Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z serii "jestem lamerem". Jak usunąć raporty scoutów?

 

Scoutowałem Europę Wschodnią i mój scout w raportach ma wciąż stare nazwiska, a nowe jakoś nie chcą przybywać (rzecz jasna dałem nową opcję searchingu). :]

A nie powinno być tak, że gdy przy dawaniu nowego zadania scoutowi wyskakuje okienko z ostrzeżeniem, że lista zostanie wyczyszczona :-k?

Odnośnik do komentarza
Pytanie z serii "jestem lamerem". Jak usunąć raporty scoutów?

 

Scoutowałem Europę Wschodnią i mój scout w raportach ma wciąż stare nazwiska, a nowe jakoś nie chcą przybywać (rzecz jasna dałem nową opcję searchingu). :]

A nie powinno być tak, że gdy przy dawaniu nowego zadania scoutowi wyskakuje okienko z ostrzeżeniem, że lista zostanie wyczyszczona :-k?

 

Nie wyskakuje.

Odnośnik do komentarza

Jak rozwiązać dziwny problem związany z historią naszego menadżera - polega on na tym, że gdy zakończy się pracę z reprezentacją, panel historii kończy nam automatycznie pracę z klubem, który aktualnie prowadzimy. Strasznie to denerwuje, a co gorsza nie występuje w fm2008. Ma ktoś jakiś pomysł jak sobie z tym poradzić? Nie mam ochoty widzieć już więcej, że nie pracuje w swoim klubie skoro faktycznie w nim jestem. HELP!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam.

Mam pewien problem natury czysto technicznej. Grając ostatnio w FM-a 2007 wyskoczył mi jakiś błąd, który spowodował wyłączenie się gry. I teraz nie mogę załadować save'a :/ Być może jest on uszkodzony. Ma ktoś jakiś pomysł jak go naprawić (jeśli się w ogóle da)?

Odnośnik do komentarza

Siema, updateowałem sobie Polską Ekstraklase na dzień wczorajszy dokładnie ale kiedy załaduje nową baze danych do gry to nie mam do wyboru Polski.

Kiedy załaduje gre powiedzmy na Anglii, to moge wyszukać większe polskie kluby czy bardziej znanych polskich zawodników czyli one tam są...

Zauważyłem też że w mojej bazie danych jest po prostu mniej plików (-> Skrin ) a foldery edt i lnc są puste...

Zrobiłem swoją baze na najnowszym FMPoland updejcie a nie na czystej bazie jeżeli to może mieć coś wspólnego z problemem.

Jakieś wskazówki?

 

Pozdro, Modzel

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Planuję rozpocząć grę grając Realem Madryt. Mam takie pytanie czy w FM 2007 drużyna "B" (w tym wypadku Real Madryt Castilla) grająca w drugiej lidze może awansować do ligi pierwszej w której gra już pierwsza drużyna Realu? W prawdziwym świecie jest to niemożliwe ale zastanawiam się jak by było w FM 2007 gdyby Castilla wygrała 2 lige hiszpańską.

Odnośnik do komentarza

Teoretycznie nie ma limitu, a praktycznie to limitem jest tylko wytrzymałość sejwa... Rzadko widzi się kariery ponad 20 sezonów, nie mówiąc już o dojściu do roku 2100... Sejw ważyłby horrendalnie dużo i ryzyko różnorakich błędów byłoby ogromne.

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Cały czas gry podczas rozgrywania meczu wyskakuje mi błąd 'crash dump'. Zupełnie nie mogę sobie dać z tym rady. Tak ogółem wszystko działa jednak tylko gdy włączę mecz to po jakimś czasie wywala mi grę do windy. Może mieć jakiś związek z tym dodanie drugiego dysku twardego? Czy to jednak wina software?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...