Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm...moze ktos mi to wytlumaczy. Po wgraniu patcha 7.0.2 zaczynajac nowa gre wszystko jest oki, zmienione nazwy klubow itp, a gdy wczytuje seva przeniesionego z xp to te zmienione nazwy kubów wtedy pojawiaja sie w oginalnym zapisie, skad taka przczyna??

jak wgrasz sobie fake to z nazwami będzie wsio ok. save nie ma nic tu do tego.

Odnośnik do komentarza
Hmmm...moze ktos mi to wytlumaczy. Po wgraniu patcha 7.0.2 zaczynajac nowa gre wszystko jest oki, zmienione nazwy klubow itp, a gdy wczytuje seva przeniesionego z xp to te zmienione nazwy kubów wtedy pojawiaja sie w oginalnym zapisie, skad taka przczyna??

jak wgrasz sobie fake to z nazwami będzie wsio ok. save nie ma nic tu do tego.

 

 

Raczej fake nie ma tu nic do tego, bo jak zaczynam nowa gre to wszystko jest ok, problem tylko w tym ze jak uruchamiam sava to nie ma prawidlowych nazw

Odnośnik do komentarza

Witam,

Pomocy please!!! Gram w ligę szkocką - Rangers - na pełnej bazie danych (FM 2007). Jestem pod koniec czwartego sezonu czyli grudzień 2009 - jeszcze kilka meczy i będzie mundial w RPA. No i... ni z tego ni z owego nagle w historii kariery wszystkich graczy w grze! (nie tylko mojej drużyny i nie tylko w lidze szkockiej, ale też we wszystkich ligach, które nawet nie są grywalne bo wgrana jest tylko szkocka) - NIE MA HISTORII KLUBÓW W ZAKŁADCE KARIERY ZAWODNIKA od początku rozpoczęcia gry czyli 2006. Zamiast np. IAN HARTE: 2006/2007 liczba meczy 38, goli 12 etc. jest wpisane Sangor (jakiś klub malezyjski). Dodam, że jest tylko jeden wpis "Sangor 2009", który "obejmuje niby aż trzy sezony.

 

Nie rozumiem tego - nigdy nie zaszedłem w grze do 2009 więc może po prostu w jakiejkolwiek lidze bym nie grał, to tak będzie?? Przecież to bez sensu. Spotkaliście się z czymś taki kiedyś? Dziwne to.

 

Proszę o pomoc jeśli coś o tym wiecie.

 

Karol

Odnośnik do komentarza

Hm - po pierwsze dzięki za info.

 

Mam tylko jeszcze pytanie - nigdy nie ściągałem czegoś takiego jak Save Cleaner na swój HD. Czy to się włącza samo jak np. jest mało miejsca na dysku? Jak uniknąć takiej sytuacji na przyszłość?

 

Sorry za te pytania, ale po prostu nie wiem. Pomóżcie pliss.

Wiem, że zmian, które już mam w tym konkretnym sejwie gry nie usunę, ale chcę uniknąć tego w przyszłości :-/

 

Będę wdzięczny za podpowiedź.

 

Karol

Odnośnik do komentarza

Nie mam u siebie na kompie Save Cleaner a mimo to pozmieniało mi dane w sajwie gry (żeby zmiejszyć objetosc sejwa). Jaka moze byc przyczyna tego? Juz zawsze jak przejde 4 sezony bedzie mi zmniejszac sejwa i zmieniac dane?

 

Mam oryginalny FM07 - gram z plyty.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie jak mówisz - zmiany w historii graczy.

Teraz wróciłem do poprzedniego sejwa tej samej gry i wszystko OK. Ale nie wiem czy znowu się nie zmieni?

 

Padanie sejwa - jaka może być przyczyna? Za mało miejsca na dysku? Od razu mówię, że nie ściągałem Save Cleanera.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...