Skocz do zawartości

The Confession


Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

Asystent De-Chukrel zawsze pomocny :P Niestety Hapoel Haifa w sezonie 2019/2020 spadł do drugiej ligi, nie wiem co oni tam robili tak jak teraz Hapoel Tel Aviv, a na dobrej drodze do tego jest Beitar (w zeszłym sezonie skończyli tuż za podium). Dziwna ta liga w Izraelu bardzo, no ale póki jedziemy ze wszystkimi to nie narzekam :D Jakaś pierwsza przygoda w europejskich pucharach, może majstra się uda nawet w tym sezonie (bo Maccabi drugi raz w tym miesiącu frajersko przegrało i mamy pięć punktów przewagi) czy w następnym i lecimy dalej podbijać świat. 

 

Tego samego dnia i w tym samym czasie mecz ligowy rozgrywał też mój Hapoel Haifa. Wyjazd do Ashdod wyszedł moim chłopcom udanie, choć nie obyło się bez przykrych niespodzianek. Po pierwsze nie mogli zagrać narzekający na kolano Nino Gosset, a także - z powodu infekcji wirusowej - nasz killer, Eli Elbaz. Wobec focha Gueye na ten mecz zostaliśmy więc z chimerycznym i mającym wahania formy Mamoonem Qashoą, a także z dwoma nastolatkami: 17-letnim wychowankiem Ben-Shimonem oraz dwa lata starszym Słowakiem, Milosem Bockayem. Pierwsza połowa jednak przebiegła pod znakiem gry w środku pola, a wszystkie ataki były neutralizowane przez jedną albo drugą ze stron. W 45. minucie pomocnik gospodarzy, Lucas Ramos, otrzymał drugą żółtą kartkę, co wyraźnie nadało ton temu meczowi w drugiej osłonie gry. Po zmianie stron szybko objęliśmy prowadzenie, gdy po centrze Akafiego piłkę do siatki skierował rezerwowy zazwyczaj Nes Zamir. Później próbowaliśmy jeszcze podwyższyć prowadzenie, ale gospodarze dobrze się ustawiali i w efekcie skromne zwycięstwo stało się faktem. 

 

22.01.2022 Yud-Alef Stadium, Ashdod: 1,438 widzów

L19 FC Ashdod [12] - Hapoel Haifa [1] 0:1 (0:0)

 

45. Lucas Ramos (A) cz.k.

51. N. Zamir 0:1

Odnośnik do komentarza

W jedenastce kolejki znalazło się miejsce dla Deana Akafiego!

 

1/8 finału Gvia Hamedina przyniosła nam rywalizację z kolejnym ekstraklasowym zespołem, Hapoelem Ironi Kiryat Shmona. Jako, iż w tej kampanii ograliśmy gości już trzykrotnie, to postawiłem na nieco rezerwowy skład. Na prawej stronie wystąpił młody Tomer Cohen-Baruch, jako środkowy pomocnik zagrał Zaza Beraia, a ostatnią szansę by mnie do siebie przekonać dostał Babacar Gueye. Senegalczyk przez 84 minuty nie zrobił zupełnie nic, co przekreśliło jakiekolwiek jego szansę na pozostanie w Hapoelu. Na całe szczęście wyręczył go Lidor Cohen, który zdobył jedyną bramkę, dając nam tym samym awans do ćwierćfinału. Nasz rozgrywający przyjął piłkę zagraną przez Beraie i posłał petardę pod poprzeczkę bramki gości. W 1/4 los się do nas uśmiechnął, gdyż trafiliśmy na drugoligowy Hapoel Kfar Saba.

