Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 6


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

Leon - tani i słaby kierowca da Ci mało kasy (różnice nawet w kilku milionach między miejscami 5 a 30), nie da Ci sponsorów i ryzyko spadku... IMHO nie opłaca się takie ryzyko

 

Martin - agresywność kierowcy to wyższe zniszczenie bolidu, ale chyba większe szanse na wyprzedzanie... IMO zbyt duża ta agresywność...

Odnośnik do komentarza

4 oferty poszly i mam nadzieje, ze 2 miliony wydane na starcie wystarcza na dobrego kierowce. Zdecydowalem sie na wariant drogiego, ale dobrego. Mam nadzieje, ze dzieki temu uda sie zdobyc w pierwszych 8-10 wyscigach zaliczke punktowa, ktora pozwoli na zmiane kierowcy na bardzo taniego i oszczednosci w koncowce, przed awansem na ktory bardzo licze.

Odnośnik do komentarza

Koniec składania ofert... Zobaczymy co z tego wyjdzie. W tym sezonie obrałem trochę ryzykowną taktykę :keke: Złożyłem dwie bardzo wysokie oferty ( 4 mln $ ) dwóm imo najlepszym dostępnym kierowcom. Jeden ma trzynaście innych ofert, drugi dwie :kekeke: Mam nadzieję, że któregoś z nich uda mi się zatrudnić, no i przede wszystkim, że będą wymiatać, bo inaczej zbankrutuje ;) Dyrektora technicznego wziąłem stosunkowo niedrogiego, no i bez żadnych innych ofert.

Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że mam nowego drivera.

 

Wygląda tak:

 

Overall: 110

Concentration: 198

Talent: 179

Aggressiveness: 78

Experience: 22

Technical insight: 48

Stamina: 10

Charisma: 229

Motivation: 0

Weight(kg): 86

Age: 32

 

Salary: $1.350.001, czyli w sumie drogi nie jest :)

 

Odpowiada moim założeniom :) zobaczymy jak będzie jeździł :D

Odnośnik do komentarza

Ok mam kierowce

 

Overall : 115

 

Concentration : 250 max :)

 

Talent : 101

 

Aggressiveness: 6

 

Experience: 81

 

Technical insight: 224

 

Stamina: 13

 

Charisma: 215

 

Motivation: 0

 

Weight(kg): 83

 

Age: 28

 

 

 

Salary: $2.500.000

Contract length:7 races

 

Jego staty :

 

Trophies: 0

Number of GPs: 67

Wins: 0

Podiums: 3

Points Scored: 56

Pole Positions: 0

Fastest Laps: 0

Av pts/race: 0.84

 

Myśle ze nie jest zły :) jak bedzie słabo jezdził to zmienie go :) dlatego podpisalem z nim konntrakt na 7 wyscigow

Odnośnik do komentarza

:jupi:

 

Overall: 132

Concentration: 250

Talent: 222

Aggressiveness: 0

Experience: 101

Technical insight: 105

Stamina: 93

Charisma: 60

Motivation: 0

Weight(kg): 62

Age: 23

 

Trophies: 0

Number of GPs: 81

Wins: 24

Podiums: 36

Points Scored: 387

Pole Positions: 18

Fastest Laps: 19

Av pts/race: 4.78

 

Salary: $4.000.013

Contract length: 17 races

 

Ten był moim rezerwowym ale i tak jestem zadowolony ( spójrzcie na jego historie z poprzednich wyścigów ;) ). Tamtego drugiego jakiś leszcz z Elite mnie przelicytował :lol:

 

Wy też chwalcie się swoimi kierowcami, szczególnie zależy mi na kierowcach moich rywali z M3 :kekeke:

Odnośnik do komentarza
Wy też chwalcie się swoimi kierowcami, szczególnie zależy mi na kierowcach moich rywali z M3 :kekeke:

 

U mnie się nie ma czym chwalić. Zostawiłem sobie drivera z zeszłego sezonu, którego główną zaletą jest pensja: 270tys za wyścig oraz teoretyczna podatność na dotrenowanie (na co szczerze mówiąc długofalowo liczę). ;))

Odnośnik do komentarza

ile beirzecie paliwa na 1 wyscig ? pytam tych co maja bolid na 3 lvl ja wyliczylem ze jakies 235 - 240 litrow starczy a jak u was ??

 

edit

 

przejechalem kwalifikacje :) moja pierwsze w amatorach :) i jestem srednio zadowolony

 

jestem 8 na 10

 

laczy czas - 3:31.408

 

jade na mediumach i zabieram 240 litrów , na 1 pit stop

 

mam nadzieje ze uda mi sie tym 1 pitstopem wyprzeedzic kilku przeciwników :) no ale poczekajmy :) chcialbym zostac na tym miejscu na ktorym jestem :) marze o tym :D

 

edit

 

dla tych ktorzy jeszcze nie znalezli swojego drivera polecam tego KLIK nim wywalczylem 1 miejsce w rookie bardzo dobry jest popatrzcie na staty

Odnośnik do komentarza

Mój kierowca :D :

 

Overall: 105

Concentration: 236

Talent: 85

Aggressiveness: 21

Experience: 71

Technical insight: 173

Stamina: 6

Charisma: 250

Motivation: 0

Weight(kg): 87

Age: 31

 

Całkiem niezły. Tylko mu trochę staminę dotrenuję, ale jak patrzę na innych to naprawdę chyba nienajgorszy :)

Odnośnik do komentarza

Poprzedni drajwer (1.5 miliona pensji) został wysłany na zieloną trawkę z 13 milionami odszkodowania ( :x ), ale za to mam nowego kierownika:

Overall: 102

Concentration: 169

Talent: 180

Aggressiveness: 62

Experience: 19

Technical insight: 147

Stamina: 0

Charisma: 91

Motivation: 0

Weight(kg): 87

Age: 27

I najlepsze: Salary: $200.000, czyli pół sezonu wyjeździ za pojedyncze wynagrodzenie dla swojego poprzednika :keke:

Odnośnik do komentarza
Takiego miśka wyjąłem, płacę mu standardowo 1.5 miliona za wyścig, a będzie niewątpliwie rzeźniczyć.

 

Overall: 65

Concentration: 82

Talent: 70

Aggressiveness: 0

Experience: 83

Technical insight: 177

Stamina: 26

Charisma: 95

Motivation: 0

Weight(kg): 81

Age: 27

gorszego nie bylo ?

 

A oto i moj nowy driver:

 

Overall: 109

 

Concentration: 227

 

Talent: 150

 

Aggressiveness: 0

 

Experience: 98

 

Technical insight: 75

 

Stamina: 9

 

Charisma: 250

 

Motivation: 0

 

 

Weight(kg): 69

 

Age: 33

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...