace temu, wczesniej only 2006, i tak pewnie bedzie z 2008, jak zawsze zamówie, wydam 100 zł, po czym pozostawie na minimum pół roku na półce... jak wyjdą patrze, skórki, tła itd to pogram :) ale KUPIĘ :) I tym się z wami dzielę :) pozdro!!:)

Odnośnik do komentarza
Znów będzie wysyp wujków z Anglii.

Aluzja do mojej wypowiedzi ?:) mnie nie sprawia różnicy czy gra czy cokolwiek innego jest po Polsku czy po Angielsku :)

 

 

Mam tylko nadzieje ze gra będzie dopracowana na tyle ze da się grac bez łatki :)

Myśl, że chodzi bardziej o to, że przed premierą w Polscę 3/4 nowych użytkowników będzie mówić, że ma grę od wujka z Anglii imieniem eMule lub cioci Torrent...

Odnośnik do komentarza
Będzie trudno, z moich prób wynika, że na przykład angielski Amazon gier do Polski nie sprzedaje. Ale w Londynie jest pół Polski i tuzin forumowiczów.

 

 

Ale nie jest trudno poprosić kogoś znajomego żeby zakupił takową wersje jeśli mieszka w UK lub jeśli samemu się często bywa kupić ..

 

 

Jedyny plus późniejszej daty jest taki ze będzie prawdopodobnie już z Patchem można grac w Polskiej wersji :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...