Skocz do zawartości

Gry bitewne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Faza III

W ruch poszła podstawka (bez rantu). Najpierw klasyczne srebro, potem trzy kolejne washe (czyli wrzucanie mocno rozwodnionej farby), najpierw brązowy, potem dwa niebieskie. 
To samo, ale na razie z dwoma washami, na pancerzu Enforcera. 
9 minut (nie liczę tu przerw na schnięcie). 
 

1341510A-513F-48A9-AE10-B53506F07C21.thumb.jpeg.521ba49805f4ccae8d191739d9417a5a.jpeg

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Faza IV

Drobne sprawy na podstawce. Na pionie poszedł kolejny niebieski wash no i pojawiły się żółte detale. Niestety... uwypukliły one jakieś drobne zniekształcenia formy, więc w ruch musiała iść szlifierka. Po niej znowu żółta farba, plus zielone wizjery. 
27 minut

 

9C4396A3-CC5E-44CF-9DBF-3BE55473080E.thumb.jpeg.4f69fe897690895a2e5ac2c34f88d25c.jpeg

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Faza V

Poszły elementy materiałowe (czarny wash), okucia butów (srebro plus brudny brązowy wash), same buty w ciemnym brązie, elementy skórzane i broń (srebro i czarny wash). Za chwilę chyba dodam trochę przejaśnień i cieni na tych żółtych elementach. 
 

21 minut. 
 

384100D1-4FBE-45A4-89B1-A3AB0C09AC17.thumb.jpeg.b8412f51312d04a503d69abbd0002da6.jpeg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Faza V (na razie ostatnia)

Poszła miedź i srebro na niewidoczny tu plecak z silnikiem wspomagającym pancerz. Trochę rozjaśniłem żółte strefy. Pomalowałem rękawice i ostatnie kawałki pancerza. Domalowałem na czarno rant podstawki, no i dokleiłem model. To już właściwie koniec, aczkolwiek mam jeszcze kalkomanie, których nienawidzę jak cholera... a ponieważ ten model maluję dla brata, to uznałem że to on będzie się z tym męczył. Panowie, oto K-379, funkcjonariusz patrolu K-Zeta-Indigo z sił Palanite Enforcers (strzegących kruchego porządku w mieście-kopcu Hive Primus na planecie Necromunda):

 

D4A898A9-FD35-4DC7-98F1-FA59B5B2CACA.thumb.jpeg.0b7c22817b4bff68d0f3d3bc31cfd43f.jpeg
 

Ostatnia faza to 25 minut. Razem: 1 godzina, 46 minut. Raczej dobry czas, aczkolwiek przyznam szczerze, że jakoś entuzjastycznie do efektu malarskiego nastawiony nie jestem (w ogóle pancerze to nie jest najukochańsza rzecz dla mnie do malowania) :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...