Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 6


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

Kierowca chyba da się wyszkolić na killera a w przeciwieństwie do np. Buły płacę mu grosze. ;)

Drogi jest, to fakt, ale jaki szybki :keke: Udany dziś wyścig dla mnie. Dobre 11 miejsce ( choć muszę przyznać, że po cichu marzyłem o jakimś punkciku ... :P )

 

Mój wcale nie był dużo wolniejszy. :) Tylko miałem kiepski początek po słabym qualu na hardach. Twoj najlepszy czas jest tylko o 0,119s lepszy od mojego. ;) teraz trening, trening, trening i pod koniec sezonu powinien wymiatać. A jak nie będzie to odprawa wyjdzie tanio. :)

Odnośnik do komentarza
Kierowca chyba da się wyszkolić na killera a w przeciwieństwie do np. Buły płacę mu grosze. ;)

Drogi jest, to fakt, ale jaki szybki :keke: Udany dziś wyścig dla mnie. Dobre 11 miejsce ( choć muszę przyznać, że po cichu marzyłem o jakimś punkciku ... :P )

 

Mój wcale nie był dużo wolniejszy. :) Tylko miałem kiepski początek po słabym qualu na hardach. Twoj najlepszy czas jest tylko o 0,119s lepszy od mojego. ;) teraz trening, trening, trening i pod koniec sezonu powinien wymiatać. A jak nie będzie to odprawa wyjdzie tanio. :)

 

Widzę, że ja wybrałem drogę pośrednią między wami :P

 

Buła był 11, ja 13, a binki 15.

 

Czas Buły był najlepszy, potem mój, a potem binkiego.

 

Pensja kierowcy Buły jest najwyższa, potem mojego, a potem binkiego.

 

Zobaczymy kto na tym wyjdzie najlepiej :]

Odnośnik do komentarza
Kierowca chyba da się wyszkolić na killera a w przeciwieństwie do np. Buły płacę mu grosze. ;)

Drogi jest, to fakt, ale jaki szybki :keke: Udany dziś wyścig dla mnie. Dobre 11 miejsce ( choć muszę przyznać, że po cichu marzyłem o jakimś punkciku ... :P )

 

Mój wcale nie był dużo wolniejszy. :) Tylko miałem kiepski początek po słabym qualu na hardach. Twoj najlepszy czas jest tylko o 0,119s lepszy od mojego. ;) teraz trening, trening, trening i pod koniec sezonu powinien wymiatać. A jak nie będzie to odprawa wyjdzie tanio. :)

 

Widzę, że ja wybrałem drogę pośrednią między wami :P

 

Buła był 11, ja 13, a binki 15.

 

Czas Buły był najlepszy, potem mój, a potem binkiego.

 

Pensja kierowcy Buły jest najwyższa, potem mojego, a potem binkiego.

 

Zobaczymy kto na tym wyjdzie najlepiej :]

Ale wy obaj macie lepsze bolidy ode mnie :] Jeśli teraz już jestem szybszy, to co będzie jak będziemy mieli takie same ? :keke: No teraz tylko pytanie czy wyrobię z kasą :>

Odnośnik do komentarza
Widzę, że ja wybrałem drogę pośrednią między wami :P

 

Buła był 11, ja 13, a binki 15.

 

Czas Buły był najlepszy, potem mój, a potem binkiego.

 

Pensja kierowcy Buły jest najwyższa, potem mojego, a potem binkiego.

 

Zobaczymy kto na tym wyjdzie najlepiej :]

 

Tyle, że Ty jechałeś na mediumach. :) Zresztą w tym sezonie chcę się tylko w miarę spokojnie utrzymać (nie tak jak w poprzednim), dotrenować kierowcę i ekipę pitstopu, oraz przygotować się na następny sezon gdzie mam zamiar zacząć się liczyć w walce o punkty.

