Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 6


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy wyścig po powrocie do zacnego grona Amatorów zakończyłem na 22 pozycji, zaraz za Leonem ;)

 

 

Startowałem z 23 miejsca i chciałem przynajmniej utrzymać tę pozycję, a udało się nawet awansować o 1 miejsce ;)

 

 

Czekam tylko, by zobaczyć start wyścigu, gdyż niestety go przegapiłem.

Odnośnik do komentarza

Ja zacząłem na 27 miejscu po koszmarnym qualu, po jeszcze gorszym starcie spadłem na 30 miejsce i przez pół wyścigu męczyłem się za wolnymi blokerami. :(( Na szczęście ładny pit i trochę wolnego pola później pozwoliło mi skończyć na 15 miejscu. :good: Kierowca chyba da się wyszkolić na killera a w przeciwieństwie do np. Buły płacę mu grosze. ;)

Odnośnik do komentarza
Dzięki super szybkiemu pitowi w 35 sekund, taktyka jazdy na jeden pit okazała się jednym, wielkim, śmierdzącym shitem :/.

Jadąc na 1 pit, trochę paliwa wlewasz podczas postoju, więc czas pita się sporo wydłuża :>

 

Tu się nie do końca zgodzę. Sam dolewałem 115litrów a pit miałem 16s. Dużo zależy od wytrenowania ekipy pitstopów. Jak ich umiejętności będą na rozsądnym poziomie to ilość paliwa nie będzie miała specjalnego znaczenia. Imho oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...