Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 6


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

no ale jest od 10 do 14 stpni weic softy powinny starczec :) no ale ok wezme mediumy

 

Ja wcale nie mówie, że nie straczą. Po prostu jest wiele innych opcji w tym wyścigu. Przeciez jazda na 1 pit nie jest obowiązkowa. ;)

 

musze jechac na 1 pit bo moj bolid jest za wolny zebym mogl wyprzedzac innych co maja bolidy na 6 - 8 poziomach :( wiec pitstopami musze kombinowac to samo ty Martin :)

 

ps. Andrew jak mi poradzisz ile wziasc paliwa mam bolid 3 poziom

Odnośnik do komentarza
ile beirzecie paliwa na nastepny wyscig ?? pytam tych co maja bolid 3 poziom

 

binki rozbudowywac cos jak jestem w amatorach ?

 

czy softy starcza na jeden pit ?

 

Imho softy powinny starczyć na styk, ale nie wiem czy bym się na takie ryzyko zdecydował. Co do rozbudowy to uważam, że będąc w amatorach trzeba powoli pomyśleć o treningu ekipy pitstopów, bo to się zawsze przyda. Co do reszty nie wiem.

A orientujesz się za co odpowiadają staty zespołu: Stress handling, Concentration, Efficiency?

Odnośnik do komentarza
no ale jest od 10 do 14 stpni weic softy powinny starczec no ale ok wezme mediumy

 

Ja wcale nie mówie, że nie straczą. Po prostu jest wiele innych opcji w tym wyścigu. Przeciez jazda na 1 pit nie jest obowiązkowa.

 

musze jechac na 1 pit bo moj bolid jest za wolny zebym mogl wyprzedzac innych co maja bolidy na 6 - 8 poziomach wiec pitstopami musze kombinowac to samo ty Martin

 

ps. Andrew jak mi poradzisz ile wziasc paliwa mam bolid 3 poziom

Wczoraj zalałem 243 litry, spaliłem 229 litrów, a dojechałem z siedmioma litrami :kekeke: (bolid 4-5 level, silnik na 5. levelu). Kombinuj. :P

Odnośnik do komentarza
A orientujesz się za co odpowiadają staty zespołu: Stress handling, Concentration, Efficiency?

 

Imho dokładnie jak sama nazwa wskazuje. :) Zreszta ja zawsze trenowałem wszystkie te cechy w równym stopniu. Bo co z tego, że np. pitmeni będa umieli wyrobić się w 15s jeśli nie wytrzymają nerwowo i spadnie im bolid z podnośnika? ;)

Odnośnik do komentarza

w ostatnim wyscigu wyliczylem ze 240 litrow powinno wystarczyc a zpaliłem tylko 220 :) na kolejny wyscig wyliczylem ze 277 litrow powinno sie wziasc ale to jest obliczenie dla 1 poziomu bolidu a ja mam 3 poziom :) i paczac na ostatni wyscig ile spaliłem zdecydowalem sie ze pojade na 1 pit :) na starcie 130 litrów i na stopie 130 litrow wiec 260 litrow :) tyle paliwa biore :) jade na mediumach

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...