Skocz do zawartości
Willow

GPRO - Sezon 6

Rekomendowane odpowiedzi

Za godzinę nowy, szósty już sezon tej fantastycznej gry. W tej chwili ma miejsce resetowanie ustawień serwera. Po nim wszystko będzie wiadomo (kto, gdzie, kiedy i z kim). Aby w tym sezonie wszystko było uporządkowane, proszę, aby wszyscy gracze zgłaszali się (na PW, lub na forum) podając swoje nicki, prawdziwe dane i grupę w której startują.

Proszę też adminów o czasowe nie kasowanie poprzedniego tematu, zanim wspólnymi siłami nie przeniesiemy najważniejszych informacji do nowego tematu.

Przydatne linki:

gpro.se

Zasady gry - uwaga, aktualna wersja tylko w języku angielskim!

Arkusz kalkulacyjny Melera - Imho zużycie paliwa do zmiany, ale na start całkiem niezły

GPRO Organizer - narzędzie dla pilnych - leniuchom i przypadkowym graczom zupełnie się nie przyda

Lista graczy z CMF:

kolejno nick na forum, imię i nazwisko w grze, [ew. CMF Team], (pozycja na koniec poprzedniego sezonu)

Propozycje Logo:

Logo nr 1 by kkamillo

Logo nr 2 by kkamillo

Logo nr 3 by kkamillo

Logo nr 4 by Jabol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry, ale nie mogę się powstrzymać, przecież miało być 400 na waiting list ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sorry, ale nie mogę się powstrzymać, przecież miało być 400 na waiting list ?

A to już pytanie do adminów GPRO :)

Mi od początku wydawało się, że te 400 osób na waiting list to podpucha... która miała zachęcić ludzi do zapraszania znajomych do gry...

Tymczasem z przyczyn zewnętrznych (tak przynajmniej twierdzą twórcy gry) początek sezonu został przełożony na 21.09. No cóż, wytrzymamy chyba?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muciek - Maciej Przybylski - Rokie 36 - [CMF] - 5 pozycja w Amateur ale spadłem bo mialem niekorzystny bilans na koncie.

Zaczynam od Rokie i co dziwne nie mam kierowcy, co bardzo mnie cieszy, bo będę mógł zakontraktować takiego jakiego chcem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Leon - Łukasz Pieczonka - Amateur 8 - 4 pozycja w rookie 4

Zdaje się, że ktoś z CMF tutaj jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

adamus - Adam Kruszewski - Amateur 10 - koniec poprzedniego sezonu na 9 miejscu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Buła - Łukasz Marcinkiewicz - Master 3 - w poprzednim sezonie 18 w M3 :]

No widzę, że Willow też trafiłeś M3 ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sil - Jędrek Malko - Rookie 2 - Debiutant

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

devil162 - Michał Leżoń - Amateur 1 - w poprzednim sezonie zwyciestwo w rookie 31

martin jestesmy w tej samej grupie :D !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marian - Marcin Brodowski - Amateur 10 - 5 pozycja w rookie 15 (awans)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rabandzia - Krzysztof Rabanda - A 3 . w tamtym sezonie 3 w R13 bodajze ;P . 7 mln na koncie ;/

jakis setup na suzuke ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szramek, Tomek Szramke [CMFTeam] Amatorzy - 3, ubiegły sezon 2 miejsce w Rookie-26

53 mln mam na koncie, wow :o:D Cel: utrzymanie i rozbudowa bolidu do 7-8 poziomu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Leon - Łukasz Pieczonka - Amateur 8 - 4 pozycja w rookie 4

Zdaje się, że ktoś z CMF tutaj jest

Tak, ja ;)

Plastik - Sebastian Gdawiec - Amateur 8 - 1 pozycja w rookie 9 ;)

Ciekawe, co przyniesie nowy sezon :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szramek, Tomek Szramke [CMFTeam] Amatorzy - 3, ubiegły sezon 2 miejsce w Rookie-26

53 mln mam na koncie, wow :o:D Cel: utrzymanie i rozbudowa bolidu do 7-8 poziomu

ze mna w grupie. ja szansa na utrzymanie nie mam zadnych . tam kolesie maja juz 8 poziom bolidu a ja 3 ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lakers, Jarek Kawecki, A4, CMF Team, 12 miejsce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze, ze wiele osob z cmf bedzie sie scigalo w A3 :D Abba juz w niej byl, a teraz dolaczylem rowniez ja :P Zapowiada sie fajny sezon :D

michal85, Michal Maslyk, A3, 5. miejsce w R37

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bartek Oczkowski, A7, w poprzednim sezonie 7 (nie licząc managerów z ujemnym balansem- 5) w R27.

29 milionów na koncie, samochód na 2 poziomie, i kierownik z OA 93 (w połowie zeszłego sezonu przedłużyłem z nim kontrakt), będzie ciekawie :-k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie Masterzy, na co zwrócić uwagę przy zatrudnianiu Technical Directora? Które jego statystyki się przydają? Chyba te do Pitów są superważne, jeśli się nie robi dużo testów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zatrudniłem w poprzednim sezonie bardzo dobrego dyrektora technicznego i muszę przyznać, że czasy w pit stopie miałem naprawdę świetne ( a bazy praktycznie wcale nie rozbudowywałem ). Tylko trochę drogi był :keke: Najdroższy dyrektor techniczny ze wszystkich w M3 w poprzednim sezonie. Pit coordination miał 210. A co do konkretnych statystyk to chyba Leadership obok Pit coordination jest najważniejsze ( oczywiście jeśli nie masz zamiaru bawić się zbytnio w testy :P )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.