 

25.01.2022 Sammy Ofer Stadium, Haifa: 9,450 widzów

1/8P Hapoel Haifa [1L] - Hapoel Ironi Kiryat Shmona [1L] 1:0 (1:0) TV

 

24. L. Cohen 1:0

 

Odnośnik do komentarza

Mecz derbowy z Maccabi Haifa zawsze powodował u kibiców Hapoelu wielkie ciśnienie. Po ostatniej wygranej w mieście rządziliśmy my, ale teraz czas na nowe rozdanie. Mimo, iż nasza forma prezentowała się świetnie, to obawiałem się derbów, gdyż powszechnie już chyba wiadomo, że takie mecze rządzą się swoimi prawami. Maccabi dotrzymywało nam kroku tylko przez kwadrans, ale później Mohammed Awwad odczuł na sobie ostry wślizg Kostadinova i najlepszy strzelec Zielonych musiał opuścić boisko z urazem. Szybko to wykorzystaliśmy, gdyż już w 29. minucie Mamoon Qashoa (tak, Eli Elbaz dalej na L4) dośrodkował z rzutu wolnego, a Lidor Cohen strzałem głową dał nam prowadzenie w derbach Haify! Taki wynik utrzymał się aż do drugiej połowy, kiedy to Menachem posłał głębokie dośrodkowanie w szesnastkę 'gości', a tam Buzaglo w odpowiedni sposób dołożył stopę i 2:0 stało się faktem. Pięć minut później było już pozamiatane, gdy rezerwowy Broun pięknym strzałem zza pola karnego dał naszym kibicom trzeci powód do radości w przeciągu niemal ponad godziny. Jedyny celny strzał w tym meczu Maccabi oddało w 83. minucie i.. skończyło się to golem Laviego. Zdominowaliśmy jednak rywali i po raz kolejny derby Haify na naszą korzyść. Tym samym umacniamy naszą przewagę na fotelu lidera, gdyż Maccabi Tel Aviv po raz kolejny głupio straciło punkty!

 

29.01.2022 Sammy Ofer Stadium, Haifa: 30,870 widzów

L20 Hapoel Haifa [1] - Maccabi Haifa [4] 3:1 (1:0) TV

 

16. M. Awwad (M) knt. 

29. L. Cohen 1:0

63. A. Buzaglo 2:0

68. S. Broun 3:0

83. N. Lavi 3:1

 

Spoiler

6chmFRZ.png

 

Odnośnik do komentarza

Do jedenastki kolejki dostał się Sun Menachem!

 

Nie było chętnych na zakupienie Babacara Gueye, tak więc po krótkim namyślę rozwiązałem z nim kontrakt za porozumieniem stron. Senegalski napastnik okazał się jednym wielkim niewypałem, a ja wolałem zwolnić go z kontraktu, niżli płacić co miesiąc ponad €10.000 za grzanie ławki. 

 

Babacar Gueye (27, SC-AMR; Senegal U20: 4/0) => FT

 

Problem mieliśmy także z kontuzjami. Co prawda do pełni sił wrócił w końcu po chorobie Eli Elbaz, ale na prawie dwa kolejne miesiące musimy sobie radzić bez Deana Akafiego, który na treningu zderzył się z Menachemem i skończyło się złamaniem kości. Niestety szósty w tabeli Hapoel Ra'anana wykorzystał to bez skrupułów, choć wydatnie pomogła im czerwona kartka dla Sagiva Yehezkela, którą nasz gwiazdor otrzymał w... 10. minucie! Kompletnie odcięło prąd. Chwilę później już przegrywaliśmy, gdy Strahman wykorzystał przewagę liczebną gospodarzy przy stałym fragmencie gry. Po tym trafieniu napory Hapoelu Ra'anana nieco ustały, co udało nam się wykorzystać w 66. minucie gry, gdy rekonwalescent Eli Elbaz wyrównał w swoim stylu; techniczne uderzenie ze skraju pola karnego zrobiło robotę. Na całe szczęście udało się utrzymać remis do samego końca i Maccabi nadrabia 'tylko' dwa punkty. A 'bohater' meczu - Yehezkel - najbliższy tydzień spędzi trenując za darmo. Ot, taka nowa metoda oszczędzania.

