Skocz do zawartości

Kwadratura PieCa


Rekomendowane odpowiedzi

@Vert: co do wolnego działania dysku musiałbyś sprawdzić, czy dyski nie przełączyły się w tryb PIO zamiast UDMA. Czasem tak się dzieje jak są z nimi problemy, czy z kontrolerem. Sprawdź w menadżerze urządzeń, czy kanały w kontrolerze IDE są ustawione na Ultra DMA i pracują w tym trybie.

Odnośnik do komentarza
Zapytam się tutaj. Czy po wyłączeniu kompa da się tak zrobić, aby myszka optyczna nie świeciła ?? Bo za każdym razem jak wyłączę peceta mysz świeci i nie wiem czy tak powinno być, czy się to gdzieś ustawia.

 

Ja tam zawsze wyłączam zasilacz.

 

Źle robisz :> w końcu kiedyś ci przez to nie będzie trzymać ustawień biosu, bo bateria będzie za słaba :>

Odnośnik do komentarza
Zapytam się tutaj. Czy po wyłączeniu kompa da się tak zrobić, aby myszka optyczna nie świeciła ?? Bo za każdym razem jak wyłączę peceta mysz świeci i nie wiem czy tak powinno być, czy się to gdzieś ustawia.

 

Ja tam zawsze wyłączam zasilacz.

 

No dobra, a oprócz standardowych sposobów jak wyłączenie zasilania/odłączenie myszy, można inaczej ?? Na google nic konkretnego nie ma. Słyszałem, że coś trzeba w biosie pogrzebać, ale zabardzo nie wiem co i jak.

Odnośnik do komentarza

Małe pytanie, troche zakręcone..

Więc - w tej chwili mam 2x 512mb RAM w DUALu /533mhz/ , chce dokupić pamięc.

Pytanie, kupować dodatkowo 2x512 RAM tez w DUALu, identyczne pamięci, to coś wspomoże tamte pamięci?

Czy np. moge teraz kupić 2x1024MB RAM tez w DUALu, /533mhz/ ?

Bo wiem, że szybszej pamięci nie ma co kupować, bo to zwolni aktualną pamięc.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hmm, mam problem i nie potrafie go rozwiazac.

Zainstalowel na kompie kamere cyfrowa Samsunga, zainstalowalem sterowniki (SEDG), wszystko ladnie pieknie chodzi.. ale tylko na koncie admina. A na userze nie odtwarza nagran, tylko sam dzwiek.. Wie ktos jak temu zaradzic? I czemu codecki nie sa wylapywane na koncie usera?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nabyłem kartę graficzną i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie dołączony do niej wiatraczek, który strasznie wyje. Bardzo cenię sobie mój cichy komputer, więc odłączyłem ten wyjący wiatraczek. Teraz moje pytania: czy z tego powodu karta graficzna może szwankować? Może zwiększać się temperatura wewnątrz kompa? Czy jednak wiatraczek powinien być bezwzględnie podłączony? :-k

Odnośnik do komentarza

Jak ktos nie lubi szumu wentylatorka na procku czy karcie grafiki to nie musi go miec. Przy dobrym chlodzeniu pasywnym mozna tez utrzymywac dobra temperature w PC. Nalezy tylko pamietac by byla odpowiednia cyrkulacja powietrza w obudowie kompa. Tak wiec wogole bez wentylatorkow sie nie obedzie. Zasilacz + 2 na odpowienie (moga byc duze i wolnoobrotowe) przewietrzenie obudowy + radiatory na procku i kracie grafiki (oczywiscie nie takie jaki sa orginalnie montowane z wentyl) tylko wieksze i lepsze przeznaczone do dzialania bez wentylatorkow na nich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...