Skocz do zawartości

World in Conflict


Magic

Rekomendowane odpowiedzi

World in Conflict to gra, która zmieni świat, a raczej sama w sobie reprezentuje rzeczywistość, która nigdy nie nastała. Jest rok 1989, Solidarność obala PRL, Mur Berliński zostaje zburzony przez mieszkańców stolicy Niemiec. Zapomnij, to się nigdy nie wydarzyło! Z.S.R.R. dokonało inwazji na U.S.A. i między innymi na Twoich barkach spoczywa obowiązek obrony demokratycznego świata przed sowiecką falą. Przetrwaj i zwyciężaj na polach bitewnych pełnych doskonale odwzorowanych maszyn i jednostek bojowych z okresu końca XX wieku. Staw czoła siłom Z.S.R.R., przeprowadź kontrofensywę i doprowadź do upadku wrogiego mocarstwa. Podczas wielkiego konfliktu nie ma czasu na budowanie nowych fabryk czy fortyfikacji jest tylko walka! Trzeba posuwać się do przodu i zdobywać punkty strategiczne, by osiągnąć przewagę nad przeciwnikiem. Ta wojna nie jest Twoja, ale musisz walczyć o swoją przyszłość! Do broni żołnierzu! Za wolność!

 

"Nie pamiętam innej gry z tego gatunku, przy której pokrzykiwałbym z ekscytacji równie radośnie i często jak przy World in Conflict" - Click! 06/2007

 

* Gra zdobyła także nagrodę dla najlepszej strategii targów E3 od prestiżowego serwisu IGN!

* Powstrzymaj sowiecki zamach na demokratyczny świat, jako jeden z dowódców armii U.S.A.

* Podziwiaj piękny, ogarnięty wojną świat dzięki fenomenalnej oprawie graficznej.

* Tocz bitwy z udziałem doskonale odwzorowanych jednostek wojskowych z okresu końca XX wieku.

* Uczestnicz w wielkich starciach w sieci, gdzie każdy gracz jest częścią machiny wojennej.

* Weź udział w turniejach z udziałem nawet 16 graczy na jednej planszy.

* Niszcz wszystko co stanie na Twej drodze do zwycięstwa.

* Najszybsza strategia RTS XXI wieku!

 

ultima.pl

 

Gra o bardzo ciekawej tematyce, szczerze mówiąc mam dylemat, czy zainstalować w wyżej wymienioną grę, czy może poczekać jeszcze trochę na Call of Duty 4. :]

Odnośnik do komentarza

Chyba zainwestować chciałeś napisać? :] O ile dobrze dzisiaj widziałem to demo się pojawiło. Sama gra może być bardzo ciekawa. Hmm, WiC dostało nagrodę za najlepszą strategię E3, a CoD 4 za najlepszą prezentację E3

 

Lepiej poczekaj na czwóreczkę.

 

Ach no i to przecież dwa różne gatunki :] Jedno łyknij od razu po premierze, a na drugą trochę odczekaj to będzie tańsza.

 

No to jeszcze link do demka na WP WiC Demo

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Naprawdę świetna i cholernie szybka gra.

Prosty interfejs, genialna grafika, totalna rzeźnia. Wszystko to naprawdę pięknie podane :) .

Do tej pory grałem w strategie jedynie od czasu do czasu. World in Conflict wciągnęło mnie chyba na dobre :) .

Bardzo mi się podoba ta gra :) .

Na ten moment utknąłem podczas zabezpieczenia przepraw przez rzekę po misji w Pine Valley. Jedną przeprawę zabezpieczyłem. Drugiej nie mogę, ale będę jeszcze walczył :) .

Świetna gra :) .

Odnośnik do komentarza

Chociaż pełnej wersji nie posiadam, to jednak mogę już co nie co powiedzieć o tej grze, gdyż zaznajomiłem się trochę z Demem.