 

05.02.2022 Municipal Stadium of Herzliya, Herzliya: 2,405 widzów

L21 Hapoel Ra'anana [6] - Hapoel Haifa [1] 1:1 (1:0)

 

10. S. Yehezkel (HH) cz.k.

16. E. Strahman 1:0

66. E. Elbaz 1:1

Odnośnik do komentarza

Na mecz pucharowy z drugoligowym Hapoelem Kfar Saba wystawiłem nieco rezerwowy skład, gdyż w razie co był rewanż, a sezon ligowy wkraczał w decydującą fazę i każdy mecz odpoczynku był na wagę złota. Niestety zaczęliśmy słabo, gdyż w 12. minucie Bumsteina zaskoczył Segal i musieliśmy gonić wynik. Udało się wyrównać dopiero w drugiej połowie, a strzelcem bramki był niezawodny ostatnio Lidor Cohen. Drugi gol był autorstwa rezerwowego Rozhansky'ego, który chwilę wcześniej zmienił właśnie naszego rozgrywającego. Na 3:1 wynik ustalił Almog Buzaglo, wykorzystując rzut wolny z 18. metra. Rewanż prawie za miesiąc.

 

09.02.2022 Sammy Ofer Stadium, Haifa: 7,910 widzów

1/4P Hapoel Haifa [1L] - Hapoel Kfar Saba [2L] 3:1 (0:1) TV

 

12. G. Segal 0:1

65. L. Cohen 1:1

69. J. Rozhansky 2:1

86. A. Buzaglo 3:1

 

Odnośnik do komentarza

Po efektownej wygranej w Pucharze Izraela przyszło nam się zmierzyć z piątym w tabeli Hapoelem Be'er Sheva, który przyjechał do Haify w poszukiwaniu punktów do nadrobienia dystansu do czołówki tabeli. Mimo sporych nieobecności (nie zagrali chociażby Marcelo, Velblum czy Kapiloto) udało się objąć prowadzenie po pół godzinie gry, gdy do siatki trafił Eli Elbaz. Nasz snajper dorzucił na swoje konto jeszcze drugiego gola w samej końcówce, ale czerwona kartka dla Lidora Cohena mogła zniweczyć nasz cały wysiłek. Na szczęście goście odpowiedzieli zbyt późno, by myśleć o wyrównaniu i zdobywamy kolejne bezcenne trzy oczka. 

 

12.02.2022 Sammy Ofer Stadium, Haifa: 7,116 widzów

L22 Hapoel Haifa [1] - Hapoel Be'er Sheva [5] 2:1 (1:0) TV

 

31. E. Elbaz 1:0

82. E. Elbaz 2:0

86. L. Cohen (HH) cz.k.

90+5. M. Korhut 2:1

Odnośnik do komentarza

To żeś powiedział w idealnym momencie :P

 

W jedenastce kolejki znaleźli się Eli Elbaz oraz Sun Menachem.

 

W meczu rundy, a może i sezonu, z Maccabi Tel Aviv, także odczuliśmy braki kadrowe spowodowane trudami sezonu. Brak chociażby najlepszego strzelca Elbaza czy Lidora Cohena (obydwoje pauzowali za kartki) nie przynosił mi dodatkowych nadziei na wygraną. W ataku postawiłem na młodego Milosa Bockaya, który odpłacił mi się nawet bramką w końcówce. Niestety to było nasze jedyne trafienie, które jednak okazało się niewystarczające i przegrywam swój pierwszy mecz w roli trenera Hapoelu Haifa. Dla gospodarzy bramki zdobywali Yonatan Cohen, który zaskoczył Bumsteina z rzutu wolnego, a także przyszły napastnik Olympiacosu (który obecnie jest wypożyczony do Maccabi z Liverpoolu) - Taiwo Awoniyi. Tym samym na trzy kolejki przed końcem rundy zasadniczej nasza przewaga topnieje do dwóch punktów. 

