Skocz do zawartości

GPRO - Sezon 6


Willow

Rekomendowane odpowiedzi

Za godzinę nowy, szósty już sezon tej fantastycznej gry. W tej chwili ma miejsce resetowanie ustawień serwera. Po nim wszystko będzie wiadomo (kto, gdzie, kiedy i z kim). Aby w tym sezonie wszystko było uporządkowane, proszę, aby wszyscy gracze zgłaszali się (na PW, lub na forum) podając swoje nicki, prawdziwe dane i grupę w której startują.

 

Proszę też adminów o czasowe nie kasowanie poprzedniego tematu, zanim wspólnymi siłami nie przeniesiemy najważniejszych informacji do nowego tematu.

 

Przydatne linki:

 

gpro.se

Zasady gry - uwaga, aktualna wersja tylko w języku angielskim!

Arkusz kalkulacyjny Melera - Imho zużycie paliwa do zmiany, ale na start całkiem niezły

GPRO Organizer - narzędzie dla pilnych - leniuchom i przypadkowym graczom zupełnie się nie przyda

 

 

Lista graczy z CMF:

kolejno nick na forum, imię i nazwisko w grze, [ew. CMF Team], (pozycja na koniec poprzedniego sezonu)

 

 

 

Propozycje Logo:

 

Logo nr 1 by kkamillo

Logo nr 2 by kkamillo

Logo nr 3 by kkamillo

Logo nr 4 by Jabol

Odnośnik do komentarza
Sorry, ale nie mogę się powstrzymać, przecież miało być 400 na waiting list ?

 

A to już pytanie do adminów GPRO :)

 

Mi od początku wydawało się, że te 400 osób na waiting list to podpucha... która miała zachęcić ludzi do zapraszania znajomych do gry...

 

Tymczasem z przyczyn zewnętrznych (tak przynajmniej twierdzą twórcy gry) początek sezonu został przełożony na 21.09. No cóż, wytrzymamy chyba?

Odnośnik do komentarza

Ja zatrudniłem w poprzednim sezonie bardzo dobrego dyrektora technicznego i muszę przyznać, że czasy w pit stopie miałem naprawdę świetne ( a bazy praktycznie wcale nie rozbudowywałem ). Tylko trochę drogi był :keke: Najdroższy dyrektor techniczny ze wszystkich w M3 w poprzednim sezonie. Pit coordination miał 210. A co do konkretnych statystyk to chyba Leadership obok Pit coordination jest najważniejsze ( oczywiście jeśli nie masz zamiaru bawić się zbytnio w testy :P )

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...