Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Gram już 5 sezon Juventusem i jeszcze ani razu nie dostałem. Możliwym jest, że w przyszłości dostane ?

 

W Włoszech nie ma ligi rezerw. Musisz sam im organizować sparingi

 

Dzięki za informację, a ja myślałem, że Włosi mają rezerwy. Trzeba będzie powoli zacząć organizować drużynie rezerw sparingi, bo zawodnicy z zaplecza nic nie grają.

Odnośnik do komentarza

W Finlandii pogoda jest "zbugowana". Przez 365 dni jest ulewa (względnie dochodzi do tego wichura). Przy takiej pogodzie zawodnicy są wyczerpani i po każdym meczu muszę im dawać 2 dni przerwy. Która opcja odpowiada za pogodę w Finlandii i co zrobić, by było poprawnie. Gdy wpisałem w pogodzie "Finnish" wyskoczyły mi trzy strefy kraju (chyba). Co dalej?

Odnośnik do komentarza
Mam kłopot z instalacją gry - wczoraj instalowałem na nowo FM 2007 i w czasie instalacji (tak mniej-więcej pod koniec) komputer mi się automatycznie zrestartował. Ponowna próba zainstalowania kończy się na komunikacie http://img167.imageshack.us/my.php?image=erroreq8.gif . Usunąłem poprzednią niepełną instalację z dysku, wyczyściłem rejestr z wpisów i dalej to samo. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić.

 

 

Pomóżcie, proszę...

http://www.sigames.com/sibase.php?type=view&id=216

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich.

Mam taki problem, odpaliłem sejva- gram Linfield już 6 sezon. Przed meczem w Lidze Mistrzów u ponad 80% składu pojawiła mi się przy piłkarzach informacja, że są niedostępni, bo są w składzie przeciwnej drużyny :shock: i nie mogą wystąpić w meczu. Spróbowałem grać mimo tego (wstawiłem juniorów), mecz rozegrałem, ale przed następnym meczem mam to samo! Czy ktoś wie, jak to naprawić?Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego. Z góry dziękuje za odpowiedź.

PS.Posiadam oryginalną wersję gry.

Odnośnik do komentarza

Hi,

Postanowilem wrocic do FM 07, ale po kilku dniach gra przestala sie wlaczac. Tzn, w momencie gdy pokazuja sie reklamy, gra wyrzuca mnie bez zadnego komunikatu. Przeinstalowalem FM 07, zainstalowalem wszystkie mozliwe patche i nic. Mam najnowsza JAVE i jeszcze wczoraj wszystko bylo ok... Spotkal sie ktos z tym?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...