 

19.02.2022 Blommfield, Tel Aviv-Jafa: 17,727 widzów

L23 Maccabi Tel Aviv [2] - Hapoel Haifa [1] 2:1 (1:0) TV

 

45+2. Y. Cohen 1:0

72. T. Awoniyi 2:0

76. M. Bockay 2:1

Odnośnik do komentarza

Niby tak, ale jednak po takiej serii każda porażka boli :/

 

24. kolejka przywlokła ze sobą do Haify zespół Hapoel Katamon. W tym meczu błysnął Brazylijczyk Marcelo, który zaliczył hat-tricka i dołożył asystę przy bramce Jake'a Rozhanky'ego. Dla gości trafił tylko Agada i mogliśmy świętować kolejny komplet punktów w sezonie. Odkupiliśmy to jednak kontuzją naszego rozgrywającego, Lidora Cohena, który doznał urazu w starciu z obrońcą stołecznych i zabraknie go przez trzy najbliższe tygodnie. Jego zmiennik, Jake Rozhansky, dobrze wszedł jednak w jego buty, gdyż już chwilę po pojawieniu się na boisku zdołał zdobyć pięknego gola z dystansu. Do tego Maccabi frajersko przegrało z trzecim w tabeli Bnei Sakhnin i znowu nasza przewaga rośnie do pięciu punktów!

 

26.02.2022 Sammy Ofer Stadium, Haifa: 6,590 widzów

L24 Hapoel Haifa [1] - Hapoel Katamon [8] 4:1 (3:1)

 

8. Marcelo 1:0

9. W. Agada 1:1

23. L. Cohen (HH) knt.

26. J. Rozhansky 2:1

38. Marcelo 3:1

62. Marcelo 4:1

67. A. Dabbur (HK) cz.k.

Odnośnik do komentarza

Marcelo został wybrany zawodnikiem tygodnia Ligat Japanika! Do tego w jedenastce kolejki, obok Brazylijczyka oczywiście, znaleźli się Menachem oraz Kostandinov

 

Jakby tego było mało, to pierwszego marca przedłużyłem kontrakt z Hapoelem Haifa. Na jego mocy będę zarabiał €4.800 na miesiąc, a obowiązuje on do końca przyszłego sezonu. Dłużej chyba nie zostanę, chociaż kto wie - zobaczymy za rok. 

 

W ramach przerwy od ligowych zmagań trzeba było rozegrać rewanżowy mecz w ramach ćwierćfinału Pucharu Izraela. Hapoel Kfar Saba w pierwszym meczu przegrał z nami 1:3, więc teraz mogłem sobie pozwolić na eksperymenty taktyczne i personalne. Od pierwszej minuty zagrali m.in. Qashoa czy Gosset. O tym meczu można by napisać tyle, że wszystkie ciekawe akcje rozegrały się w ostatnim kwadransie. Najpierw, w 82. minucie, rezerwowy Samuel Broun strzelił na 1:0, wykorzystując perfekcyjne dogranie Veselina Kostadinova. Tuż przed końcem wyrównać zdołał jeszcze Benjamin Kuku, lecz gospodarze z tego wyniku cieszyli się ledwie kilkadziesiąt sekund, gdyż Almog Buzaglo postanowił wybić kibicom rywali marzenia o jakimkolwiek kompromisie i w 89. minucie ustalił wynik tej rywalizacji na 2:1!

 

02.03.2022 Levita, Kfar Saba: 2,665 widzów

1/4P Hapoel Kfar Saba [2L] - Hapoel Haifa [1L] 1:2 (0:0) TV

 

82. S. Broun 0:1

88. B. Kuku 1:1

89. A. Buzaglo 1:2

Odnośnik do komentarza

W półfinale Gvia HaMedia zmierzymy się z Hapoelem Be'er Sheva. W drugiej parze kibice będą mieli przyjemność oglądać derby Tel Avivu - Maccabi vs Hapoel!

