Skocz do zawartości
Rozpoczynamy kolejny cykl wyborczy. Można już nominować użytkowników, którzy powinni znaleźć się w XIV kadencji ModTeamu.
TEMAT Z NOMINACJAMI
frodo

Ciekawe gry RPG

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma na razie o tym mowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 28.09.2018 o 21:44, Sensei napisał:

jako że sam system Pathfinder powstał zdaję się po jakichś zmianach w DnD, które mocno nie spodobały się fanom gry, trochę wypadłem z obiegu papierowych rpgów także nie znam do końca sprawy.

Powstal po tym, jak opublikowano czwartą edycję D&D, która odesłała do lamusa tak zwaną edycję 3.5. Czwarta edycja była trzęsieniem ziemi, wiele rzeczy uprościła, wiele zmieniła... no i konserwatyści powiedzieli veto. Część designerów 3.5 stworzyła własny projekt, Pathfinder, tak podobny do 3.5, że podobno przygody bez problemów da się konwertować. Dodam, że Pathfinder to obecnie naprawdę potęga, choć D&D nadal jest liderem dzięki kontruderzeniu z bardzo dobrą edycją numer 5 (w którą od czasu do czasu gram (na starterze), a już za tydzien będę miał trzy podręczniki w wersji pl <3 )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiecie czasem, czy można gdzieś kupić pierwszą część Mass Effecta w polskiej wersji językowej? Na Steamie i Originie nie ma PL, nawet napisów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Szymon Kąkol napisał:

Nie wiecie czasem, czy można gdzieś kupić pierwszą część Mass Effecta w polskiej wersji językowej? Na Steamie i Originie nie ma PL, nawet napisów. 

Np. na Allegro, 47 zł.

Cyfrowa polska wersja nie mam pewności czy istnieje, bo BioWare zmieniło właściciela po „jedynce” i możliwe, ze prawa autorskie się gdzieś „rozmyły”.

Imo warto kupić pudełkowa, bo to jedna z ostatnich gier tak pięknie wydanych w podstawowej wersji.

• Lubię! 1
  • Uwielbiam 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że jest jeszcze dodatek, więc super. Dzięki wielkie, kupione. Może w końcu się wezmę za tę grę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można do Origin wgrać spolszczenie, sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jest pierwsza pełna recenzja z którą się mocno zgadzam.

Jak Ci się podoba ta gra?

Trudna, czy nierówna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam rozegrane jakieś 60 godzin i nadal się nie nudzi. Jasne, poziom trudności czasami nieźle daje w kość, ale wystarczy się po prostu cofnąć do poprzedniego savea i wrócić do tej lokalizacji z wyższym poziomem.

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam rozegrane jakieś 60 godzin i nadal się nie nudzi. Jasne, poziom trudności czasami nieźle daje w kość, ale wystarczy się po prostu cofnąć do poprzedniego savea i wrócić do tej lokalizacji z wyższym poziomem.
U mnie jest słabo z angielskim i dlatego pytam. Z recenzji angielskiej zrozumiałem, że jest trudna dla nowych graczy. Taki Dark Souls RPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bez znajomości języka angielskiego będzie ci bardzo ciężko. Gra ma mnóstwo dialogów, opisów umiejętności, przedmiotów że nie wyobrażam sobie w to grać nie znając angielskiego.

Co do poziomu trudności, to znów nie przesadzałbym. Fakt że gra jest trudna, ale przecież nikt ci nie broni zmniejszyć poziomu trudności, który można bardzo mocno modyfikować. Ja tak jak już pisałem wcześniej, jak mam problem z jakąś potyczką to najzwyczajniej w świecie wracam do niej po zdobyciu jednego/dwóch leveli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi