Skocz do zawartości

Ciekawe gry RPG


frodo

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Brachu napisał:

Pytanie o BG Enhanced editon?

Mocno różni się od wersji normalnej.

Bo chcieliśmy z kolegami po sieci pograć ale w wersję starą to jest sporo zachodu.

 

Generalnie lepiej modować BG2 niż kupować Enhanced Ed. Mimo patchowania dalej BG2 z modami działa lepiej niż wersja enhanced. Do multi chyba wiele zmian nie ma prawda?

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Sensei napisał:

Wg. Mnie lepiej zmodować BG2 niż wydawać dodatkowo kasę.

 

A co potrzeba więcej konfigurować do rozgrywki online poza direct playem zapewne?

To jest wyższa szkoła jazdy, ta sama wersja gry, ten sam mod, te same dodatki. Najlepiej instalować razem.

 

A BG EE mam kupione ze 5 złotych i się dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza

Trochę przejęliśmy temat, ale może kogoś to zachęci do Pathfindera. Póki co w steamowych recenzjach przewijają się komentarze na temat spapranego poziomu trudności oraz bugach. Te przeszkadzać raczej mi nie będą bo wychowałem się na tytułach jak Fallout a co do poziomu trudności..to cóż...

 

595xs6d.jpg

Odnośnik do komentarza
Trochę przejęliśmy temat, ale może kogoś to zachęci do Pathfindera. Póki co w steamowych recenzjach przewijają się komentarze na temat spapranego poziomu trudności oraz bugach. Te przeszkadzać raczej mi nie będą bo wychowałem się na tytułach jak Fallout a co do poziomu trudności..to cóż...
  595xs6d
Znaczy się za łatwo czy za trudno?
Odnośnik do komentarza

Od 40 minut siedzę w kreatorze postaci :D

 

B80A3BD06B754F807C803972E004CF9663E73ECB

 

Póki co spory plus za możliwość dostosowania sobie poziomu trudności, wiele modyfikatorów które możemy wybrać jak nam się podoba, np. Czy postać po utracie wszystkich punktów życia w walce powinna "umrzeć" czy też tylko wrócić do życia po walce ale z jakąś "blizną" w formie zmniejszonego atrybutu.

 

Trochę razi mała ilość portretów, ale to zapewne jest to coś co szybko zostanie zmodowane. Póki co jednak średnio mój portret pasuje do półczłowieka-półelfa.

 

 

F0975447B6D96F83B2959D68186B56F6B8D8F764

 

Swoją drogą świat jak i mechanika jest bliźniaczo podobny do tego z DnD jako że sam system Pathfinder powstał zdaję się po jakichś zmianach w DnD, które mocno nie spodobały się fanom gry, trochę wypadłem z obiegu papierowych rpgów także nie znam do końca sprawy.

 

Tak czy inaczej, półczłowiek półelf idealnie będzie pasował do postaci złodzieja wyrzutka :).

 

Edit 1:Idealnie, moja postać nazywa się Alderi a pierwszą postać jaką spotykamy w grze to...Aldori.

 

Edit 2:Nawet NPCe w pierwszej scenie używają portretów z ekranu tworzenia postaci, ba! Doradca zdaję się całkiem ważnej postaci...NIE MA w ogóle portretu. Trochę to kuje po oczach.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...