 

Jako przedostatni rywal w sezonie zasadniczym przyjechał do nas w odwiedziny Hapoel Aszkelon, który w dalszym ciągu bronił się przed uniknięciem degradacji. Co tu dużo mówić... goście byli beznadziejni, nie oddali nawet celnego strzału na bramkę Bumsteina. Pierwszą bramkę dla nas Aszkelon wbił sobie sam, a to za sprawą lewego obrońcy Leviego, który niefortunnie przeciął dośrodkowanie Yehezkela. Drugie trafienie udało się zdobyć tuż po zmianie stron, gdy Eli Elbaz wypuścił Buzaglo, a nasz prawoskrzydłowy płaskim strzałem pokonał bramkarza gości. Wynik ustalił ponownie Buzaglo, który tym razem efektownie przedłużył podanio-strzał Yehezkela i pewna wygrana staje się faktem.

 

05.03.2022 Sammy Ofer Stadium, Haifa: 6,414 widzów

L25 Hapoel Haifa [1] - Hapoel Aszkelon [12] 3:0 (1:0)

 

2. T. Levi 1:0 sam.

46. A. Buzaglo 2:0

74. A. Buzaglo 3:0 

Odnośnik do komentarza

Po raz kolejny nasi zawodnicy doczekali się wyróżnień indywidualnych. W jedenastce kolejki znaleźli się Menachem, Kostadinov, Buzaglo oraz Elbaz, a Almog dodatkowo został wygrany piłkarzem tygodnia!

 

Ostatnim rywalem przed podziałem tabeli było 9. w tabeli Maccabi Petah Tikva. Gospodarze chcą powalczyć o pełną pulę, gdyż te trzy punkty bardzo przydałyby im się w grupie spadkowej. U nas w składzie jedna zmiana, a mianowicie za młodego Cohen-Barucha do składu po długiej przerwie wraca rekonwalescent Akafi. Cały mecz jednak był bardzo nudny, oprócz ostatniej akcji, kiedy to grający dobre zawody Tal Bumstein wpakował sobie piłkę do bramki i niefortunnie przegraliśmy po raz drugi w sezonie... Dość powiedzieć, że ten sam Tal Bumstein za ten występ dostał się do jedenastki kolejki, a kilka dni później otrzymał powołanie do pierwszej kadry Izraela...

 

12.03.2022 HaMoshava, Petah Tikva: 4,960 widzów

L26 Maccabi Petah Tikva [9] - Hapoel Haifa [1] 1:0 (0:0)

 

90. T. Bumstein 1:0 sam. 

 

Spoiler

gjwvWv2.png

 

Odnośnik do komentarza

Przed decydującymi rozstrzygnięciami w Izraelu czas było na mój ostatni mecz w kadrze Chin U-23. Czemu ostatni? Podjąłem decyzję, że nie ma co dłużej być selekcjonerem reprezentacji, która nigdzie nie gra. Najbliższy turniej to Igrzyska Olimpijskie... za dwa lata. A w tym roku mamy Mistrzostwa Świata, zagrożonych już teraz jest kilka reprezentacji afrykańskich, tak więc czas pokaże czy gdzieś zakotwiczę w reprezentacyjnym futbolu. W moim pożegnalnym spotkaniu zmierzyliśmy się z Malezją U-23. Powołań nie będę całych pokazywał, bo to z grubsza Ci sami zawodnicy, którzy kilka tygodni temu wygrali Puchar Azji. Wygraliśmy pewnie, 5:1, a hat-tricka zanotował rezerwowy zazwyczaj Erpan. Gospodarze strzelili jedną bramkę, nie oddając ani jednego strzału. Swojaka w niegroźnej akcji wbił sobie Jiang Shenglong i był on największym pechowcem tego meczu. A mój bilans w kadrze Chin U-23? 10 spotkań, 10 wygranych, bilans bramkowy 42-5. Średnia bramek ponad 4 na mecz robi wrażenie, ale w Azji na pompujących ogromne pieniądze w piłkę Chińczyków nie ma już chyba mocnych.