Pierwsze co, to grafika. Jest rewelacyjna. Wszelkie dodatki, szczególiki, takie jak gdy czołg jedzie po piasku to zostawia ślady i jak z terenu piaszczystego wyjeżdża na beton, to przez jakiś czas zostawia piach na nawierzchni. Ładne wozy bojowe, samoloty, helikoptery.

Dźwięk też świetny. Odgłosy wybuchów z daleka, warkot silników, strzały, świsty od rakiet. To powoduje, że czujesz sie tak, jakbyś tam rzeczywiście był, miał w dłoni karabin i walczył.

Wujek ma rację co do szybkości. Żołnierze, wozy przemieszczają się bardzo szybko. Myślisz, że zabezpieczyłeś teren, wszystko jest ok, a tu po chwili zza budynków, z lasu wyjeżdżają Ci jednostki wroga i nagle znajdujesz się w środku ostrzału. Rzeźnia jest ogromna. Niszczone budynki, płoty, słupy wysokiego napięcia, wozy...

Pozostaje mi tylko czekać, aż dostanę trochę kasy i kupię grę. Warto. :)

Odnośnik do komentarza

Gra miażdży jednym słowem. Przed chwilą przez pół godziny uczyłem się przez tutorial ;) Grafika doskonała, co prawda nie mogę wykorzystać w pełni możliwości gry, gdyż nie posiadam karty z Dx10 ( :/ ), ale i tak grafika powala na kolana. O grywalności za wiele mówił nie będę, bo raczej nie zdążyłem się przekonać o tejże grywalności w pół godziny, aczkolwiek gra wciąga, nawet tutorial ;) Zdaje się, że FM 08 ląduje na trzecim miejscu w liście gier oczekujących na zakup, a otwerają ją World in Conflict i Wiedźmin ;)

Odnośnik do komentarza
Gra miażdży jednym słowem. Przed chwilą przez pół godziny uczyłem się przez tutorial ;) Grafika doskonała, co prawda nie mogę wykorzystać w pełni możliwości gry, gdyż nie posiadam karty z Dx10 ( :/ ), ale i tak grafika powala na kolana. O grywalności za wiele mówił nie będę, bo raczej nie zdążyłem się przekonać o tejże grywalności w pół godziny, aczkolwiek gra wciąga, nawet tutorial ;)Zdaje się, że FM 08 ląduje na trzecim miejscu w liście gier oczekujących na zakup, a otwerają ją World in Conflict i Wiedźmin ;)

 

:bicz::keke:. Tak na poważnie, gra, jej recenzja zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Fabuła doskonała. Przed kupnem mam jeszcze jedną obawę - wyczytałem gdzieś (wp.pl?), że na przejście tego tytułu potrzeba około 30h.? :-k

Odnośnik do komentarza

Dobra, skończyłem tutorial i grałem misję, która trwała prawie godzinę :o

No to tak - gra wciąga, ogromny plus, co prawda trzeba się w czasie tej godziny nieźle namachać myszką, ale jest przy tym świetna zabawa. Co prawda miałem 'mission failed', ale i tak jestem zadowolony :] Grafika również świetna, o czym już wspominałem. Aha, może i jestem laikiem gier strategicznych, ale nie myślałem, że będzie tak trudno na najłatwiejszym poziomie :keke: Cóż, grając tą misję przekonałem się, że na pewno kupię tę grę.

Odnośnik do komentarza
Wujek, a o czym traktowałby sequel? :)

 

Też czuję, że w drugiej części będzie można stanąć po stronie Rosjan. O ile w ogóle wyjdzie druga część :) .

Szukuję się do gry multi z bratem. To moze być ciekawe :) .

 

 

Pewnie że można, ale jest to zdzierstwo najczystszej postaci :)

Z resztą wydaje mi się, że robili WiC tylko pod multi i ktoś wpadł na pomysł, żeby dać singla jako rozbudowanego samouczka albo im kampania wyrosła z tutoriala :>

Możliwe, że się mylę, ale tak to wygląda z boku :)

 

Coś w tym jest :) .

Tutorial jest za krótki, żeby cokolwiek mogło z niego wyrosnąć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...