 

Edit:

 

Ale wy obaj macie lepsze bolidy ode mnie Jeśli teraz już jestem szybszy, to co będzie jak będziemy mieli takie same ? No teraz tylko pytanie czy wyrobię z kasą

 

Na początku poprzedniego sezonu miałeś sporo lepszy bolid ode mnie i sporo więcej kasy. PO prostu wybraliśmy inna ścieżkę rozwoju. :)

Odnośnik do komentarza

Starowałem z pole position i cały czas (nie licząc pitstopów) byłem liderem i wygrałem dzisiejszy/wczorajszy wyścig (w amatorach) :D:polska: Po qualach byłem 5. na całą grupe amatorów. :) Miałbym pewnie większą przewagę jakbym pojechał na softach na dwa stopy a ja pojechałem na mediumach. Oby następny wyścig też tak dobrze poszedł :D

 

plan na ten sezon, awans :)

Odnośnik do komentarza

Z wyścigu jestem zadowolony nawet :) startowałem z 22 pozycji a dojechałem na 19 wiec 3 pozycje odrobiłem sobie :) choc nawet moglem dojechac na 15 no ale bolid na 3 poziomie to nie jest to samo co bolid na 9 poziomie :) Martin dojechał 26 mysle ze dla niego ulbrzymi sukces poniewaz startował z ostatniej pozycji chyba 33 :)

 

mysle ze jak bede jezdzil tak w kazdym wyscigu to utrzymanie jest w zasiegu dloni :) tylko ze musial bym w kazdym wyscigu jechac na 1 pit stop :|

Odnośnik do komentarza

devil: chyba po prostu mój kierowca musiał się przyzwyczaić do samochodu. Bo pod koniec wyścigu wykręcał czasy po 2 sekundy lepsze, niż w kwalifikacjach :). Z takimi czasami startowałbym gdzieś ze środka stawki. Jednak muszę trochę ulepszyć bolid (wingi mam jeszcze na 1. levelu :keke: )

Odnośnik do komentarza
W poprzednim sezonie zatrudniłem jakiegoś z dupy kierowce i przez niego miałem nieudany poprzedni sezon :keke:

 

Wiesz... Tak naprawdę to przez większość zeszłego sezonu mieliśmy bardzo podobnych kierowców i płaciliśmy im zbliżoną stawkę. Ja dopiero w końcówce, kiedy już oszczędzałem pieniądze, przeszedłem na tego którego mam obecnie. Tyle że ja jestem daleki od tego, żeby nazywać poprzedni sezon nieudanym. Utrzymałem się, rozbudowałem o ponad 2lvl bolid, rozbudowałem bazę szkoleniową, nazbierałem 50M kasy. To był udany sezon. :)) Mnie nie zależy na zwycięstwach w master. Zwycięstwa będą ważne dopiero w elite. :) Teraz chcę tylko się utrzymać i dalej rozwijać zaplecze, przygotowując się do prawdziwej walki w przyszłym sezonie. :)

Odnośnik do komentarza
ile beirzecie paliwa na nastepny wyscig ?? pytam tych co maja bolid 3 poziom

 

binki rozbudowywac cos jak jestem w amatorach ?

 

czy softy starcza na jeden pit ?

 

Imho softy powinny starczyć na styk, ale nie wiem czy bym się na takie ryzyko zdecydował. Co do rozbudowy to uważam, że będąc w amatorach trzeba powoli pomyśleć o treningu ekipy pitstopów, bo to się zawsze przyda. Co do reszty nie wiem.

Odnośnik do komentarza
ohooho ja mam wingi chyba juz na 4

No widzisz :). Engine i jeszcze coś tam mam na 3 levelu, wingi i podwozie na 1, a resztę na 2. Zamierzam teraz uploadować to co mam na 1 poziomie i może coś tańszego z 2. Razem pewnie pójdzie na to z 5 mln, ale może wreszcie będę mógł powalczyć o coś więcej, bo kierowcę mam świetnego.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...