 

21.03.2022 Likas Stadium, Kota Kinabalu: 26 widzów

TOW Malezja U-23 - Chiny U-23 1:5 (1:5)

 

10. Cui Meng 0:1

15. Erpan 0:2

17. Cui Meng 0:3

18. Jiang Shenglong 1:3 sam.

24. Erpan 1:4

30. Erpan 1:5

Odnośnik do komentarza

No i wchodzimy w ostatnią, najtrudniejszą fazę sezonu Ligat Japanika. Czemu najtrudniejszej? Sześć najlepszych drużyn, 10 kolejek, każdy z każdym po dwa razy. Zaczynamy oczywiście meczem z vice-liderem, Maccabi Tel Aviv. Goście mają dwupunktową stratę, ale biorąc pod uwagę naszą ostatnią formę to już po tym meczu mogą nas wyprzedzić. Zaczęło się jednak świetnie, gdyż to Eli Elbaz wyprowadził nas na prowadzenie już w 3. minucie tego pojedynku! Nasz najlepszy strzelec w sezonie dostał dobre podanie od zastępującego Buzaglo Mamoona Qashoi, i pewnym uderzeniem w prawy narożnik bramki gości zdobył gola dającego nam komfort psychiczny. Maccabi jednak grało jak na Mistrza Izraela przystało i cisnęło nas niemiłosiernie. Szyki trochę pokrzyżowała im kontuzja Awoniyia pod koniec pierwszej połowy, jednak po wejściu na boisko Jurgena Locadii gra gości znacząco się poprawiła. My jednak broniliśmy się dzielnie, lecz czerwona kartka młodego Veselina Kostadinova pokrzyżowała nam plany. W jej efekcie kilka minut później wspomniany Locadia wyrównał i status quo w tabeli został zachowany. 

 

26.03.2022 Sammy Ofer Stadium, Haifa: 11,619 widzów

L27 Hapoel Haifa [1] - Maccabi Tel Aviv [2] 1:1 (1:0)

 

3. E. Elbaz 1:0

42. T. Awoniyi (M) knt.

71. V. Kostadinov (H) cz.k.

79. J. Locadia 1:1

Odnośnik do komentarza

Za mecz z Maccabi do jedenastki tygodnia trafił Tal Bumstein!

 

Kolejnym rywalem w drodze po pierwsze w mojej karierze mistrzostwo kraju był zespół Hapoelu Ra'anana. Goście nie walczyli już w tym sezonie o nic, gdyż strata ponad 10 punktów do czwartego miejsca wydawała się nie do przeskoczenia. Liczyłem więc tradycyjnie na łatwiejszą przeprawę, no i się nie pomyliłem. Już w 6. minucie strzelanie rozpoczął Eli Elbaz, ale później gra się wyrównała i okazje miała raz jedna, a raz druga drużyna. Dopiero pod koniec spotkania drugiego gola strzelił Dean Akafi, a w doliczonym czasie gry najpierw trzecią bramkę dla nas zdobył Eitan Velblum, a chwilę potem honorowe trafienie dla graczy Hapoelu Ra'anana zanotował Strahman. Po spotkaniu było już jasne, że nasza zdobycz punktowa już na pewno da nam w przyszłym sezonie grę w europejskich pucharach!

 

30.03.2022 Sammy Ofer Stadium, Haifa: 6,545 widzów

L28 Hapoel Haifa [1] - Hapoel Ra'anana [5] 3:1 (1:0)

 

6. E. Elbaz 1:0

84. D. Akafi 2:0

90+1. E. Velblum 3:0

90+4. E. Strahman 3:1

Odnośnik do komentarza

Kwiecień zainaugurowaliśmy pojedynkiem wyjazdowym z trzecim w tabeli Bnei Sakhnin. Gospodarze cały czas ścigali się z Maccabi Haifa o miejsce na podium, ale w żadnym wypadku nie zamierzaliśmy ułatwiać im zadania. Szybko zdobyliśmy dwie bramki, a to za sprawą Buzaglo oraz grającego fenomenalny mecz Yehezkela. Gospodarze zdołali odpowiedzieć za sprawą Kaynana, ale świetny dzisiaj Sagiv Yehezkel zdobył swoją drugą bramkę i do przerwy mieliśmy 3:1. Po zmianie stron naszą ospałość wykorzystał Turgeman, ale Yehezkel odpowiedział hat-trickiem i wynik 4:2 to najmniejszy wymiar kary, jaką otrzymali gospodarze. Tym samym utrzymujemy pierwsze miejsce w tabeli, gdyż Maccabi także wygrało. 

