Skocz do zawartości

Kwadratura PieCa


Rekomendowane odpowiedzi

Uzywam tego tp-linka (karta sieciowa) od kilku lat. Jak PC stal w miare niedaleko routera, wszystko bylo ok. Po przeprowadzce, PC stoi 2 sciany w linii prostej od routera i zaczely sie problemy. Kupilem karte wewnetrzna z 2 zewnetrznymi antenami, ale cos bylo zle spasowane i czesto karta sie odlaczala. Koniec koncow podmienilem antene w tym tp-linku i dziala ok.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

a utwórz nowego usera w systemie i na nim zainstaluj świeża instalację.

Smetek steam się odpalił ale...

Na nowym koncie steam :D Oczywiście nie mogę zainstalować na nim tych samych gierek co mam na starym koncie a pograć też nie mogę bo nie mam włączonej opcji udostępniania :( Czy jest możliwe że stare konto nie chcę się odpalić bo mam na nim za dużo gier i komp ich nie przetwarza?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Taka misja - mam w pracy sieć lokalną, ileś tam komputerów i chodzi o to, aby jeden pozostał sobie z dostępem do netu, ale nie mógł łączyć się z kompami w otoczeniu sieciowym. Próbowałem zmienić grupę roboczą (XP), ale nic to nie dało i dalej komp widzi kompy w otoczeniu sieciowym. A chodzi o to, aby nie widział ich, mając cały czas dostep do netu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Mam pytanie dotyczące PC - już dwa razy, na przestrzeni dwóch dni, wyłączył mi się komputer podczas pracy. Po ponownym włączeniu pojawił się standardowy komunikat o błędzie, a ja wtedy uruchomiłem sprzęt w trybie normalnym. Wiem, że to zbyt ogólny zarys problemu, ale co według Was może być tego przyczyną ? Nie wiem, czy mogło mieć to wpływ, ale często uruchamiałem drugą zakładkę w przeglądarce i słuchałem muzyki, a gdy na tej pierwszej np. przewijałem stronę w internecie, to muzyka potrafiła się na jakiś czas zaciąć i po kilku sekundach znowu grać. Nie wydaje mi się jednak, abym tym coś zepsuł, ale kto wie ? :) A może to coś z grafiką albo wentylatorem ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Przymierzam się do milowego kroku, czyli przesiadkę na DDR3, co niestety wiąże się z wymianą mobo i procesora. I tak przeglądając oferty widzę dopiski przy kościach pamięci "do AMD, nie współpracuje z chipsetami Intel".

 

O co z tym chodzi? Jak rozróżnić jedne pamięci od drugich?

poka linki, generalnie ddr3 to rok 2004 :P ?

 

czasem można trafić jakieś krzaki nie wiadomo skąd... która podstawka procesora Cie interesuje? 1155? zaraz będzie tego wysyp w bardzo niskich kwotach, Intel w końcu wrzucił 6 rdzeni dla mass i zapowiada się pasowe zbywanie socketów 1155 i 1150 bodaj(haswell i devil canon), będzie w czym wybierać

 

Zapomniałem dodać, że za pierwszym razem wyłączył się zaraz po uruchomieniu, więc raczej nic nie zdążyło się przegrzać. Możliwe, że to jednak system szwankuje ?

rozwiązałeś problem?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...