 

02.04.2022 Doha, Sakhnin: 3,363 widzów

L29 Bnei Sakhnin [3] - Hapoel Haifa [1] 2:4 (1:3)

 

6. A. Buzaglo 0:1

8. S. Yehezkel 0:2

10. Kaynan 1:2

29. S. Yehezkel 1:3

48. A. Turgeman 2:3 

73. S. Yehezkel 2:4

Odnośnik do komentarza

W jedenastce kolejki znalazł się Sagiv Yehezkel!

 

O meczu półfinału Pucharu Izraela nie muszę pisać za dużo. Liczyłem na rewanż, ale - jak się później okazało - w tej fazie gra się tylko jedno spotkanie. Wystawiłem więc rezerwy, gdyż trzy dni później graliśmy arcyważny derbowy mecz z Maccabi Haifa. Hapoel Be'er Sheva wykorzystał to bezlitośnie, a dzień konia miał w tym przypadku zdobywca hat-tricka - Ben Sahar. My zagraliśmy chyba najsłabszy mecz za mojej kadencji i absolutnie nie mieliśmy nic do powiedzenia. W drugim półfinale wygrało Maccabi Tel Aviv i to z nimi przyjdzie się zmierzyć Hapoelowi Be'er Sheva w wielkim finale.

 

06.04.2022 stadion Teddy, Jerozolima: 25,358 widzów

1/2P Hapoel Haifa [1L] - Hapoel Be'er Sheva [1L] 0:3 (0:1)

 

37. Ben Sahar 0:1

70. Ben Sahar 0:2 rz.k.

76. Ben Sahar 0:3

Odnośnik do komentarza

Dziękować :) Ogólnie to bardzo fajny kraj, od kariery Profa (bodajże w FM14) chciałem spróbować tutaj swoich sił, ale udało się dopiero teraz... Denerwuje mnie tylko fakt, że gracze z izraelskich klubów nie mogą zostać ściągnięci na prawie bosmana, dopóki obydwa kluby nie dogadają się w sprawie kwoty odstępnego. Czasem nawet ingeruje w to jakaś tam komisja, ale o tym więcej będzie przy wzmocnieniach na nowy sezon, gdyż właśnie taka sytuacja mi się przydarzyła :P

 

Derby w tak ważnym momencie sezonu powodowały u wszystkich dodatkowe emocje. Niestety tym razem było odwrotnie niż dotychczas, i zamiast wielkich emocji, gradu bramek oraz spotkania trzymającego w napięciu ponad 30,000 ludzi obejrzało nudnawy, bezbramkowy mecz. Dość powiedzieć, że łącznie obie drużyny oddały tylko pięć celnych strzałów. Nie tego na pewno spodziewaliśmy się po meczu na szczycie. Ostatecznie zdobywamy punkt, a ja wiedziałem, że prawdopodobnie stracimy pozycję lidera na rzecz Maccabi Tel Aviv, jednak gdy spojrzałem po meczu na wyniki na innych stadionach to w oczy rzuciło mi się: Maccabi Tel Aviv 0-1 Bnei Sakhnin! Niesamowite frajerstwo (po raz kolejny) prezentuje drużyna z Tel Avivu, co mimo wpadki zwiększa naszą przewagę do trzech oczek, ale o wszystkim i tak zadecyduje prawdopodobnie ostatnie bezpośrednie starcie między nami w tym sezonie!

 

09.04.2022 Sammy Ofer Stadium, Haifa: 30,870 widzów 

L30 Hapoel Haifa [1] - Maccabi Haifa [4] 0:0 (0:0) TV

Odnośnik do komentarza
  • Pulek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...